anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewidywana dostawa

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Ustawiłam sobie urlop, zmieniłam czas wysyłki na 7 dni i wyświetla mi na aukcjach , że przewidywana dostawa za 23 dni w punkcie. Co to za dziwaczne wyliczenia? Nic już z tego nie rozumiem 😁

_____________
Kama
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Kasiulki2  Sęk w tym, że jak zostawisz wysyłkę w 2 dni a ludziki zaczną kupować to parametry Numery przesyłek uzupełnione w terminie i Wysyłka w terminie padną na pysk 🤣 Bo przecież jesteś na urlopie i nie wysyłasz.

Bez sensu było pokazywać klientom czas wysyłki wydłużony o urlop skoro na pozostałe parametry wyznaczony urlop nie ma wpływu i tak czy siak trzeba manipulować przy ustawieniach.

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg , @pulkownik66 

Znaczy się bordello bum bum, jak mawiał Franek Dolas...

Wiem, że to nie jest śmieszne - i mam szczerą nadzieję, że przyjdzie tu ktoś, kto naprawdę wie, jak to działa i wytłumaczy jak chłop krowie na rowie.

Posta @nat_not  przeczytałam kilka razy - nie potrafię go zrozumieć inaczej, niż jako "czas do wysłania zamówienia nie płynie w trakcie urlopu".

Albo mam problemy z myśleniem, albo dane wejściowe są błędne.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Kasiulki2  Poczekamy co na to nam powie @nat_not, ale aż tak optymistyczna nie jestem, że nie płynie. Gdyby tak było to faktycznie wydłużanie czasu wysyłki byłoby głupotą.

A ponoć wszystko jest takie jasne i przejrzyste na tym Allegro 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg 

To nie optymizm, to logika. Nie znoszę, kiedy się nie sprawdza w konfrontacji z rzeczywistością😡

oznacz moderatorów