anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Allegro Gadane

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Witajcie,

Niniejszy wątek powstał w celu zebrania w jednym miejscu wszystkich dyskusji i propozycji związanych z Allegro Gadane: strukturą, wyglądem itp. To tutaj jest właściwe miejsce na umieszczanie sugestii zmian, postulatów pytań i uwag dotyczących serwisu https://spolecznosc.allegro.pl.

Wcześniej tego typu wątki pojawiały się w komentarzach pod wpisami na naszym Blogu, jednak ze względu na brak kilku istotnych funkcjonalności taka metoda nie zdała egzaminu.

Docelowo, jeżeli takich spraw będzie wiele i ich liczba będzie się utrzymywać przez dłuższy czas, przeanalizujemy założenie osobnego forum poświęconego tej tematyce.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
215 ODPOWIEDZI 215

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Pierwsza myśl zawsze najlepsza 😘 Daję, daję pyska a jakże. Teraz po nocy to admiralicja śpi i nawet nie zauważy 😋

A jak zauważy to może dojdzie do wniosku, że lepiej zrobić Mydelniczkę cobyśmy nie mydlili w każdym wątku. 

 Masz nosa...coś podobnego działo się na Mydle.

Z moim peselem też ktuś - cuś namieszał. Tak czy siak to tylko cyferki.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Cmoook!  💋

A co tam!

Po przyjacielsku, żeby nie było 😄

To Mydło (czy Mydelniczka, bo teraz już nie wiem, jak się naprawdę nazywało) to musiało być zarąbiste miejsce.

Co do mydlenia gdzie popadnie: jeden z wkurzonych (słusznie wkurzonych na prowizję od wysyłki) członków społeczności zgłosił, że mu wypowiedzi na Gadane znikają. Okazało się, że nie znikają - są przenoszone do właściwego wątku.

Co zrobić z wygłupami dwóch szalonych babuff, JEŚLI NIE MA WŁAŚCIWEGO WĄTKU i nie ma gdzie przenieść? Skasować? To śfiństfo by było.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@msniezek 

A teraz dla odmiany poważnie będzie.

Panie Macieju Szanowny, powyższe wygłupy służą dwóm celom: są nie tylko wyrazem radości życia i rozładowaniem emocjonalnego napięcia, ale są także istotną częścią postępowania dowodowego mającego na celu wykazanie zasadności przywrócenia Mydła/Mydelniczki, ponieważ istnieje na nią zapotrzebowanie społeczne.

Howgh!

(żeby tak całkiem poważnie nie było)

 

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Kasiulki2 napisała: "(żeby tak całkiem poważnie nie było)"

W sieci jest stanowczo za mało kwejków, pudelków i demotywatorów. Facebook, wykop i tiktok już nie wystarczą, trzeba zmienić forum platformy sprzedażowej w kolejnego 4chana.

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Client:79179573 

Jeśli w naszej z Ifonką dyskusji zauważyłeś coś z Pudelka, to masz bujniejszą wyobraźnię ode mnie (a ja nie narzekam). Tak bujną, że ociera się o urojenia.

Pozwolę sobie zacytować eksperta: Na jakie atrakcje mogą liczyć pracownicy polskich, nowoczesnych korporacji? Coraz częściej organizuje się tzw. pokój rozrywek (chillout room)

Room, rozumiesz? Nie cały building jest chiilout, tylko jeden room. Tego chcę - nie zmienić, tylko dodać. Po x godzinach studiowania wykresów, tabelek, analiz czy opasłych tomiszcz z napisem "edycja sądowa" człowiek ma czasem ochotę rozebrać się do rosołu, wybiec na ulicę i drzeć pyska ile wlezie. Odreagować po prostu. Do takiego odreagowania Mydelniczka byłaby idealna.

Czasem warto rozpiąć ten guzik pod szyją, bo dusi. Poczucie humoru dusi, a bey poczucia humoru  z człowieka się robi stara ciotka, co to ubrana na czarno siedzi na kanapie i ma za złe.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 "Po x godzinach studiowania wykresów, tabelek, analiz czy opasłych tomiszcz z napisem "edycja sądowa" człowiek ma czasem ochotę rozebrać się do rosołu, wybiec na ulicę i drzeć pyska ile wlezie."

W którym mieście takie "iwenty"?😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  załapałbyś się na ten rosołek?🤣

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Ja tak średnio przepadam za rosołkiem, z reguły nie jadam😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

😂No cóżeś Ty...niedziela bez rosołku?😦

No chyba,że boisz się tego co przed rosołkiem o czym @Kasiulki2  wspominała😜

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Ja to myślę, że to działa na odwrót.

Nie wtedy jest rosołek, kiedy niedziela. Wtedy jest niedziela, kiedy rosołek...

Przed rosołkiem należy się zawsze oblizać i powiedzieć "mniam!". A potem jest gorrrrrąco😥

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Tego co przed rosołkiem?🤔 Setki?🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  przed rosołkiem Kasiulka pisała o rozbieraniu🤣

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Nie powiem, bo to tylko ochota.

Nie naprowadzam na dzielnicę, broń mnie Ponbucek!

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@Kasiulki2 

W sieci jest mnóstwo miejsc, w których można się wydurniać do woli. Nie ma żadnego powodu, żeby tworzyć kolejnego karachana na platformie służącej do kupowania i sprzedaży.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Client:79179573 Ależ nikt nikomu nie broni  łazić po jakichś Szajsbukach czy inszych stronach jak lubi się wszędzie logować.

A dla reszty zwolenników platformy sprzedażowej przydało by się miejsce do zluzowania gumy w majtach

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

No... Jak się ma duży brzuch, to guma ciśnie. Wiem coś o tym😡

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Kasiulki2   Miejsce do mydlenia nazywało się Mydelniczka i zawierało ostrzeżenie coby uważać  na pianę/mydlenie 😁

Ale wszyscy gadali na to Mydło, bo Mydelniczka jakoś za długo było.

Było też Dom i Rodzina popularnie zwane DiRem albo jeszcze dosadniej maglem. Tam też się mydliło ale nie tak całkiem.

Czy nas da się skasować? Ha tfu!!! wypluj skasowanie

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@ifonka-zaba 

Tfu, tfu, tfu! Nie kasuje się materiału dowodowego, nie wolno!

Chcę to zobaczyć. Chcę, żeby wróciło. Będzie fajnie 👍

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

A właśnie! Gdzieś mi się przewinął ŻiP. Co to był ŻiP?

Żenująco i Pretensjonalnie? Brrrrr...

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

😂 ŻiP to Żale i Płacze tego oficjalnie na allu nie było ale tam się odsyłało tych co płakali

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów