anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mam możliwości zmiany punktu nadawczego (boxu) AllegroOne

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mido
#8 Zapaleniec#

Od początku wprowadzenia usługi brak u mnie możliwości zmiany automatu nadawczego AllegrOne po @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ dczas generowania etykiety.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Mido
#8 Zapaleniec#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Ponawiam, bo nikt sie nie zainteresował. Od początku wprowadzenia usługi nie mam przycisku umożliwiającego zmianę automatu nadawczego Allegro One. Ponieważ automatycznie wybrany box był niedaleko, używałem tak jak było. Ale niedługo zmienię miejsce prowadzenia działalności - i wtedy to już stanie się problemem i to dużym.. Proszę o zajęcie się sprawą.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Mido Po zmianie miejsca edytuj adres nadawczy w Książce adresowej w tej zakładce. Takie działanie powinno pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Mido
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiemy sie chyba. Nie chodzi tylko o to co bedzie potem. Mam problem od dawna i teraz też. Punkt nadania został mi  przypisany automatycznie, bez żadnej możliwości zmiany - nie ma opcji zmiany (przycisku) .  I nie jest to wcale automat mi najbliższy  Czy to normalne że mogę w trakcie generowania etykiety wysyłkowej zmienic punkt odbioru, a nadawczego (nie wybranego przeze mnie) nie ? Nie wydaje mi się.

oznacz moderatorów
Mido
#8 Zapaleniec#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Już trzeci raz proszę o pomoc. Na pierwszy post nikt z moderatorek nie zareagował, na drugi dostałem odpowiedź nie na temat. Do trzech razy sztuka jak mówi przysłowie... :

Nie mam możliwości wyboru  punktu nadania Allegro One box. Po prostu NIE MA przy generowaniu etykiety TAKIEGO PRZYCISKU/linku. Dla zmiany punktu odbioru jest, dla zmiany punktu nadania NIE. Mogę wysyłać tylko  z punktu przypisanego mi przez system i nie mam żadnej możliwości zmiany na inny (np. bliższy)..  Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mido napisz proszę gdzie pojawia się informacja o wybranym punkcie nadania? 
Widzę, że sprzedaż prowadzisz na Allegro, nie Allegro Lokalnie, a przesyłki Allegro One Box możesz nadać w dowolnym automacie paczkowym.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Mido
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, miłego dnia.

oznacz moderatorów