anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego klikając w pobierz etykietę DPD i UPS zamiast pdf pobiera mi ZIP.-a ???

MAMY ROZWIĄZANIE!
www_dc12v_pl
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49
MK--Online
#7 Wielbiciel#

Dlaczego od wczoraj wszystkie etykiety zapisują mi się w ZIP zamiast w PDF nic nie zmieniałem na koncie wcześniej były od razu w PDF zapisywane.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Na razie tak jest.

oznacz moderatorów
polcia56
#9 Pomysłodawca#

na razie tak jest? czyli do kiedy? czy oni są w stanie w ogóle coś dobrze zrobić? Po co oni uszczęśliwiają nas na siłe? tak samo z tymi urlopami odwalili... o stary...

oznacz moderatorów
bumper3
#9 Pomysłodawca#

Pewnie planują w najbliższym czasie poszerzyć ofertę dla dobra sprzedawców bo ich tak kochają i zaoferują w nowym dodatkowym abonamencie opcję pobierania etykiety bezpośrednio w pdf za jedyne 19.99 za 10 dni !

oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

NA KAŻDYM KROKU KAŻDEGO DNIA DOKRĘCANIE ŚRUBY TRWA 

oznacz moderatorów
gsyART
#11 Animator#

Od jakiegoś czasu etykiety pobierają się w formacie zip, jak to zmienić aby było jak dawniej czyli bezpośrednio pobierała się etykieta bez zbędnej potrzeby wypakowywania...?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gsyART w formularzu Wysyłam z Allegro, w kroku "Wybór przesyłek", pobiera się zip, nie jest to błąd. PDF możesz pobrać z zakładki Zamówione przesyłki.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
polcia56
#9 Pomysłodawca#

No dobrze,ale my nie chcemy przechodzić do zakładki zamówione i tam pobierać pdf. Chcemy od razu przy zamówieniu otwierać etykiete w PDF. Dlaczego wprowadzacie zmiany które utrudniają nam życie? Przeciez to nie wy sprzedajecie, tylko my. Proszę przywrócić poprzednie ustawienia.

oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

czy wie ktoś może jakim darmowym programem można otwierać teraz te etykiety? no jakiś absurd dlaczego to się w pdf nie otwiera tak jak było? 

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro
W odpowiedzi na Wasze liczne zgłoszenia, wprowadziliśmy dziś zmianę związaną z pobieraniem etykiet w Wysyłam z Allegro. Od teraz udostępniamy bezpośrednio pliki PDF, ZPL lub EPL (w zależności od ustawień wydruku etykiet) we wszystkich trzech miejscach, z których można pobierać dokumenty (wypisane poniżej). 
 
Plik ZIP będzie pobierany wyłącznie wtedy, kiedy zostanie wybrana opcja WSZYSTKIE DOKUMENTY / POBIERZ PROTOKOŁY I ETYKIETY NADAWCZE lub w sytuacji, gdy wybrane etykiety będą w różnych formatach (np. PDF i ZPL).  

Miejsca, o których mowa, to:
1. Formularz Wysyłam z Allegro: krok "Wybór przesyłek",
2. Formularz Wysyłam z Allegro: krok "Podsumowanie",
3. zakładka Zamówione przesyłki.
 
Mam nadzieję, że to pozytywnie wpłynie na Waszą pracę!
oznacz moderatorów