anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy tylko ja tak mam czy wszyscy?

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dziś chciałem coś wystawić po nowemu czyli z łączeniem z katalogiem w kategorii kolekcje i zaskoczyło mnie że nie wyświetla mi się możliwość wpisania początku licytacji w innym terminie . Do tej pory zawsze wystawiałem w wolnych chwilach tak aby rozpoczęcie i kończenie licytacji było wieczorem. Czy teraz można wystawiać tylko bezpośrednio ?  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Wciąż możesz wystawić licytację z datą rozpoczęcia. 🙂 Tę opcję znajdziesz prawie na samym dole:

w_kiwi_0-1719846667616.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@w_kiwi Tak mi się też wyświetla ale jak wystawiam przy danej pozycji "wystaw podobny" ale jak próbuję daną pozycję wystawić zaznaczając "połącz z katalogiem" to już na dole tego nie ma. To znaczy że nadal można wystawiać jako podobne bez przepuszczania przez katalog ?

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@kolekcjoner608 Daj sobie spokój z katalogiem. W Kolekcjach są automatycznie tworzone produkty tymczasowe, tak jak poprzednio. Nic się tu nie zmieniło. Najlepiej właśnie używać opcji "wystaw podobną"

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@TomBanknoter Tak póki co wystawiam a ten proces łączenia to tylko chciałem sprawdzić i mieć pewność że aukcji nam nie będą usuwać ,w końcu jako nieliczni płacimy za wystawianie.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Proszę, dodaj zrzuty ekranu z całego formularza. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

marcinsalata95
#8 Zapaleniec#

a czy ktoś wie jak wyłączyć ten ch***y widok katalogu?! chce widzeć normanie każda aukcje osobno, co za **piiip**o

marcinsalata95_0-1719862008795.png

 

oznacz moderatorów