anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-mail od Allegro "Od 8 sierpnia swoją sprzedaż obsłużysz tylko przez Sales Center"

mdrogeria
#21 Demiurg#

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58

brakestop
#15 Entuzjasta#

Zaryzykowałem ..  testuję.

salescenter.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

słuchaj @mdrogeria 

nie znalazłem żadnego memo o Sales Center !

Tak nie może być !

https://www.google.com/search?client=firefox-b-e&sca_esv=7d41e6a1da68bbf8&sxsrf=ADLYWIKCy8x2aR8S8a3a...

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

Client:121447705
#10 Popularyzator#

@mdrogeria Sales Center po prostu wynosi zarządzanie sprzedażą z interfejsu portalu, bo on jest tak paskudny i nieergonomiczny że nie da się tam ulepić czegoś sensownego. Wątpię, że oni tam wcisną jakieś nowe opłaty. To jest raczej konieczność, żeby w końcu zaczęli budować jakiś sensowny panel do sprzedaży.

A że niedopracowany i pełen bugów... no to Allegro.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:121447705 mam wypowiedź jednej z Dziewczyn , nie jest jednoznaczna 

Bez tytułu.png

 

oznacz moderatorów

Client:121447705
#10 Popularyzator#

@mdrogeria Chyba nie oczekujesz, że szeregowy moderator na forum ma kulę do wróżenia? 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ wprowadzacie nie sprawdzone i nie przetestowane narzędzia poczytaj se wątki https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/sales-center/m-p/840734/highlight/true#M17...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

It's time to say goodbye?

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

These people are responsible for this failing portal.

 

https://media.allegro.pl/presskits/zarzad-allegro

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  informuję że nie jestem :

To odrębna przestrzeń dla profesjonalnych sprzedających.

Traktujcie mnie jako sprzedawcę amatora i wykluczcie mnie z Sales Problemes 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 @mdrogeria A ja nie dostałem takiego maila. Objęła mnie amnestia od salcesonu?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter pewnie to kara za narzekanie na allegro, więc dostaliśmy to zamiast bana 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria a dopalałeś już ten wynalazek ? da się na tym pracować ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@kostas11  napisał(a):

@mdrogeria a dopalałeś już ten wynalazek ? da się na tym pracować ?


To jest gó....o, po zalogowaniu poczujesz się tak, jakby czas cofnął się na Allegro o 10-15 lat. Im się nawet nie chciało tego czegoś przetłumaczyć na język polski. To znaczy trochę się tam stażyści pobawili i tyle zostało.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Client:121447705
#10 Popularyzator#

@drekenzes Przecież to są panele z portalu, które zostały przeklejone do nowego panelu, co ci tam się cofa o 15 lat znowu?

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Client:121447705  napisał(a):

@drekenzes Przecież to są panele z portalu, które zostały przeklejone do nowego panelu, co ci tam się cofa o 15 lat znowu?


Ostatnio jak tam wchodziłem to było trochę posklejanych paneli z wyglądem sprzed 15-stu lat. Większość paneli nie działała. Mix języka polskiego z angielskim. Sporo zakładek nie działająca. Chciałem potestować zaczynając od wielowariantowości, ale musiałem się wylogować, bo to działa na tylko starych panelach...

To czego mam tam szukać i jak na tym pracować? Na wstępie była nawet informacja, że to tylko do testów. To jak do 8 sierpnia ma to śmigać? 

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  a co jeśli nie wejdę w to do 8 sierpnia, samo mnie przeżuci ? jakie macie rozwiązanie ? zablokujecie mi dostęp do konta ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@kostas11  i @TomBanknoter 

ale były już screeny. Kostas, pewnie 8 będzie to wyglądać tak!sales center.jpg

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 jest to wyjaśnione w mailingu. Jeśli po 8 sierpnia spróbujesz skorzystać z dotychczasowych narzędzi w zakładce Sprzedaż, w Moje Allegro poprosimy Cię o ponowne logowanie i przekierujemy do Sales Center. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika wiem poprosicie widziałem a jak oleję Waszą prośbę, zmusicie mnie, czy będę miał możliwość zmiany statusu lub oddania kasy kupującym z powodu braku możliwości obsłużenia zamówienia ? czy zostanę z dnia na dzień odcięty od możliwości obsłużenia zamówień ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów