anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś to weryfikuje ? Błąd w Safety Gate

mdrogeria
#21 Demiurg#

Usunięto moją ofertę  nr 15092809947 Bi-es ,, Fabio Verso Entusiasmo 50ml woda perfumowana kobieta EDP,, . W systemie Safety Gate umieszczone jest błędnie zdjęcie składu produktu . Zakazaną subsancją stosowaną uprzednio w kosmetyce jest jest INCI: Butylphenyl Methylpropional natomiast wskazane zdjęcie składu informuje o użyciu substancji Butyl Methoxydibenzoylmethane(avobenzone ) , podobnie brzmi , ale druga wymieniona nie jest ani zakazana ani szkodliwa .

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Olu , rozumiem , jest sygnał należy działać , trochęto było na wyrost  ,ale zawsze musi być ten pierwszy ....padło na mnie , nauczka na przysłość tak dla Was jak i dla mnie . Całym winowajcą jest producent , nie powinien użyć tego samego kodu EAN po zmianie składu produktu wiedząc ,że występują problemy . W ub, roku miałem kontrolę z SANEPiD-u we wszystkich punktach właśnie pod kontem lilianu , jakoś szczególnie byli zainteresowani produtami Bi-es.

Wracając do klienta... poza dyskusją , do której otwarcia sam nakłoniłem prowadziliśmy luźną korespondencję przez CW , wydawało mi się ,że sprawa jest wyjaśniona po ostatniej wypowiedzi Doradcy , a tu patrz co z ludzi robi parę groszy , przez ponad 30 lat prowadzonej działalności z różnymi klientami było mi się dane mierzyć , ale to co się dzieje na allegro zakrawa o pomstę do nieba . Klientka ma link do tego watku , pomimo próśb z mojej strony nie udzieliła się ,teraz jak to przeczyta pewnie zerwę odpowiedni komentarz , ale biorę go na klatę .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria ostatnia wypowiedź to nie była wypowiedź doradcy tylko automatyczny wpis, bo od ostatniej wypowiedzi minęło 14 dni. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ pewnie Ci umknął jeden mój wpis , to załączę jescze raz  ,chodzi mi o tą konkretnie wypowiedź ,

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria chodzi o wypowiedź Twoją, czy doradcy? Rozumiem, że wskazałeś kupującej ten wątek, ale to czy do niego dołączy to wyłącznie jej decyzja. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ wypowiedź doradcy , którą mam na mysli

cyt ,,Client:43752432 widzę, że sprawa została już wyjaśniona ze sprzedającym w kor...espondencji mailowej. Potwierdzamy, że towar nie powinien być oznaczony przez nas jako nielegalny/niebezpieczny i może być sprzedawany w naszym Serwisie. Przepraszamy za zamieszanie związane z powiadomieniem, które do Pani wysłaliśmy.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria i co jest według Ciebie z nią nie tak? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ chyba zmierzamy do ślepego zauku , może coś źle odebrałaś , nie mam najmniejszych zastrzeżeń do wypowiedzi Doradcy , bulwersuje mnie zachowanie klientki pomimo jednoznacznego wyjaśnienia problemu . Moje wyjaśnienia w wiadomościach  nie mają większego znaczenia , ale biorąc pod uwagę wypowiedź pracownika Pani otrzymała produkt bezpieczny i zgodny z opisem , a mimo tego oznacza dyskusję jako nierozwiązaną w celu.... ehhhh..  ,sam zasugerowałem otwarcie dyskusji bo klientka się niecierpiliwiła , a sprawa z wiadomych przyczyn nie miała się ku końcowi 

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Japapier

Ale tu się już jajeczka dzieją. 

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mdrogeria Piszesz maila do kupującej, że allegro oszukuje, mataczy i kłamie

dyskusja jest nie istotna, a prawnik

wyciąga ustawę o czynach nieuczciwej konkurencji

i pisze odpowiednie pismo do allegro, żądając zaprzestania działań, usunięcia efektów działań, wraz z żądaniem odpowiedniego odszkodowania/ zamieszczenia przeprosin

piszesz do uokik i do Inspekcji handlowej - serwis prowadzi praktyki szkodzące konsumentom

piszesz do producenta - niech jego dział prawny sie tym też zajmie

 wysyłanie do konsumenta informacji, że z premedytacją sprzedajesz nielegalne produkty, ponADTO blokowanie sprzedaży - tutaj SERWIS SIĘ NIE WYBRONI

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@mdrogeria ale czemu Ty się dziwisz, jest podobne, to musi być to samo!

Ta sama zasada obowiązuje od pewnego czasu w katalogu Allegro, łączą podobne symbole w 1 produkt. A że każda literka i cyferka w symbolu i kodzie produktu ma znaczenie? Kto by się tym przejmował...

Tu masz przykłady z naszego poletka - https://spolecznosc.allegro.pl/t5/katalog-produkt%C3%B3w/brakuje-wam-ju%C5%BC-miejsca-na-serwerze-cz...

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów