anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś to weryfikuje ? Błąd w Safety Gate

mdrogeria
#21 Demiurg#

Usunięto moją ofertę  nr 15092809947 Bi-es ,, Fabio Verso Entusiasmo 50ml woda perfumowana kobieta EDP,, . W systemie Safety Gate umieszczone jest błędnie zdjęcie składu produktu . Zakazaną subsancją stosowaną uprzednio w kosmetyce jest jest INCI: Butylphenyl Methylpropional natomiast wskazane zdjęcie składu informuje o użyciu substancji Butyl Methoxydibenzoylmethane(avobenzone ) , podobnie brzmi , ale druga wymieniona nie jest ani zakazana ani szkodliwa .

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49

mdrogeria
#21 Demiurg#

@q3qPL straty finansowe nie mają w tej sytuacji najmniejszego znaczenia , zgodnie z moją sugestią jutro w dyskusji zostanie przez klientkę wysłana prośba o pomoc , mam nadzieję ,że nie trafię na ^&%$#@|i przy asyście @_HolaOla_ Oli 🥀 wyprostujemy to co pogmatwało allegro .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria dostałam Twoją wiadomość z oświadczeniem, więc bardzo Ci dziękuję. Działam już i w kwestii  oświadczenia, by takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości i trwającej już dyskusji, więc jak tylko dostanę odpowiedzi, będę Cię tutaj dalej informować. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria sprawa w dyskusji załatwiona. Skierowaliśmy kupującą do Allegro Protect, a od Ciebie oczywiście nie będziemy wymagali spłaty tej rekompensaty. Działam jeszcze w kwestii odblokowania możliwości wznowienia tej oferty i Twojego oświadczenia, także tutaj poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Olu , już pisałem ... tu nie chodzi o pieniądze , chodzi o jednoznaczne wyjaśnienie klientowi tego co się stało , jestem gotów przyjąć od klientki zwrot , ale to MA BYĆ ZWROT ! konsumencki bo przyjęcie i uznanie reklamacji za zasadną godziłoby w moje dobre imię jako sprzedawcy ,a na to się nie zgadzam .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ doradca w tej chwili przyznał w dyskusji  , że czytacie prywatne wiadomości mailowe , hmmmm....🙄 , owszem korespondowałem z Klientką przez CW , ale ..... ?

Sprawa alertu została załatwiona pomyślnie , dzięki WIIELKIE Olu 

images (2).jpg

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@mdrogeria znaczy się mamy potwierdzone naruszenie tajemnicy korespondencji zamiast "to tylko automat"?

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AGD-RTV-IT yhmmmm...mam czarno - na białym , na wszelki wypadek na 2 nośnikach 🤔

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Nie, pracownik w dyskusji odnosił się do Twojej korespondencji z naszymi doradcami (numer 44100467). Cały czas działam w Twojej sprawie, ale niestety jest skomplikowana, dlatego jej wyjaśnienie wciąż trwa. Dzisiaj przybywam z informacją, że powinieneś już móc wznowić tę ofertę, dlatego spróbuj proszę teraz ponownie, a jeśli dostaniesz jakiś komunikat, prześlij mi go tutaj proszę.  

Kwestia samej dyskusji tak jak pisałam jest wyjaśniona - zaprosiliśmy kupującą do Allegro Protect, a nasz pracownik sprostował w dyskusji błędną informację, którą kupująca od nas otrzymała. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ dzieki Olu , niby oferta wznowiona tylko czy nie zakończy się to ponownym upomnieniem , zastanawiam się jeszcze nad jednym .... usunięte było wiele ofert od róznych sprzedawców  ,osobiście nie cisnąłem sprzedaży , ale było kilku co mięli no , taką sobie sprzedaż , mają teraz problem nie z tej ziemi , czy allegro im w jakiś sposób pomoże ?

Ostatnia wypowiedź doradcy miała dwuznaczną teść , jak się da usuń mój wpis lub jego częśc ,, ten z kwiatuszkami 🤗

drugi dla Ciebie z wielkim ukłonem 

bukiet-dzicy-ziele-i-kwiaty-z-motylami-odizolowywajacymi-na-bielu-400-121834362.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria jeśli udało Ci się już ją wznowić to kolejnych problemów być już nie powinno, ale gdyby jednak się pojawiły, wiesz gdzie mnie szukać. Co do innych sprzedających to nie mam takich sygnałów, ale najistotniejsze jest, że w Twojej sprawie działam jeszcze w kwestii oświadczenia, by takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.

Sprawa zmierza ku końcowi, ale chciałabym Cię bardzo przeprosić za całą sytuację. Nie powinna była mieć miejsca i to były błędy wyłącznie po naszej stronie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Olu , z latami w handlu przywykłem , adrenalinka była , pomału się wszystko prostuje , jutro prawdopodobnie po przejściach wnusia z mamą wyjdą do domu , może będzie parę dni spokojnych , a potem ..... zobaczymy , jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Cieszę się, polecam na przyszłość i pozdrów ode mnie gorąco Liliankę i jej rodziców 😊

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ dzięki , już piszę do Młodzieży 😀

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ciąg dalszy .... dzisiaj oferta została odłączona od produktu w katalogu , bez głębszej weryfikacji zakończyłem ofertę wietrząc kolejne problemy , nie wiem co z tym zrobić .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria ta sama oferta? Już to sprawdzam, ponieważ dostałam potwierdzenie, że Twoje oświadczenie jest w porządku i Twoje oferty nie powinny być usuwane z tego powodu. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ niby uzupełnienie parametrów , ale wszystko było jak należy , oferta hulała już dłuższy czas - od stycznia br. , wznowiłem , zobaczymy co się będzie działo .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ i teraz co , sprawa została wyjaśniona , doradca jednoznacznie wypowiedział się w dyskusji przyjmując nasze stanowisko , a dyskusja została oznaczona przez klienta jako nierozwiązana .

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria działam. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ dzięki , czyli kolejne wyłudzenie na Protect , jak długo będziecie jeszcze na to pozwalać ?

Rozumiesz , że tu nie poszło o 2 dychy  ,w tej sytuacji nie mogłem inaczej postąpić .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria dyskusja zakończona. Rozumiem i jak już tutaj przyznałam cała sytuacja jest naszym błędem, za który jeszcze raz Cię przepraszam. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów