anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne ceny - za pomocą reguł cenowych dostosujesz Przelicznik cen do swoich potrzeb

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Wiemy, że zarządzanie cenami bywa czasami czasochłonne, dlatego — w odpowiedzi na Wasze potrzeby — od dzisiaj będziecie mogli tworzyć własne reguły cenowe. Dzięki nim dostosujecie cenę na rynku zagranicznym jeszcze przed przeliczeniem na walutę sprzedaży. Sprawdźcie, jak to działa i w jaki sposób możecie ułatwić sobie zarządzanie ofertami na wielu rynkach.

Reguły cenowe to opcje, które pozwalają Wam zarządzać ceną oferty bez edytowania jej ręcznie. Do tej pory udostępnialiśmy tylko jedną regułę: Przelicznik cen.

Teraz możecie też tworzyć własne reguły cenowe na bazie Przelicznika cen. Dzięki temu dodatkowo podniesiecie lub obniżycie kwotę, którą przewalutujemy po aktualnym kursie. Wy decydujecie, jaki procent ceny mamy dodać lub odjąć.

Wszystkie niezbędne opcje znajdziecie w nowej zakładce Automatyczne ceny. Możecie tam dodawać nowe reguły, a także edytować i usuwać istniejące.

ko_alka_0-1717585131912.png

Możecie stworzyć maksymalnie 20 własnych reguł cenowych.

Więcej informacji i dokładne instrukcje na temat reguł cenowych znajdziecie tutaj: https://help.allegro.com/sell/pl/a/jak-automatycznie-zarzadzac-cenami-za-pomoca-regul-cenowych-3Ad9v...

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

darmarsklep
#8 Zapaleniec#

Witam, dzisiaj zauważyliśmy w zakładce Mój asortyment - znacznik Reguły cenowe.
Nigdzie nie mogę znaleźć informacji co on oznacza?
@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak któreś oferty biorą udział w jakimś programie ze zniżkami to wtedy będą tam widoczne.

oznacz moderatorów

Pulse
#10 Popularyzator#

UWAGA Allegro robi nas na szaro

Schemat jest taki oferta chodzi po dajmy to najniżej 220zł.
Allegro dokłada do najtańszej oferty 20zł, więc widzisz i automat też widzi cenę 200zł.
Ustawiasz regułę cenową że oferta ma być niższa od najniższej o 1zł i jaki wynik? Sprzedajesz za 199zł nic nie zarabiasz, wszyscy obniżają.
Allegro zaś nie musi dokładać 20zł i o to chodzi 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka
oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Do tej pory nie odpowiedzieliscie mi na pytanie - JAK TRWALE WYLACZYC AUTOMATYCZNE WYSTAWIANIE OFERT NA RYNKU CZESKIM I SLOWACKIM

Dodam dla zrozumienia: NIE INTERESUJE MNIE OPCJA ZMIANY CENNIKOW I USUWANIA ZA KAZDYM RAZEM NOWYCH OFERT Z ZAGRANICZNYCH RYNKOW

Zdaje sobie sprawe, ze jestescie tylko pracownikami tej firmy i zmuszeni jestescie bronic polityki firmy, ale do jasnej ciasnej - zaczynacie uprawiac coraz wieksza samowolke przekraczajac z kazdymi "nowosciami i usprawieniami" kolejne granice

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@accadia Odpowiedziałam Ci już w poprzednim wątku. Możesz usunąć metody dostaw do Czech lub Słowacji z cenników albo skorzystać z trwałego wycofywania ofert w zakładce Mój asortyment (https://help.allegro.com/sell/pl/a/jak-udostepnic-oferte-na-rynku-zagranicznym-ZMl7ZDAA1fb?marketpla...). Innej opcji nie ma. 

oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

Ale zdajecie sobie sprawe, ze za kazdym razem jak przymuszacie do czegos sprzedawcow wbrew ich woli to jednoczesnie ich coraz bardziej zgarszacie do siebie?

oznacz moderatorów

Pulse
#10 Popularyzator#

całkowita racja, zgadzam się po całości, zgłosić chyba trzeba Allegro gdzieś z tym.

oznacz moderatorów