anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO ONE BOX REALIZOWANE PRZEZ DPD

maliszewko2014
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy allegro wprowadziło zmiany? przesyłka o numerze A000GKRHY8 realizowana jest przez DPD a nie UPS

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

MikroLITY
#13 Ambasador#

Moderatorzy twierdzą, że nie jest prawdą, że od 1 marca obsługę Allegro One Box przejmuje DPD. Prawie wszyscy sprzedawcy od dawna wiedzą, że jednak przejmuje.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Ja nie wiedziałem. Ale to lepiej bo kurier ups przyjeżdżał o 9:00 rano, bez sensu. Do wczoraj jeszcze UPS podjeżdżał i nic nie wspominał że przestanie...

Tylko pytanie czy podjazdy będą darmowe czy jak przypadku dpd trzeba będzie płacić za mniej niż 4 paczki?

jeśli mam paczki wczoraj spakowane i dzisiaj zleciłem odbiór to który przyjedzie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mix-mce ja też wolę DPD bo UPS u mnie jest po 10 a tak mogę spokojnie dać późniejszą godzinę ale po co robić z tego tajemnicę, moje źródło kilka dni temu śmiało się że 1 się sprzedawcy zdziwią jak dostaną etykiety DPD 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@kostas11 akurat dziś nie mam nic na ups chyba że później coś wpadnie.

Wiem że ludzie od lat narzekają na dpd ale ja od lat nie miałem z nimi problemów, do tego podjazdy o normalnej godzinie (13-15) więc dla mnie zmiana na duży plus.

oznacz moderatorów

maliszewko2014
#10 Popularyzator#

A oni coś w ogóle wiedzą. ciekaw jestem jaki będzie miało wpływ na godziny graniczne allegro one box jak losowo wybierany jest operator. U mnie DPD jest o 14 a UPS o 8

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

U mnie nadal wyszło UPS, ale etykietę generowałem wczoraj wieczorem. W sumie chyba dobrze, bo DPD jest mniej dziadowskie niż UPS.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@maliszewko2014 tak dziś miały iść testowe i losowe paczki w celu sprawdzenia systemów do których przygotowują i szkolą kurierów i punkty od kilku tygodni, to pokazuje jak nas traktują, zawsze o testach dowiadujemy się jak je już wprowadzą 😞 Ponoć od dziś mają równolegle działać UPS i DPD 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maliszewko2014
#10 Popularyzator#

kurier dpd który obsługuje u mnie rejon dowiedział się dziś ode mnie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@maliszewko2014 @TomBanknoter @mix-mce @MikroLITY jak znam życie niedługo pojawi się post moderacji wyglądający tak  😄

Zrzut ekranu 2024-03-01 084310.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maliszewko2014
#10 Popularyzator#

Faktycznie.... poinformowaliście sprzedawców..... Czy wszyscy sprzedawcy są na forum?

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@maliszewko2014 poinformować sprzedawców? a po co? to nie leży w interesach allegro by jakiekolwiek zmiany (np wizualne czy funkcjonalne) czy "testy" były zapowiadane.

Okazjonalnie jak rozwali się cały system to wtedy już po fakcie mogą się przyznać że "niektórzy doświadczyli problemów"

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kostas11 ten "zrzut" to złoto, bardzo się podoba dla mnie 🤣

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mix-mce @maliszewko2014 @TomBanknoter @MikroLITY 

A dwa dni temu za górami i lasami 😄

Zrzut ekranu 2024-03-01 084518.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

 @maliszewko2014 @TomBanknoter @MikroLITY 

@kostas11 

mam info od kuriera UPS

allegro chce do końca miesiąca zwiększyć wolumen wysyłek z ich własnego sklepu (i częściowo ogólnie), ups nie jest w stanie tego przerobić więc testują innego przewoźnika (DPD)

i to nie jest tak że dpd przejmuje wszystkie przesyłki allegroOne tylko przejmie część / albo przesyłki do punktu/automatu albo wysyłki na adres.

Tak mi przynajmniej kurier wytłumaczył.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mix-mce

w żadnym wypadku, przecież żadnych zmian nie będzie, masz wyżej potwierdzenie moderacji 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@kostas11 A no tak, jak znów zobaczę kuriera UPS to na niego nakrzyczę że przecież allegro nic takiego nie zapowiadało więc to nie może być prawda.

Aledrogo Allegro by nas nie utrzymywało w niewiedzy, prawda?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mix-mce ależ oczywiście, ja bez granicznie ufam naszym wspaniałym moderatorkom, skoro napisali że nie planują to znaczy że ktoś wprowadza nas w błąd a @maliszewko2014 chyba robi se z nas żarty 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

U nas UPS wyjechał. Paczki robione przed chwilą. 

oznacz moderatorów

mplaptonik
#10 Popularyzator#

Jak ustawić żeby One Box'y zabierało DPD?

oznacz moderatorów