anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Blokada konta POK, mimo wywiązania się, wymyślanie kolejnych i kolejnych powodów do nie odblko

MotoWild
#8 Zapaleniec#

@msniezek 

Witam

Dziękuję że wreszcie kto kol wiek zainteresował się..czy mogę prosić o bezpośredni meil z Panem? Po 46 wymienionych meilach które kończyły się 2 zdaniami mam wrażenie że mogę z kimś normalnie porozmawiać

Oczywiście że wpłynęły 2 wnioski o POK za Naszą prośba do klientów , ponieważ jak w 1 wiadomości zaznaczyliśmy że w razie obawy mogą złożyć taki wniosek, było to na dzień kiedy nie wiedzieliśmy czy uda Nam się z tego wyjść 

Jak najbardziej chciałbym opisać cała sytuację jednak nie mam komu ponieważ każda Nasza wiadomość kończy się innym tematem tak jak by nikt nie czytał wcześniejszej wiadomości 

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Blokada konta POK, mimo wywiązania się, wymyślanie kolejnych i kolejnych powodów do nie odblko

MotoWild
#8 Zapaleniec#

Dodatkowo Panie Maćku blokady od 26 listopada za nie wypowiedzenie się w dyskusji były wielokrotnie zgłaszane do Państwa o mojej nieobecności, Posiadam meile z taką treścią jak i informacje do klientów, również wielokrotnie konsultowałem się przez czat i ponoć taka informacja była porwana do działu bezpieczeństwa o mojej nieobecności

Odpowiedz
Ładowanie...

maxr01
#14 Krzewiciel#

@MotoWild - czyli powiem tak, po prostu jesteś głęboko w "4-ech literach".

Brak płynności finansowej ani sytuacja osobista nie obchodzi ani kupującego, ani Allegro. Trzeba natychmiast reagować - włączasz urlop, zamykasz aukcje , wydłużasz czas wysyłki nawet do 30 dni, wysyłasz info do klientów, zwracasz kasę, odpowiadasz na dyskusje i e-maile itp.  Wszystko, żeby się ratować. To wiem z własnego doświadczenia. Miałem podobny przypadek, ale dotyczył on kwarantanny - w sumie było kilka rezygnacji i jeden negatyw - ale wysłałem info do wszystkich następnego dnia. Większość zrozumiała sytuację i poczekali.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
Odpowiedz
Ładowanie...

WREDZIA-W1
#20 Guru#

@maxr01 Wiesz, jak się siedzi na kwarantannie, to można prawie wszystko. Jak się jest z dzieckiem po operacji w szpitalu, to się ma wszystko inne w doopie.

Ula

Ula
Odpowiedz
Ładowanie...

mikeza
#17 Koryfeusz#

@WREDZIA-W1  teoretycznie tak, ale życie potrafi napisać różne scenariusze i trzeba być przygotowanym na każdą opcję. Jak wyjdziesz ze szpitala to chcesz do czegoś wrócić, a jak przez ten czas firma padnie, to do czego wracać ? Nie każdy ma siły i chęć, żeby zaczynać wszystko od nowa.

Wiem co mówię, bo kilka lat temu miałem taką kryzysową sytuację. Żona z porodówki trafiła na intesywną terapię i całymi dniami siedziałem w szpitalu przy jej łóżku, a w domu musiałem zajmować się kilkuletnią córką. Nie miał mnie kto zastąpić w firmie - pierwsza rzecz jaką zrobiłem to zakończyłem wszystkie aukcje jednym ruchem i przez kolejny miesiąc firma nie działała. Mogłem się w całości poświęcić rodzinie i nie przejmowałem się pracą.

MotoWild
#8 Zapaleniec#

@mikeza 

Niestety w tym przypadku wyszło moje małe doświadczenie, było tak zrobić teraz już wiem, było mineło, walczymy dalej..;)

Odpowiedz
Ładowanie...

WREDZIA-W1
#20 Guru#

@mikeza Są ludzie, którzy potrafią działać w kryzysie i stresie i są tacy, którym ręce opadają i nie wiedzą co mają robić.

Ula

Ula
Odpowiedz
Ładowanie...

MotoWild
#8 Zapaleniec#

@maxr01 

Wszyscy Nasi klienci byli informowani droga meilowa i telefoniczną, posiadam wiadomości do klientów jak dowód itp, nie był to wymysł czy czyste zaniedbanie..

Powiem tak, pytałem pomoc allegro co mogę zrobić to zakończenie aukcji na ten czas.. mieliśmy ich 12 tyś, co w połączeniu z zakończonymi kolejnymi 2-3 tyś było bez sensu, dojście ręcznie aukcja po aukcji czy dany produkt jest jeszcze dostępny..

Kilka zapewnień serwisu o przekazaniu informacji z Naszej strony do "wyższych"

W Naszym przypadku kupujący dość mocno się angażowali i pytali o dalszy rozwój sytuacji.. być może branża motocyklowa troszkę inaczej działa i nie są to typowi klienci którzy czekają aby tylko sie zes..

Ale jeśli mam być szczery zluzowałem już w tym momencie i otwarłem oczy dużo szerzej

Odpowiedz
Ładowanie...

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Te akcesoria do motocykli to aż taki intratny biznes? (teraz zimą może mniej), ale tyle aukcji? - pewnie na wiosnę będzie luka na rynku.

Odpowiedz
Ładowanie...

uskomostroda
#9 Pomysłodawca#

Mam w koszyku kilka gier z Oficjalnego Sklepu Media Markt - brakowało im 8 komentarzy, a żeby stracić Smarta przez dziesiątki negatywów dziennie za okres świąteczny. Ty Zostałeś zablokowany za kilka, a wspomniany MM  tyle dziennie dostawali minimum Negatywów. Większy może więcej Jak widać TAK.

Trzeba się dostosować. Jest to wszystko tak żyłowane pod jakość że głowa mała. I jestem ZA.  A to że Allegro nie jest Polskie to nic nie da się z nim zrobić nawet przez Sąd bo byli już i tacy. Są po prostu nietykalni. Regulaminy tak pisane pod siebie że użytkownik nie ma praw.

Odpowiedz
Ładowanie...