anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie numeru przesyłki - brak pomarańczowej ikony

MAMY ROZWIĄZANIE!
megii_ss
#12 Orędownik#

Brak pomarańczowej ikony po dodaniu nr przesyłki to trwały zabieg czy awaria ?

oznacz moderatorów
79 ODPOWIEDZI 79
tomsyty
#9 Pomysłodawca#

Ta trzecia ikona to miała być action-common-receipt-b0c62d696a a nie action-common-receipt-add-ed864d370f bo to miało dotyczyć ikony wyświetlanej już po dodaniu dowodu zakupu a nie przed. To do mojego wcześniejszego posta bo już go poprawić nie mogę.

oznacz moderatorów
ANDALO-BALETKI
#9 Pomysłodawca#

Tylko tyle ? Bez jaj

oznacz moderatorów
megii_ss
#12 Orędownik#

mój rozróżnia 😉

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Dziś na Waszym portalu sprzedałem aż 3 rzeczy 😅 każda nadana w terminie, dodane są automatycznie numery przesyłek, przy pierwszej przesyłce było OK gdyż ikona z przesyłką podświetliła się na czerwono, po 10 minutach zrobiła się szara, po kliknięciu w nią jest numer przesyłki.

3 nadane paczki i przy 3 ten sam bubel 

 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

IMG_20231004_194733.jpg

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  To się dzieje naprawdę . Z początku myślałem że może coś z moim sprzętem ale na innych to samo . Z jednej strony widać że wszystkie numery mam wprowadzone ale z drugiej wszystko w szarych barwach ,nawet kilka dni wstecz (dalej już mi się nie chce przewijać) . Ciekawe jak to przy punktacji potraktuje wasz system.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci  

A to nie Ty niedawno pisałeś, że czujesz wreszcie, że żyjesz bo skończyłeś przygodę na Allegro? 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Te ikony informujące czy faktura paragon oraz numer przesyłki wpisany, nie świecą na żółto jak świeciły. To u mnie coś nie tak czy błąd jakiś ogólny. 

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Raczej błąd ogólny.U mnie też na szaro.

oznacz moderatorów
megii_ss
#12 Orędownik#

A czytałeś / aś wcześniejsze wpisy ??

oznacz moderatorów
-PRORIDE-
#11 Animator#

Dlaczego nie ma już pomarańczowego podświetlenia na ikonce po dodaniu numeru przesyłki w zakładce zamówienia ?

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 jak nie oddasz pomarańczowego okienka to skończysz z różową grzywką na ogonie, obiecuję. A jak będę miał wenę, to dołożę kokardki i będziesz sobie z tym dyndał po sawannie 🙂

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
drukarniaBielsko
#1 Nowicjusz#

Witam, nie wyswietlaja sie ikonki przy zamówieniach czy zamowienie zostało wysłane czy nie. Wcześniej byly oznaczone na czerwono jesli się wysłało lub na czarno, jesli jeszcze nie. Czy ta opcja powróci?ktoś coś wie może?:)

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zgasły pomarańczowe oznaczenia wysłane 😞

Przykładowe zamówienie 7f91a4f0-6293-11ee-8150-992453e2e1c4

Zrzut ekranu 2023-10-05 092033.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
pompyCO
#9 Pomysłodawca#

hej,

w zakładce zamówienia od kupujących, po dodaniu numerów przesyłek i faktury, ikony podświetlały się na pomarańczowo, bardzo to ułatwiało obsługę sprzedaży, teraz wszystko mam na szaro, ktoś ma podobnie??

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@pompyCO tak , zniknęło , wielu sprzedawców Płci Pięknej uważało ,że ten pomarańczowy nie jest do końca kolorem jaki by chciały , allegro wyszło na przeciw i zastosowało kolor mniej dyskusyjny czyli czarny .😁

oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Do tej pory było wszystko w porządku i ułatwiało sprawę, ale teraz przestało działać. Aktualnie w zamówieniach nie podświetlają się (nie zmieniają koloru) te ikonki od numeru przesyłek i od dowodu zakupu. 

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Ahoj-GSM allegro ma jakieś problemy techniczne. Numery przesyłek i dokumenty są przypisane ale nie oznaczone odpowiednim kolorem ikon

oznacz moderatorów
Ahoj-GSM
#10 Popularyzator#

Tak, od jakiegoś czasu to widać, pytanie kiedy sobie z tym poradzą. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Jak wszystko w allegro trzeba czekać 

oznacz moderatorów