anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro... czy ja was prosiłem automatyczne o stworzenie zestawów?

promolodz
#10 Popularyzator#

Jak w temacie...

Po co łączycie moje oferty w zestawy?

Jak to można wyłączyć?

Co za mądra głowa wpadła na taki pomysł?

Ja specjalnie nawet nie sprzedaje jako komplet bluza + spodnie ponieważ mogą różnić się odcieniem dzianiny z różnych dostaw.

A wy co robicie? Łączycie bluzy z krótkimi spodenkami... jasne spodnie z ciemną bluzą i tak dwie strony zestawów. Po co? Prosiłem o to? Teraz muszę to usunąć i pilnować kiedy znowu to zrobicie... bo z uporem maniaka robicie mi "dobrze"

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@promolodz to dla naszego i klientów dobra, allegro wie lepiej co klienci kupują razem i tak łączy, więc jak coś Ci nie pasi musisz poświęcić dziennie kilka minut i sprawdzać czy dobrze Ci zrobili 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Witam, u mnie to samo, raz to dziadostwo wyłączyłem a dziś zerkam a mądrale z Allegro znowu mi to włączyli, może zajmijcie się Łanami które na siłę nam wmuszacie

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Zobaczysz co ci odpowiedzą jak się jakiemuś klientowi nie spodoba taki zestaw i wygranie subiektywnego negatywa . Twoja prośba o jego usunięcie zapewne zostanie uznana za bezpodstawna.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@promolodz @maxzuczek poprosiłam o usunięcie Was z automatycznego tworzenia zestawów produktowych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika a nie prościej było by coś wprowadzić i dać możliwość włączenia tego dobrowolnie a nie na siłę ? Tak samo jak:

Po 25 marca 2024 automatycznie włączymy w Twoich cennikach metody dostawy Allegro DHL, których jeszcze nie masz.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Z tym DHL to tak na poważnie na siłę chcą wcisnąć ? Osobiście nie chce takiego rozwiązania . Korzystam tylko z tych dostawców do których póki co mam zaufanie i są w moim pobliżu.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mwmonety tak ale to na zasadzie, masz kuriera DHL to Ci automatycznie włącza punkty automaty itp. o ile nie udostępniasz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mojdomogrod
#8 Zapaleniec#

Prosze wyłączyc automatyczne zestawy na naszy kontach również @mojdomogrod @znicze-art 

Paranoja

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mojdomogrod @bispol_pl 

Zgłosiłam Wasze konta do wyłączenia z opcji tworzenia automatycznych zestawów.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

bispol_pl
#8 Zapaleniec#

@la_nika proszę o usunięcie również naszych kont: bispol_pl, bispolcandles, Gloria_Wklady


oznacz moderatorów