anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobieranie pliku z ofertami - stare zdjęcia

MAMY ROZWIĄZANIE!
sensoryczniepl
#7 Wielbiciel#

Witam,

w sekcji Asortyment na dole strony jest opcja eksportu oferty do pliku Excel.

Eksportuję oferty, linki do zdjęć są ok.

Importuję ten sam plik i funkcjonalność "Wystaw oferty z pliku" podczas aktualizacji
dogrywa do aukcji zdjęcia z KATALOGU.  Na czym mi nie zależy, bo nie są to zdjęcia aktualne.

Zaktualizowałem w ten sposób całą ofertę i muszę ręcznie przez wszystko przechodzić i usuwać te zdjęcia.

Wydaje mi się że to jest błąd allegro. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
sensoryczniepl
#7 Wielbiciel#

Potrzebuję się dowiedzieć co zrobić aby tych zdjęć z katalogu nie dodawał do aktualizowanych ofert. Chciałem uzupełnić brakujące atrybuty a teraz mam więcej pracy przez to.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sensoryczniepl jeśli zdjęcia w katalogu są nieprawidłowe, bo nieaktualne, to powinieneś zgłosić błąd w produkcie i załadować zdjęcia do poprawy. 
Przy wgrywaniu pliku z ofertami, dodatkowe zdjęcia są dodawane do zdjęć z katalogu, dlatego, jeśli te zdjęcia wymagają poprawy, powinno to zostać zaktualizowane dla całego produktu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sensoryczniepl
#7 Wielbiciel#

Nie satysfakcjonuje mnie to rozwiązanie. Mam 50 aukcji gdzie w formie zdjęć są tkaniny do wyboru. Lista dostępnych tkanin jest aktualizowana co miesiąc. Nie ma sensu aktualizować zdjęcia z katalogu co miesiąc.

Rozumiem, że mogę zgłosić usunięcie samych wybranych zdjęć aby tam nie występowały ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sensoryczniepl tak możesz zgłosić usunięcie wybranych zdjęć na formularzu zgłaszania błędu w produkcie. Najlepiej jest dodać także komentarz, aby osoba rozpatrująca zgłoszenia lepiej rozumiała powód takiej zmiany. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów