anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja - absurdalne powody rozpoczęcia sporu

mikeza
#20 Guru#

Niestety kolejny raz widać, że dyskusja nie służy pomocy, a jest sposobem na nękanie i uciążliwy kontakt ze strony kupujących.

Dzisiaj dostaję takie info - kupujący zgłosił problem - otrzymałem towar niezgodny z zamówieniem. Chyba zapomniałem podać dane do fv, więc proszę mi wystawić fakturę do zamówienia i dalej dane .....

Oczywiście, przy zakupie nie było żadnej informacji o fakturze, towar już dotarł do kupującego. Dostał paragon bez nip, więc nie ma podstaw do wystawienia faktury. ale dyskusja w toku i się zaczyna.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@mikeza współczuję 😉  podziękuj @xyz96 bo każe każdemu kupującemu zakładać dyskusję 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@kostas11 zobaczymy co allegro odpowie kupującemu. Na szczęście jest wgląd w formularz posprzedażowy i widać jak na dłoni, że nie ma wybranej opcji fv.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Norma. Dyskusje, z punktu widzenia sprzedawcy, są narzędziem represyjnym, nie pomocnym. Ale z punktu widzenia klienta - są jednak potrzebne. Problem jest nie z  samych dyskusjach,  a w używaniu ich w prawidłowy sposób. A uświadamianie kupujących w tej kwestii powinno być rolą Allegro, nie sprzedawców.  Zapewne przydały by się jakieś zmiany w dostępności tego narzędzia. Choć nie mam pojęcia, w jaki sposób wpłynąć na kupujących w tej kwestii.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

A może przed rozpoczęciem dyskusji warto wyświetlić informację, żeby pytania ogólne kierować poprzez Centrum Wiadomości 😉

oznacz moderatorów

agd-waw-pl
#8 Zapaleniec#

Dyskusje to kolejny etap walki ze sprzedawcami. Wystarczy, że jakiś analfabeta nie umie uruchomić prostej drukarki i dokona zwrotu z powodu TOWAR WADLIWY albo NIEZGODNY Z OPISEM i Allegro odmawia zwrotu prowizji

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mikeza napisz że nie wystawisz faktury bo prawnie nie możesz i to wina pis bo chciał załatać

lewy obrót paliwem a zablokował wszystko

tekst zawsze działa

 

 

 

 

oznacz moderatorów