anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pakiet 100 wyróżnień - pobierze 19zł ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
pckom2140
#9 Pomysłodawca#

Witam, przeczytałem dokładnie regulamin, ale wole dopytać - aktywowałem pakiet wyróżnień 100 na koncie firma i chcę wyróżnić jakąś aukcję, ale chce 19zł za to wyróznienie, trochę bez sensu, fakt, w regulaminie napisane jest, że nie pobierze, a jednak pobierze ? powinno być (normalnie 19zł, a że masz pakiet to 0zł) jak dla "de**ila" powinno byc wytłumaczone.. 😉

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeśli nie ufasz tym mechanizmom i chcesz zachować spokój ducha, to możesz edytować każdą ofertę i tam na końcu włączyć wyróżnienie - wówczas powinno pokazać koszt 0 zł.

oznacz moderatorów
matYs307
#11 Animator#

Pokazuje niekiedy że pobierze 19 zł ale nie pobierze.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@pckom2140 listing ofert oraz edycja grupowa nie uwzględnia zniżek oraz darmowych wyróżnień. Dopiero po wejściu w edycję oferty będziesz widział, czy wyróżnienie jest darmowe.

Jeżeli Twój pakiet wyróżnień nie mówi o tym w jakich kategoriach możesz wyróżniać za darmo, to powinieneś mieć na wszystkie kategorie i możesz wtedy śmiało wyróżnić z listingu, grupowo, ale ja z tego nigdy nie korzystam, wolę ręcznie, żeby potem się nie przejechać.

Ja zawsze robię tak, że po wyróżnieniu natychmiast je wyłączam opcją "na koniec okresu promowania" po zaznaczeniu wszystkiego grupowo, bo często o tym zapominam 🙂 wolę ustawić sobie te wyróżnienie na 10 dni i żeby się samo wyłączyło niż potem patrzeć jak na saldzie ląduje kilka stówek.

Szczegóły wykorzystania tego pakietu możesz potem sprawdzić w Centrum Zniżek, jeżeli masz już aktywny pakiet.

Ja te pakiety rozdzielam zawsze na 3, czyli z pakietu 100 wyróżniam 33 oferty i od razu wyłączam promowanie do końca okresu.

oznacz moderatorów