anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać Producenta

MAMY ROZWIĄZANIE!
MD-CZESC1
#9 Pomysłodawca#

witam jak dodać producenta części do allegro 

oznacz moderatorów
128 ODPOWIEDZI 128
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Audi-Market Jak tylko otrzymam odpowiedź, niezwłocznie Cię o tym poinformuję. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Audi-Market Przykro mi, ale nie mamy wystarczających danych, aby dodać markę - jest niezarejestrowana. Nie znaleźliśmy jej we wpisach EUIPO, ani Urzędzie Patentowym RP. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
PAULOWNIE
#8 Zapaleniec#

Witam chce aby dodać mnie jako producenta roślin a jest wiele dodanych gospodarstw a mnie nie ma jak można dodać moje gospodarstwo rolne ? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PAULOWNIE aby dodać Twoja markę, potrzebujemy od Ciebie jej nazwę, wszystkie kategorie (wypisane do ostatniego liścia np. Allegro > Dom i Ogród > Ogród > Rośliny > Rośliny doniczkowe) w których ma zostać dodana, przykładowy kod EAN produktu zarejestrowany w GS1 Polska na tę markę. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
3DPartnershop
#7 Wielbiciel#

Pisałem do was maila ale pozostał bez odpowiedzi. 

Prośba o dodanie: 

Phrozen - 

  1. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Urządzenia
  2. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Akcesoria
  3. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Części
  4. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Żywice

Marka - Phrozen. Przykładowy EAN - 4711117889001

Strona producenta - Phrozen3d.com

 

Siraya 

  1. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Żywice

 

Jamghe

  1. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Żywice
  2. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Filamenty

Marka Jamghe  - Przykładowy EAN: - 0763738317238

strona producenta - https://www.jamghe.com

Dziękuję. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3DPartnershop sprawdziłam na podstawie podanych marek oraz adresu konta, z którego piszesz i nie znalazłam od Ciebie żadnego e-maila.  
Możemy dodać tylko markę Phrozen, ponieważ tylko ona jest prawidłowo zarejestrowana w GS1 Polska. Pozostałe EANy muszą także być prawidłowo opisane w bazie kodów, czyli mieć wypełniony parametr "Marka" oraz podaną prawidłową nazwę. Podane przez Ciebie kody EAN dla marek Siraya i Jamghe nie spełniają tego warunku. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
3DPartnershop
#7 Wielbiciel#

Podane kody marek Siraya i Jamghe są kodami przekazanymi przez producenta i w GS1Polska pewnie nie będą istnieć. Są to jednak prawidłowe oficjalne kody producentów. 

Co do maila - był wysyłany przez kontakt z allegro i przy wyborze czat/rozmowa/email wybrałem email. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3DPartnershop rozumiem, że są to kody od producenta, jednak, abyśmy mogli je dodać muszą być prawidłowo opisane na stronie GS1 Polska. W tej sytuacji możesz zwrócić się do producenta z prośbą o dodanie tych informacji. 
Odnośnie do e-maila, dziękuję z informację. Myślałam, że masz na myśli nasz alias, a takiej wiadomości nie otrzymałyśmy 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
3DPartnershop
#7 Wielbiciel#

Dodałem do GS1 - 

Siraya Siraya Blu5904501394710
Jamghe JAMGHE Water-washable White 1kg 1kg

5904501390583

 

 

Proszę również o dodanie marki własnej tj: 

3DPartnershop - 

przykladowy EAN - 

Protector+ Protector+ LCD guard Sonic Mini 8K5904501390484

Dziękuję

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3DPartnershop w sprawie Siraya. Marka wciąż nie jest uzupełniona. 

la_nika_0-1723113270935.png


Jamghe jest okej.
Dodanie marki własnej nie będzie możliwe, ponieważ ten kod jest zarejestrowany na inną markę:

la_nika_1-1723113378414.png

Nie podałeś też do jakich kategorii ta marka miałaby zostać dodana. 
Poczekam na pozostałe informacje i wtedy zgłoszę dodanie tych pozostałych producentów. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
3DPartnershop
#7 Wielbiciel#

Protector  +  zrobiłem update przed 30-40min na 3DPartnershop.  Powinno zacząć działać. 

Kategorie: 

  1. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Akcesoria
  2. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Części
  3. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Żywice

Siraya - musimy poczekać. też pewnie musi się zaktualizować. 

Kategorie -  

  1. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Żywice

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3DPartnershop oki, ponieważ wciąż nie jest to zaktualizowane, musimy jeszcze poczekać. Więc  daj proszę znać, gdy dane marki będą widoczne w GS1 Polska. Zapisuję sobie, żeby jutro zerknąć, czy się zmieniło i dopiero wtedy zgłoszę prośbę dodanie tych marek, ale jeśli wcześniej sprawdzisz, że już mamy markę, daj znać, zgłoszę to wtedy od razu 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
3DPartnershop
#7 Wielbiciel#

Możemy prześć na email?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3DPartnershop nie kontaktujemy się e-mailowo, możesz zadać pytania Doradcom e-mailowo za pomocą formularza, ale ja odpisuję tylko na forum. 
Jeśli chcesz przesłać jakieś informacje, którymi nie chcesz dzielić się na forum, możesz to zrobić na adres spolecznosc@allegro.pl, ale nie otrzymasz ode mnie e-mailowej odpowiedzi. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
3DPartnershop
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Mogę prosić o weryfikacje czy już działa wszystko zgodnie z oczekiwaniami? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @3DPartnershop! Tak, teraz jest poprawnie 🙂 
Poprosiłam o dodanie tych marek, wrócę jeszcze z potwierdzeniem.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @3DPartnershop! Mamy problem z dodaniem marki 3DPartnershop.
Produkt, który wskazałeś to folia ochronna marki (chyba) Protector + (przynajmniej na to wskazuje miniaturka).
Potrzebujemy potwierdzenie, że 3DPartnershop to marka, a nie sklep internetowy, najlepiej jakby było to potwierdzenie rejestracji marki w EUIPO lub w urzędzie patentowym, w GS1 nie mamy możliwości potwierdzenia istnienia marki.
Dodatowo, ponieważ chcesz dodać markę do kategorii Żywice, najlepiej jeśli podeślesz informacje o  produkcie z tej kategorii, najlepiej z widocznym logiem marki.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
3DPartnershop
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, z 3dpartnershop wrócę po weekendzie. Nie dodana została marka Phrozen do drukarek 3d. Czemu? 

  1. Allegro -  Elektronika - Komputery - Drukarki i skanery -  Drukarki 3D - Urządzenia
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @3DPartnershop, poprosiłam o informację, dlaczego marka nie została dodana do tej kategorii, wrócę z odpowiedzią, gdy ją otrzymam.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@3DPartnershop marka Phrozen jest już oddana w tej kategorii 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów