anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt z InPost – od dziś również przez Gadane

MAMY ROZWIĄZANIE!
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

InPost znajduje się wśród liderów firm, za pośrednictwem których realizujecie dostawy w Allegro. Odbiór w Paczkomatach cenią klienci, a prosty sposób nadawania przesyłek – sprzedający.

Od dzisiaj, 1 września 2020, możecie się kontaktować z InPost również pisząc na Gadane. Przedstawiciel firmy @InPost dołącza do nas na stałe, dlatego zachęcamy, by wywoływać go w dyskusjach i korzystać z jego wiedzy. Już teraz możecie uzyskać informacje na temat oferty InPost, a także dopytać o najkorzystniejszą formę współpracy bezpośrednio u źródła. 

To kolejny powód, by zaglądać na Gadane 🙂

Natalia
   Moderatorka

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Podałam też pani mój adres mailowy, nie ma na nim żadnej informacji o przyjęciu zgłoszenia przez InPost. 

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Nadal nie wiem co z moją paczką, gdzie ona jest? Macie kamery, może ktoś ją wyjął przed zablokowaniem skrytek... 😪

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost
Dzień dobry,

uprzejmie informuję, że zgłoszenie dotyczące przesyłki jest w trakcie weryfikacji. Przesyłka została odnaleziona przez kuriera i wkrótce jej statusy powinny zostać poprawnie zaktualizowane.

W imieniu firmy InPost przepraszam za powstałe niedogodności.
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Szkoda, że nie wydano dyspozycji w piątek, sobotę o przeszukaniu skrytek. Trzeba było aż do poniedziałku czekać. Już się paczka znalazła, dziękuję 🙂.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dzisiaj niechcący wydrukowałam niepotrzebną, płatną etykietę. 

W jaki sposób mogę odzyskać 10,95 zł za niewykorzystaną etykietę?

Chodzi o tę:

626060166343100129643929

oznacz moderatorów
nikl
#13 Ambasador#

Tu jest formularz do zwrotów: https://inpost.pl/formularz-kontaktowy

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

dzięki, już wysłane 🙂

oznacz moderatorów