anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-mail od Allegro "Od 8 sierpnia swoją sprzedaż obsłużysz tylko przez Sales Center"

mdrogeria
#21 Demiurg#

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58

brakestop
#15 Entuzjasta#

Niech to w końcu padnie. Z przytupem. Wielu już ma dość.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria  i z angielskiego się można podszkolić 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Potrzebne to jak świniakowi siodło . 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Poszli na całość.

oznacz moderatorów

renifer611
#10 Popularyzator#

Zapewne tańsza platforma sprzedaży , większe prowizje..🙄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  jak można na siłę uruchamiać coś co nie działa i ma problemy, tak samo jak Allegro One, miało być obowiązkowe od października !!!

Sprawdźcie bo mam wrażenia że macie sabotażystę w firmie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

To co się dzieje na tej platformie w ostatnim roku to szok. Nie ma chyba 30 dni ciągiem podczas których mogę skupić się tylko na sprzedaży, natomiast ciągle dowiaduję się o nowych wspaniałych "udoskonaleniach". Nie wiem dlaczego wszystkie te "cudowne nowości" utrudniają tylko sprzedaż i odrywają od pracy, która ma przynosić efekty.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 co dokładnie według Ciebie nie działa w Sales Center? Zespół odpowiedzialny za to narzędzie jest bardzo otwarty na Wasze uwagi, ale potrzebujemy konkretów. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ dlaczego tytuł wątku został zmieniony ?, zawierał bardzo istotną informację dla użytkowników ...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria nie ja go zmieniłam, ale widzę, że poprzedni wprowadzał w błąd, ponieważ korzystanie z sales center nie wiąże się z nowymi opłatami, a wątek dotyczy przeniesienia do nowego narzędzia. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ wspomnę niebawem Twoje słowa , zrobiłem zrzut , no.... chyba ,że mnie zablokujesz    .. na zawsze .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria o tym, że sales center nie wiąże się z nowymi opłatami? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ tak

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria bardzo proszę. Regularnie rozmawiam z zespołem odpowiedzialnym za to narzędzie i do tej pory nie słyszałam o jakichkolwiek planach o dodatkowych opłatach, które miały by się z nim wiązać. Oczywiście to stan mojej wiedzy na dziś, więc nie mogę Was zapewnić, ani dać gwarancji, że to się nie zmieni w przyszłości. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ładnie to ujęłaś ,,to stan mojej wiedzy na dziś, więc nie mogę Was zapewnić,, Wystrzelicie z opłatami na 2 tygodnie przed jak z ,, salcesonem w centki ,, , opłaty są nieuniknione i dlatego uważam ,że temat powinien być rozpowszechniony sporo wcześniej .

Uważam , że ,,reguły cenowe ,, mają z tym wcześniej zaplanowany związek 

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Teraz nie. Na dzień dzisiejszy nie. Jutro może także nie. Ale to jest Allegro.

@mdrogeria dodaję link w ulubionych. Będziemy obserwować. Możemy się o uścisk prezesa założyć z Olą 😉 Już za kilka miesięcy abonament 49 zł. Lub 349 lub 699 😉

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@brakestop tak , teraz nie ma opłat, podejrzewam % z obrotu  @_HolaOla_ usunięty tytuł brzmiał cyt ,, szykują się nowe obowiązkowe opłaty ,,

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@brakestop ten zakład to miałby być uścisk dłoni prezesa czy Oli? 😀

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

To zależy, czy zdalny, czy lokalny uścisk. Z Lublina do Poznania mam 500 km w jedną stronę. 😉

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów