anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć automatyczne tworzenie zestawów

ares_
#14 Krzewiciel#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Da się wyłączyć automatyczne tworzenie zestawów?

Algorytm tworzy za dużo zestawów z produktów których absolutnie nie chcemy razem sprzedawać lub z takich które teoretycznie do siebie pasują ale parametry się nie zgadzają i jak klient kupi razem te produkty to będziemy mieli problem. Ja jako klient jak bym zobaczył niektóre zestawy na koncie sklepu to od razu unikał bym zakupów  w tym miejscu bo widać, że tworzył je ktoś kto absolutnie nie zna się na tym co sprzedaje.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@ares_ myślę że to trzeba zgłosić do UOKiK za grzebanie w ofertach 😄 swoją drogą kolejny bubel po katalogu i sortowaniu co zniechęca klientów do korzystania z Allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ares_ możesz usunąć utworzone zestawy w tej zakładce. Nie utworzymy już wtedy automatycznie takiego samego zestawu, nie da się natomiast w ogóle wyłączyć takiej opcji. 
Czy możesz podesłać zestawy, które się nie zgadzają? Przekażę to do odpowiedniego zespołu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika nie wiem kto to wymyślił i po co, przecież sprzedawcy najlepiej wiedzą co łączyć, chyba że się szykujecie na łączenie w zestawy produktów od różnych sprzedawców ale to już by było przegięcie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów