anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy Allegro Gadane

Vryko
#18 Luminarz#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Żebym chociaż wiedział jak to fachowo nazywa się po angielsku, to wiedziałbym czego szukać.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie działa dzwonek. Dawniej dzwonił zawsze, gdy pojawił się nowy post w wątku, w którym braliśmy udział. Teraz dzwonek dzwoni tylko w niektórych przypadkach, czyli zawsze wtedy, gdy ktoś zaadresuje do nas odpowiedź lub gdy pojawi się nowy post, ale tylko w niektórych wątkach, nie we wszystkich, jak dawniej. Podejrzewam, że to jednak nie jest błąd, tylko celowe działanie, aby wątki kontrowersyjne, zwykle niewygodne dla Allegro nie były kontynuowane, przeciągane i podnoszone.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie dzwoni dzwonek jeśli pojawi się nowy post w wątku, w którym się wypowiedzieliśmy, ale już wiem, że to celowe działanie, zdecydowana zmiana na gorsze. Dowodem jest to, że dzwonek dzwoni w takich przypadkach tylko przy starych wątkach, sprzed tej zmiany, która wydawała się być błędem, a jednak błędem nie jest. Piszemy post, ktoś nas o coś dopyta bez wywołania po nicku i nic tego - nie ma powiadomienia.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ A propos obrazków - dlaczego z profili użytkowników wyparowały galerie (czy jak to tam się nazywało)? Amba fatima, były (pod boxem "Publiczne statystyki") i nima. Co znowu kombinujecie?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Galeria została usunięta celowo. Dzięki temu rozwiązaniu osoby postronne nie widzą dodanych przez danego użytkownika zdjęć.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@nat_not No chyba po to właśnie w galerii są podkatalogi "publiczne" oraz "ukryte", nieprawdaż? Jak czegoś nie chce się pokazywać publicznie, to wrzuca się to do tego drugiego.
Poza tym co to za problem wejść w czyjąś galerię (na ten przykład Twoją)?🤔
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/media/gallerypage/user-id/18/tab/albums

PS Dobrze wiem, że usunęliście to celowo (choć IMHO powód tego jest nieco inny niż ten, który podałaś).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek No i coś popsuło się po tym dzisiejszym blackoucie forum. Mam ustawiony układ liniowy (najpierw najstarsze), pojawia się nowy post w wątku, klikam w niego (w sensie w wątek) i wywala mnie np. na stronę nr 8 (z kilkunastu ogólnie), do posta sprzed kilku godzin...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, powód tego pierwszego jest jaki? 😕

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Pisałem o dwóch istotnych kwestiach tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/b%C5%82%C4%99dy-allegro-gadane/m-p/66983/h... (niestety odpowiedziałaś tylko na PS) oraz tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/b%C5%82%C4%99dy-allegro-gadane/m-p/68383/h... (ten sam błąd zauważyłem na AL w momencie kliknięcia w przycisk "rozwiń" w sekcji "więcej informacji").
Powyższe posty pozostały jakby niezauważone. Odniesiesz się do nich?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

TRUDNO JEST USTALIĆ PRZYCZYNĘ AMATOROM, PROFESJONALIŚCI USTALILI BY JĄ W 10 MINUT, TYM BARDZIEJ, ŻE PRZEZ WIELE MIESIĘCY DZWONEK DZIAŁAŁ.

TAK SAMO MAŁPA, WYBIERAM JĄ OD PÓŁ ROKU I ZAWSZE DZIAŁAŁA, OD KILKU TYGODNI NIE DZIAŁA ZA KAŻDYM RAZEM. NIE TRZEBA POZAZIEMSKIEJ CYWILIZACJI DO ROZWIĄZANIA TAK PROSTYCH PROBLEMÓW.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@xyz96  Słusznie!! laughing

Zupełnie analogicznie, amator nie zwraca uwagi  czy pisze małymi czy dużymi literami.  Wszystko mu jednocool

Może poproś  specjalistów  z Allegro żeby pokazali Ci który klawisz to CapsLock

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@br., eee.. anALFABETA nie wie? chyba, że najprostsze rzeczy są najbardziej skomplikowane dla myśliwych 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@br. Ja piszę dużymi wtedy, kiedy chcę pisać dużymi. Masz rację, specjaliści z Allegro lokalizację tego klawisza z pewnością by mi wskazali, ale forum naprawić nie potrafią.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nagle wylogowuje z AG i przez dłuższy czas nie można się zalogować. Wczoraj zdarzyło się to dwa razy, dziś dzieje się tak co chwilę. Sprawdzone na dwóch przeglądarkach.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Ostatnią godzinkę usiłowałem się zalogować do Gadane. Wciąż uparty komunikat o ciasteczkach, przy kliku w "ok" wywalało błąd o niezgodnoścu kuponu autoryzacji i drugi - o braku javascript. Javascript mam wbudowany w chromeos, jakby kto pytał. Na sztywno 😉 I dalej - nie da się wgrać zdjęcia, próbowałem w pnf i jpg - info - "permission denied". 

edit - okazało się, że mnie - a jakże - wylogowało...  edit 2 - nie wchodzą pliki z jpg, jest info o złym typie plikuScreenshot 2020-11-10 at 08.33.46.png

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Mi to się wczoraj wydawało, że tylko ja tak mam i że to ban za to, że lwa się czepiam 🙂 No bo trochę się czepiam 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@xyz96 To ja nie chcę wiedzieć, jak to jest, jak się czepiasz bardzo... 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Vryko I nie chciej się przekonać 🙂 Pożałujesz 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 

No bo trochę się czepiam

😊 wzruszyłam się 🙂 dzięki temu wpisowi na Gadane czuć już świąteczną atmosferę 🎄

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Vryko rzeczywiście występują takie problemy - razem z dostawcą próbujemy od wczoraj zidentyfikować ich źródło (dotykają tylko niektórych korzystających z Gadane, inni korzystają bez przeszkód)... Wybacz.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów