anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Allegro Inpost

Idź do rozwiązania
divonn
#7 Wielbiciel#

Mam to samo inpost tłumaczył się że, prace serwisowe nadal trwają.

Odpowiedz
Ładowanie...

danielsowashop - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
danielsowashop
#1 Nowicjusz#

O co chodzi? konto powiązane od dawna, a nagle taki komunikat i nic nie idzie zrobić
danielsowashop - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: danielsowashop - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Alleg

Idź do rozwiązania
WIECZOREKPL
#10 Popularyzator#

Niestety nic nie działa jeszcze

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: danielsowashop - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Alleg

Idź do rozwiązania
KupCiuszek70
#7 Wielbiciel#

No właśnie też tak mam od rana. Próbowałem powiązać od nowa i nadal nie działa, a paczki do wysłania 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
lew433
#21 Demiurg#
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
WIECZOREKPL
#10 Popularyzator#

Trzeba wejść całkiem osobno na stronę Inpost - zalogować się i wtedy działa 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
siesio
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo, kilka razy próbowałem połączyć konto wcześniej usuwając powiązanie zarówno z inpostu jak i z powiązanych aplikacji na allegro. Ciągle ten komunikat:

"siesio - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!"

Hmn... przede mną jakieś 60 paczek i za różowo to nie widzę.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
WIECZOREKPL
#10 Popularyzator#

Trzeba wejść całkiem osobno na stronę Inpost - zalogować się i wtedy działa - ja już pierwsze wydrukowałem przed chwilą 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
FajneProdukty125
#8 Zapaleniec#

u mnie też nie działa, loguję się na stronę InPost wchodzę w swoje konto, wyskakuje informacja o pracach serwisowych. zamykam to, przechodzę w zakładkę allegro następnie import allegro i wyskakuje info FajneProdukty125 - trwa uzyskiwanie dostępu.....itd.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
sklepsenses
#9 Pomysłodawca#

Hej .

Podpowiedz mi na którą stronę wejść . Managera ? Mam 100 paczek i już jestem siny

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Zawsze tak robię, że wchodzę na InPost aby się zalogować, ale nadal to nie działa.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
siesio
#9 Pomysłodawca#

UWAGA DZIAŁA!!

Myślę, że rozwiązaniem jest błąd jaki każdy z nas robi.

1. Trzeba usunąć powiązanie KAŻDE z allegro inpost w MOJE KONTO -> Aplikacje powiązane.

Tam znajduje się czasami aplikacja bez nazwy i ją tez trzeba usunąć. Nie wystarczy usunąć powiązanie z inpostem

2. W menadżerze paczkomatów należy usunąć konto powiązane z allegro i ponownie je dodać. Jak nie wyskoczy POPUP to macie kolejny błąd i znowu trzeba szukać blokady w przeglądarce i usunąć powiązanie bez nazwy na allegro.

U mnie zaczęło działać po kilku próbach.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
FajneProdukty125
#8 Zapaleniec#

to chyba nie powinno tak wyglądać. Już któryś raz jak inpost robi prace serwisowe jest potem problem z pobraniem zamówień i przygotowania adresów do wysyłki. Zawsze to robią w takich dniach że nie ma z ikąd pomocy. Dzwoniliśmy dzisiaj do inpost to nam powiedzieli że "fachowcy" pracują nad tym. I tyle, całuj się. Po tak długim wekendzie jest masa paczek do nadania a my jak zwykle w czarnej d...

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
znaczek
#9 Pomysłodawca#

W Inpoście  tak jak w Allegro młodzi, ambitni głodni sukcesu, jak zaczynają coś poprawiać to zawsze wychodzi, że DOBRE zmienili na GORSZE. Praktycznie każdy temat potrafią spie....lić.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
zdenko02
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam, ale kto to popsuł lub nie dopilnował, to niech to naprawia, albo płaci nam za stracony czas i nerwy.  Czekam na informację od Allegro gdzie mamy wysyłać faktury obciążające za powyższą sytuację, plus kiedy wreszcie zacznie to działać, bo nie mamy podstaw aby płacić Allegro za jakąkolwiek usługę - a ta w formie prawa - nie działa.

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
FajneProdukty125
#8 Zapaleniec#

też tak uważam, mało tego nie będę nic robić bo potem mi powiedzą że to ja sper... ale jutro powiem co o tym myślę. Jeszcze się nie zdarzyło żeby po serwisie było wszystko dobrze. Szlag mnie trafia, ale co, nic teraz nic nie zrobimy trzeba czekać do rana, a potem wszyscy powinni atakować allegro.

Odpowiedz
Ładowanie...

Dla czego Inpost znów nie działa BRAK POWIAZANIA KONTA !!!

Idź do rozwiązania
belsklep
#8 Zapaleniec#

Dla czego Inpost znów nie działa BRAK POWIAZANIA KONTA !!!

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Dla czego Inpost znów nie działa BRAK POWIAZANIA KONTA !!!

Idź do rozwiązania
mdrogeria
#21 Demiurg#

działa , powiąż konto ponownie i zaczekaj kilka minut 

Odpowiedz
Ładowanie...

Czy błąd na stronie inpostu został już naprawiony wystapił 2 maja nie można nadać przesyłek alegro

Idź do rozwiązania
emuful
#7 Wielbiciel#

Cały czas jest komunikat zeby sprawdzić czy na allegro powiazane jest konto mam nawet zrobiłam to ponownie ale błąd nie ustąpił i jak mam wysłać paczki mija juz kolejny dzień a kupujący czekają nie mogę 9importować plików do wydrukowania etykiety

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Czy błąd na stronie inpostu został już naprawiony wystapił 2 maja nie można nadać przesyłek

Idź do rozwiązania
la_nika
Moderator
Moderator

@emuful otrzymaliśmy informację, że wszystko powinno już działać. Załączam informacje z komunikatu od @InPost i łączę Twój wątek z innymi w tym temacie. Mam nadzieję, że zastosowanie podanych niżej kroków rozwiąże Twój problem. 

"W przypadku dalszych problemów w pierwszej kolejności prosimy o wykonanie następujących czynności: 

1. włączenie w przeglądarce zezwolenia na "wyskakujące okienka",
2. wyczyszczenie „ciasteczek” i historii przeglądania w przeglądarce,
3. zamknięcie wszystkich okien i ponowne uruchomienie przeglądarki,
4. odznaczenie opcji "Powiąż moje konto z Allegro" w zakładce "Moje Dane",
5. zalogowanie w trybie "incognito" w najnowszej wersji przeglądarki Google Chrome (CTRL+SHIFT+N) lub Firefox (CTRL+SHIFT+P),
6. zalogowanie do Managera Paczek przez konto Allegro lub przez dane konta Managera Paczek.
7. ponowne powiazanie konta

Powyższe czynności powinny umożliwić prawidłowe korzystanie z Managera Paczek. 

Jeśli nadal będą występować utrudnienia bardzo prosimy o przesłanie zgłoszenia z podaniem komunikatu błędu, skanem ekranu i loginem konta na adres pomoc@inpost.pl.  Zgłoszenia będą weryfikowane indywidualnie. 

Jeszcze raz bardzo przepraszamy za powstałe utrudnienia".  

Monika
   Moderator

Ładowanie...