anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki Allegro a jakość sprzedży

majteczki_com_pl
#8 Zapaleniec#

Duży problem z przesyłkami Allegro.

Właściwie każda z nich, nadawana poprzez automat przed godziną graniczną - NIE JEST odbierana przez Kuriera terminowo.

Przez to - wszystkie te przesyłki OBNIŻAJĄ JAKOŚĆ SRZEDAŻY - w parametrach "szybka wysyłka" oraz "Wysyłka w terminie"

Czy możecie GLOBALNIE rozwiązać ten problem?

Wystarczy liczyć do statystyk  status: "Przesyłka została nadana" - nadawany po włożeniu przesyłki do automatu

Obecnie, każdą z tych przesyłek trzeba zgłaszać do wykluczenia, trwa to ok 4 DNI!!!

Tak jak z 1ebad080-1b83-11ef-8344-b31c40492acc - przesyłka A000ODRLD3.

Proszę o jej wykluczenie ze statystyk.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

vivvo
#7 Wielbiciel#

Proszę o wykluczenie z jakości zamówienia Allegro One

b7a34ef0-2635-11ef-93a8-f59d4f72b5b7
przesyłka Allegro A000PR2V66
Zamówienie zostało nadane TERMINOWO
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@vivvo Skierowałam prośbę o wykluczenie zamówienia z jakości sprzedaży. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@majteczki_com_pl Kwestie braku odbioru przesyłek najlepiej, abyś zgłaszał bezpośrednio przez formularz. Tam doradcy mają możliwość kontaktu z odpowiednim oddziałem. 

Skierowałam prośbę o wykluczenie tego zamówienia z jakości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

majteczki_com_pl
#8 Zapaleniec#

Proszę o wykluczenie zamówienia 6decabd0-269e-11ef-893b-c34d9139618e i przesyłki Allegro A000PR2H15 z parametrów jakości. Została nadana TERMINOWO.

Tak jak już wspomniałam - problem dotyczy WSZYSTKICH przesyłek Allegro nadawanych przez wasze "zielone automaty". Czy zamierzacie ten problem rozwiązać? 

Proszę, wyjaśnijcie to.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  lub stwórzcie dedykowaną zakładkę do szybkiego zgłaszania wykluczeń , bo na razie to ,,głupiego robota ,,

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@mdrogeria @la_nika Innym rozwiązaniem byłaby zmiana sposobu liczenia statusów. Żeby za nadaną w terminie liczyłaby się przesyłka umieszczona w odpowiednim czasie w zielonym automacie - a nie dopiero po wyjęciu za tydzień przez kuriera

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter tak ,, ale skoro jest to niemożliwe dla informatyków allegro to dedykowana zakładka ułatwiłaby w znacznym stopniu życie sprzedawcom .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@majteczki_com_pl poprosiłam o wykluczenie tego zamówienia z jakości. Kwestie logistyczne związane z odbiorami Twoich przesyłek możesz wyjaśnić za pomocą formularza, który przesłała Wiktoria. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

majteczki_com_pl
#8 Zapaleniec#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Ale zdajesz sobie sprawę, że po zgłoszeniu przez formularz - temat zostaje podjęty nawet po 2-3 dniach? A potem kolejny dzień na zgłoszenie problemu do "odpowiedniego zespołu" a potem kolejny dzień na przekazanie do "działu wykluczeń, i tak mija tydzień?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@majteczki_com_pl zawsze możesz pisać tutaj, idzie to trochę szybciej. 
Zamówienie, które podałaś od jutra już nie będzie się wliczać do jakości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

brakestop
#14 Krzewiciel#

Potwierdzam, że ZIELONE automaty to ZŁO !

Pewnego poranka wpadłem na pewien pomysł i zacząłem zmieniać automat nadawcze, tj wybierać z innych lokalizacji. Pod firmą przy Castorama i Outlet, FSC i dawnym Daewoo wyciągali paczki następnego dnia lub kolejnego i jeszcze kolejnego. Odległość automatu od siedziby firmy UPS 400 metrów ...................................... najciemniej pod latarnią.

 

Pod Lidlami i Stokrotkami wybieranie max następny dzień.

 

Znalazłem automat z bluszczem na moim osiedlu, za moim blokiem, schowany w dziurze za trzepakiem o fatalnym podjeździe dla aut.

 

BINGO

Każdego dnia kurier zabiera o 23:30 !!!

 

p.s. wyłączcie tę wk.....ą reklamówkę przeszkadzającą w pisaniu. Odechciewa się tu zaglądać.

bingo.jpg

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brakestop zaakceptuj proszę pliku cookies, następnie wybierz "chętnie pomogę" lub "nie", a ankieta nie będzie się pojawiać przez kolejne 15 dni (lub do usunięcia ciastek). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

@brakestop Możesz podać lokalizację tego bluszczaka? Tak na wszelki wypadek, bo na Mełgiewskiej, jak pewnie wiesz, mają(mieli) krócej niż to podają na stronie (10-14). Mamy ok. 50% Klientów zamawiających po południu i jakość sprzedaży (wysyłka tego samego dnia) "siada".

P. S. Niby wyłapali proceder polegający na wybieraniu jednej paczki, aby następnego dnia liczył się kurierowi kolejny podjazd do automatu i np. nasz kurier poleciał. Nadal jednak nie działa to jak powinno. Że ta firma jeszcze nie zbankrutowała.

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

brakestop
#14 Krzewiciel#

Lublin ul. Lipińskiego 9 - między blokami 9 a 13

Jakiś chłopak tu musi mieszkać, bo odbiory są po 22:30 a dostarczenia, gdy ja coś zamawiam są nawet wrzucane w sobotę o 23:00 ... szok normalnie no.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów