anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na Allegro a sytuacja powodziowa

MAMY ROZWIĄZANIE!
mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  czy szanowny algorytm allegro bierze pod uwagę to co się dzieje aktualnie na południu  ?  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Algorytm to raczej nie jest zaprogramowany na takie sytuacje losowe ale czynnik ludzki powinien pójść na rękę w tych szczególnych okolicznościach .

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@mdrogeria oczywiście - tak jak zawsze w takich sytuacjach, będziemy reagować adekwatnie do skali i zasięgu powstałych problemów. Szczegółowe decyzje podejmiemy zapewne w poniedziałek.

PS. Zmienię tytuł Twojego wątku, zależy nam żeby wątki były indeksowane przez wyszukiwarki zgodnie z ich tematyką 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Scortea
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Dziś rano otrzymałem informację, że cały kod 57-XXX (Kłodzko i okolice) jest wyłączony z obsługi inpost, do odwołania. Sytuacja powodziowa jest u nas naprawdę trudna. Proszę w imieniu swoim jak i wszystkim sprzedawców z tego regionu, którzy nawet nie mają czasu, aby tutaj zajrzeć, o wyłączenie sprawdzania terminowości zamówień od dnia 14.09 z ich jakości sprzedaży.  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Scortea Obecnie dokonujemy wykluczeń w związku z sytuacją powodziową, jednak odbywa się to po zgłoszeniu numerów konkretnych zamówień. Muszę więc prosić o takie dane, żeby przekazać je dalej.

Zdaję sobie sprawę, że zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie byłoby wygodniejsze, jednak nie jestem w stanie zapewnić, że będzie możliwe do wprowadzenia. Przekazałam taką sugestię do właściwego zespołu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
enersoncompl
#9 Pomysłodawca#

Przyłączamy się do apelu @Scortea o wyłączenie wszystkich kodów pocztowych 57-XXX z terminowości dostaw. Ziemia Kłodzka gdzie mamy siedzibę jest praktycznie odcięta od reszty Polski jeśli chodzi o transport.

oznacz moderatorów
enersoncompl
#9 Pomysłodawca#

Proszę wziąć pod uwagę fakt, że większość zalanych miejscowości nie ma prądu. Jak mają zgłaszać numery paczek nie mając dostępu do komputerów, internetu? Prosimy o szybkie podjęcie działań wykluczających ocenę dostaw z terenu kodów pocztowych 57-XXX

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@mdrogeria allegro nie gotowe na powódź?

ciekawe jak allegro delivery będzie się tłumaczyć z zalanych przesyłek - siłą wyższą?

system restrykcji wobec sprzedawcy nie przewiduje tego typu wydarzeń?

@msniezek regulamin allegro nie przewiduje tego typu sytuacji - może warto by coś dopisać

niestety ustawa konsumencka - też nie

zniszczona firma przez powódź - zawsze wina sprzedawcy

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@RED dokładnie tak będzie z tymi wszystkimi przesyłkami, zgodnie z regulaminem allegro delivery. 

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@RED zawsze w takich przypadkach działamy ad hoc - ostatni przykład do sytuacja sprzed tygodnia (awaria PP). Teraz też tak będzie.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ArekKarp
#10 Popularyzator#

Powiat kłodzki Nie nadano tych przesyłek z powodu utrudnienia, dojazdu do paczkomatu, który i tak nie jest obsługiwany w dniu dzisiejszym 16.09.2024r z powodu POWODZI i braku dojazdu

657330047435317113554444

657330047446046117490420

657330047434530112460006

oznacz moderatorów
ArekKarp
#10 Popularyzator#

Dziękuję za poruszenie tego tematu. Wysyłam w wiadomości do klientów, że u nas są opóźnienia w odbiorze przez Inpost . Są wyrozumiali, ale czy algorytm allegro też ???

oznacz moderatorów
Wenekor
#8 Zapaleniec#

Mam dziś sporo paczek, jednak. Jesteśmy na obszarze zagrożonym powodzią. Z tego powodu kurierzy nie będą jeździć, gdyż spora część dróg jest nieprzejezdna. W jaki sposób mam poinformować kupujących, by jakość sprzedaży nie spadła ??

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wenekor Podaj tutaj numery zamówień, które nie będą zrealizowane. Wykluczymy je ze statystyk jakości sprzedaży.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not A jakie macie rozwiązanie do sprzedawców którzy mają wysyłki na tereny dotknięte powodziom? Takie paczki nie mają szans dotrzeć w terminie a większość może nawet wrócić do nadawców robiąc im dodatkowe koszty.

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

Ja sprawdzam dziś kod pocztowy i próbuję dzwonić. Osoby z terenów zagrożonych i już zalanych nie zrobiły u mnie zakupów od wielu dni.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
ArekKarp
#10 Popularyzator#

Proszę o wykluczenie tych przesyłek ze statystyki jakości ( powiat kłodzki) inpost 657330047408110119985348

657330047463400112480285

657330047458160114975213

657330047458304117470141

657330047426625119965069

 

oznacz moderatorów