anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro przywłaszczyło mòj towar ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Sytuacja jest kuriozalna kupujący odesłał zwrot metoda dostawy allegro kurier nie podjął nawet próby doręczenia paczki ze zwrotem a przesyłkę odebrało allegro i znalazła się ona w magazynie przesyłek nie doręczalnych u nich . Allegro chciało odesłać paczkę w lipcu niestety byliśmy akurat na urlopie w Turcji napisali że mogą poczekać z odesłaniem paczki aż wrócę z urlopu teraz nie chcą odesłać towaru nawet nie odpowiadają na e-maile każą zdobyć od kupującego zrzeczenie do reklamacji zwróciłem wpłatę kupującemu i teraz nie mam ani towaru ani pieniędzy 😂😋😛

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240924-073018.png

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Pytam więc kiedy allegro zamierza odesłać mój towar na wskazany w naszych ustawieniach adres ? 

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240924-064411.png

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

Kto pyta, nie błądzi!

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @KAMPPOL. Przepraszam za utrudnienia. Podaj, proszę, numer tego zamówienia. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję, @KAMPPOL. Skonsultuję to z oddziałem i niedługo wrócę do Ciebie z dalszymi informacjami.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240924-130339.png

Wyraźnie pisaliście że nie możecie wysłać paczki ze zwrotem do Turcji i że możecie poczekać aż wrócę z urlopu i mi ja wyślecie ponownie to wasz kurier nie podjął nawet próby doręczenia więc trzeba ponosić konsekwencje bycia spedytorem.

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@KAMPPOL, proszę o chwilę cierpliwości. Niedługo wrócę do Ciebie z informacjami.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

MiMary jestem bardzo cierpliwy sprawa ciągnie się od lipca 😛😋😂 zgodnie z prośbą napisałem wam żebyście odesłali paczkę że zwrotem na adres  z ustawień allegro. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240924-132507.png

 Dlaczego usuwacie zdjęcie odpowiedzi z kontakt allegro w którym deklarujecie że poczekacie że zwrotem paczki aż wrócę z urlopu Turcji. Czy tu obowiązuje jakaś cenzura ? 

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Tak dla jasności dla czytających jak usuwają zdjęcie z odpowiedzi na zgłoszenie wkleje chociaż treść . Co tu się dzieje na tym allegro?

 

Niestety tak jak wspomniał poprzedni konsultant, niestety nie jesteśmy w stanie wysłać przesyłki na wskazany przez Pana adres.

 

Powtórzę, że adres powinien być taki jaki został wskazany przez Pana w zakładce sprzedawcy lub inny na terenie Polski.

 

Rozumiem, że sytuacja jest trudna, jednak możemy oczywiście poczekać z dostawą, aż Państwo wrócą do Polski, tylko proszę o podanie adres, na który może zostać w Polsce dostarczony zwrot.

 

W oczekiwaniu na odpowiedź, życzę spokojnego wieczoru.

 

Pozdrawiam

// [edycja]

Zespół Allegro

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @KAMPPOL. Zdjęcie zostało odrzucone, ponieważ zawierało dane doradcy. Proszę, abyś nie umieszczał zrzutów ekranu i kopii wiadomości z danymi innych osób, które nie wyraziły na to zgody.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Czy wasi doradcy wstydzą się że podpisali się pod odpowiedzią której udzielili ? Ps. W ostatnim zdjęciu nie ma danych doradcy a dalej go nie widać 😂😋😛

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

@KAMPPOL, otrzymałam informację, że przesyłka zostanie do Ciebie dostarczona w następnym tygodniu. Przepraszam za dłuższe oczekiwanie na doręczenie.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Dziękuję proszę mi jednak wyjaśnić dlaczego jak napisałem tutaj to nagle zajęliście się sprawą a z doradcami którzy odpisywali na wiadomości nie jak od miesiąca nie mogłem się doprosić przesyłki to są standardy allegro. Ps. Bardzo proszę o wysyłkę jutro nie w przyszłym tygodniu bo wyjeżdżam nie bardzo rozumiem dlaczego mam czekać jeszcze tydzień skoro przesyłkę macie na magazynie czy nie wystarczająco się już na czekałem ? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Witam czy przesyłka z tym zwrotem została dzisiaj nadana tak jak prosiłem ? Myślę że 3 miesiące czekania na zwrot to wystarczy. Przesyłka jest na waszym magazynie więc nie rozumiem powinna być nadana natychmiast . @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
KAMPPOL
#7 Wielbiciel#

Szanowni moderatorzy nie dostałem od was odpowiedzi przez ponad 24 godziny czy to jest teraz taki standard allegro żeby tyle czekać na odpowiedzi ? Czy sprzedawca na allegro również może nie odpowiadać na wiadomości klientów czy w dyskusji przez taki czas ? Od nas oczekujecie ram czasowych a sami ich nie przestrzegajcie 😋😛😂 @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów