anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do Twojego adresata/kontrahenta została wysłana wiadomość z adresu, który nie znajduje się w zakładc

MAMY ROZWIĄZANIE!
IDEALFIX
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Dostaję co chwila (kilkadziesiąt już) maile o treści:

Do Twojego adresata/kontrahenta została wysłana wiadomość z adresu, który nie znajduje się w zakładce Moje adresy e-mail. Nie mogliśmy jej więc dostarczyć.

Jeśli prowadzisz korespondencję z dodatkowych adresów, dodaj je do powyższej zakładki i ponownie wyślij wiadomość.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Problem w tym, że korzystamy od lat tylko z jednego adresu e-mail przypisanego jako adres główny i adres kontaktowy. Proszę o kontakt.

oznacz moderatorów
125 ODPOWIEDZI 125
Domwicz
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wiadomość,

w zakładce brak nieznanych mi adresów email (jest tylko mój adres główny). Włamanie na pocztę na tę chwilę wykluczam. Tam również mam włączoną weryfikację dwuetapową, przejrzałem listę urządzeń zalogowanych w ostatnim tygodniu w gmail i widnieją tam tylko moje urządzenia. Niepokoi mnie natomiast, że w Allegro już dwa razy było dziś zalogowane "nieznane urządzenie", nie wiem jak to możliwe, ponieważ jest weryfikacja, a ja nie otrzymałem żadnych powiadomień. Czy da się jakoś sprawdzić jaki jest adres IP tych "nieznanych urządzeń" ? Chętnie wstawiłbym screeny jak to wygląda, ale nie potrafię wstawić tu zdjęć.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Domwicz prześlij proszę zrzut ekranu na adres spolecznosc@allegro.pl w wiadomości wklej proszę link do tego wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Domwicz
#7 Wielbiciel#

Właśnie wysłałem screeny na maila ! 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Domwicz dziękuje! Sprawdziliśmy to i mogę Cię uspokoić, że na Twoim koncie nie ma żadnych podejrzanych logowań, więc nikt się nie włamał na konto 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

Też co jakiś czas otrzymuje takie maile i nie wiem o co chodzi. Sprzedaję na tym koncie wyłącznie na allegro lokalnie, komunikuję się z klientami wyłącznie poprzez wiadomości w tym serwisie, nie korzystam z żadnych zewnętrznych serwisów do obsługi sprzedaży. W zakładce z mailami nie ma żadnych podejrzanych adresów.

Dostałem takie wiadomosci dziś o godz. 9.56 oraz 24.08 o godz. 14.41 i 16.53.

Chętnie się dowiem o jakie niedostarczone wiadomości chodzi i z jakiego mojego, niewpisanego adresu mailowego miały być one wysyłane.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@vonNogay Prześlij otrzymane wiadomości na adres: phishing@allegro.pl. Sprawdzimy je.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów