anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś to weryfikuje ? Błąd w Safety Gate

mdrogeria
#21 Demiurg#

Usunięto moją ofertę  nr 15092809947 Bi-es ,, Fabio Verso Entusiasmo 50ml woda perfumowana kobieta EDP,, . W systemie Safety Gate umieszczone jest błędnie zdjęcie składu produktu . Zakazaną subsancją stosowaną uprzednio w kosmetyce jest jest INCI: Butylphenyl Methylpropional natomiast wskazane zdjęcie składu informuje o użyciu substancji Butyl Methoxydibenzoylmethane(avobenzone ) , podobnie brzmi , ale druga wymieniona nie jest ani zakazana ani szkodliwa .

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49

mdrogeria
#21 Demiurg#

no i fotki 

 

007.jpg

010.jpg

014.jpg

017.jpg

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria już działam. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ dla ułatwienia cyt ,,

BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE

Ilość produktów: 8.

 

Avobenzone

Związek aromatyczny rozpuszczalny w tłuszczach. Wykorzystywany w produktach, które chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

Chemiczny filtr absorbujący promieniowanie UV. Składnik charakteryzuje się szerokim spektrum działania.

CHRONI PRZED PROMIENIOWANIEM:

  • UVA

Jest to substancja bezpieczna zgodnie z obowiązującymi przepisami chemicznymi,

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria skąd dokładnie jest to cytat? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Poniżej zrzuty z Safety Gate , zakaz dotyczy Lilial-u o czym doskonale wiem , natomiast zdjęcie składu mówi o podobnie brzmiącej , ale zupełnie innej dozwolonej substancji .

fabio1.png

fabio2.png

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  mam wrażenie ,że działanie Allegro w tej sytuacji jest mocno naciągane , widzę ,że wszystkie oferty tego produktu zostały usunięte  ,sprzedawcy dostali po jakości , klienci zgłaszają problemy choć tak naprawdę nie wydarzyło się nic niezgodnego z prawem ,po mojemu nie powinno to tak wyglądać . Zdaję sobie sprawę , że jest zgłoszenie i trzeba działać , ale uważam ,że w pierwszej kolejności wypadałoby dać możliwość wypowiedzenia się sprzedawcom . Oferty powinny być czasowo zawieszone bez konsekwencji   ,ale trzeba dać sprzedającym kilka godzin na wyjaśnienie  ,a jego brak w określonym terminie dopiero skutkowałoby dalej idącymi konsekwencjami . Ewidentny błąd wystąpił po stronie producenta bo użył tego samego znaku EAN dla produktu o dwóch różniących się składach INCI  ,ale nie jest to zabronione .

Problem został zgłoszony przez dedykowany link , odpowiedź otrzymałem , ale wszystko działa nad wyraz mozolnie , rozwiązania problemu mogę się spodziewać w bliżej nieokreślonym terminie ,, po niedzieli ,, tylko wysoko utrzymywana jakość sprzedaży dała spadek tylko o jeden schodek , ale w skrajnym przypadku mogło to się skończyć nałożeniem ograniczenia na konto  ,a za co ? , a za nic , nie zrobiłem nic niezgodnego z obowiązujacym prawem.

:Proszę o rozważenie tej kwestii 
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

długo jeszcze będzie trwała ta farsa , przypominam .... nie zrobiłem nic niezgodnego z prawem oraz regulaminem allegro .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Ciąg dalszy farsy  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Wczoraj otrzymałem wiadomość z supportu o pozytywnym wyjaśnieniu problemu oraz zgodę na wznowienie oferty , podczas wznawiania wyskakuje błąd  , widzę ,że produkt został usunięty z katalogu podczas tworzenia nowego wygląda to tak :

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria widzę, że doradca zajmuje się sprawą i weryfikuje to z odpowiednim zespołem. Numer zgłoszenia: 44100467

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 🌼sprawa wlecze się piąty dzień i końca nie widać , nie zrobiłem nic złego , usunięto niesłusznie ofertę , dostałem po jakości co odbiło się wyraźnie na sprzedaży w weekend .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria wyjaśniam Twoją sprawę i kwestię najszybszej opcji aby wznowić te oferty, ale jeśli zgłaszasz się do nas i piszesz do nas w dwóch, różnych miejscach nie przyspieszy to mojej pracy, więc poczekaj proszę cierpliwie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ tak , Masz rację , ale jest jeszcze jeden problem , klientka otrzymała od Was wiadomość o zagrożeniu i domaga się zwrotu używanego produktu  ,a w końcu żadnego zagrozenia nie ma i nie mam żadnych podstaw , aby reklamację klientki uznać . Zaproponowałem żeby otworzyła dyskusję , wypowie się pracownik allegro ... innego wyjścia z sytuacji nie widzę , produkt ma ograniczone prawo do zwrotu .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria w porządku, daj mi proszę znać, co wyniknie z tej dyskusji. Natomiast w kwestii samej blokady wystawiania tego towaru prześlij mi proszę na spolecznosc@allegro.pl (zaznacz tylko, że jest dla mnie) dokument z deklaracją, że dany produkt nie posiada w składzie określonej substancji/nie jest produktem zakazanym wskazanym w alercie o danym numerze. Podpisz proszę czytelnie to oświadczenie i wskaż w nim numery ofert, których dotyczy. Pozwoli mi to zadziałać, żebyśmy w przyszłości nie blokowali Ci ofert z tym produktem. 

W kwestii wznowienia tej konkretnej oferty, kontynuuj proszę korespondencję z doradcami. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ wysyłałem już oświadczenie do zgłoszenia nr 44100467 , ale jeśli to coś pomoże . 

Klientka otworzyła dyskusję bo tak zasugerowałem , napisałem żeby jutro poprosiła o pomoc , podałem numer zgłoszenia oraz link do tego wątku . Mam nadzieję ,że pracownik logicznie podejdzie do sytuacji bo tu nie chodzi o kwoty tylko wiarygodność moją jako sprzedawcy . Wysłaliście do klientki alert , a teraz nie ma komu tego odkręcić.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mdrogeria nie licz na przeprosiny

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RED nie to mam na myśli , wyczerpująco w zgłoszeniu udokumentowałem ,że alert do klientów został wysłany pezpodstawnie więc po ludzku należało wysłać również wyjaśnienie . Teraz co mi pozostało ? poprosiłem klientkę o otwarcie dyskusji  , inaczej jak przy pomocy supportu nie rozwiążę problemu .

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Nie podchodź do blokad po ludzku tylko formalnie - tak jak allegro. Wylicz poniesione straty i prześlij wezwanie do zapłaty spółce allegro. Proszenie się i podchodzenie po ludzki tylko pokazuje, że mogą tak robić bez konsekwencji.

oznacz moderatorów