anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wróciłem po małym Banie- Czy jest mi przykro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
pulkownik66
#19 Nestor#

Było by mi przykro, jak bym wiedział za co. Ktoś jeszcze wrócił?5ddbe6a06eebe_p.jpg

oznacz moderatorów
235 ODPOWIEDZI 235
LEW433
#21 Demiurg#

Prawda krytyki się nie boi.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@LEW433 "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi", ale cnota chyba wyginęła razem ze smokami (oraz księżniczkami)😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Raczej na cnotę nie masz co liczyć🤣

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Już nie raz ci pisałem - pisz, śmiało, bo ja nie będę się bawił w piaskownicę i latał na skargę do moderacji😏
Zresztą już niejednokrotnie folgowałaś tu sobie pod moim adresem i jeszcze masz czelność udawać pokrzywdzoną wołając na pomoc moderatorów?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@xyz96

A gdyby tak:

Róbmy swoje, ważne jest to jedno, że

Róbmy swoje, póki jeszcze ciut się chce...

???

PS. Sorry, tak mi się dziś włączyło, że albo wchodzę w Twoje buty i krytykuję Twoich krytykantów, albo w ich buty wchodzę i krytykuję Ciebie.

Może to dlatego, że mi się mój lewy but wczoraj rozwalił i musiałam wracać z małym palcem na zewnątrz...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Latem można chodzić bez butów.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😣Można się naśmiewać z innych, gorzej  jak się naśmiewają z ciebie.😣

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@LEW433

Cwaniak. Wy z synem chodzicie po stepie, a ja po asfalcie. Parzy nawet przez podeszwy...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Ty to chodzisz  z głową w chmurach.Asfalt to ty na filmach widziałaś. Angażujesz się i coś próbujesz rozwiązać,pytanie po co, co z tego będzie, a nie zaczęło się tu i tym tylko wątkiem.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66  Rozwiąż "general" ten wątek bo i tak jest już najdłuższy .......sealed

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433 W sumie to można, ale po co? kręci się jak trzeba i nadal przyśpiesza. Nie kończmy i nie poprawiajmy, tego co jest dobre i sprawdzone. W tym miejscu się to udało- jak na razie. I dopóki władza pozwala, można tu robić chichy śmichy i trochę pogamoniować. A jak się za bardzo rozpędzi ta karuzela zdarzeń, to oni zrobią z nami porządek. Wcześniej czy później tak się stanie, ale obym się mylił.

Ps; jeżeli będzie więcej głosów o zamknięcie- to kończymy, ale co to da.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, zamknij, załóż wątek "nie na temat" i nikt nie będzie się czepiał, bo zawsze będzie na temat 😁

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Nie wiem czy pamiętasz mój wątek ,,Oszusty" Wyklikali go w odchłań na drugi dzień- około siudmy.

Ale drugi głos zaliczony.😉

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66,  teraz, ten wątek do niczego nie prowadzi. Przestał być wątkiem dyskusyjnym. Nawet jeśli nasze pogaduchy przybrały miejscami formę dość abstrakcyjną 😁, to w tym momencie stał się polem bitwy i wzbudza tylko agresję. Już nikt nie pamięta o twoim banie, każdy walczy o swój honor. 🙂 @Kasiulki2, ma rację, brakuje tu, takiego magla w którym można gadać "nie na temat". pożalić się  na bana, albo złamany obcas 😁

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Masz dar.

Nie wiem jak- ale mnie przekonałaś, nadmieniam że dziś- jestem tylko po małej czarnej / nie - takiego koloru w sprzedaży nie mam / kawie. Agresji i wojence- mówimy stanowcze, chyba nie.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, jesteś Wielki 🎖

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte naprawdę teraz to się wzruszyłem, no i nie zaprzeczę🤣

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, warto było dostać bana🤣

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Jeeee oooooo taaak- Już zaczynam kombinować na następnego, żebym tylko wiedział, jakim powodem był ten. Wiesz- nie chciałbym za bardzo przeorać tego pola.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere

Jaka to jest krytyka? To są chamskie i wulgarne zaczepki w celu wszczęcia awantury. To są chamskie ataki personalne, to są chamskie próby poniżenia innej osoby. To jest prześladowanie na forum, to są kpiny, to są drwiny, to jest oznaka nienawiści zbudowanej na zazdrości, to jest po prostu nieludzkie. Te teksty o trepach, o mojej głupocie, o fanatyzmie, o chorobach, misjach, o powtarzaniu się jak zdarta płyta, o moich nerwicach, natręctwach, te insynuacje o powiązanych kontach, o punktowaniu się z innych moich kont, o wspólnych IP z innymi forumowiczami itp. Jak cię matka wychowała, człowieku? Nie odzywaj się więcej na forum do mnie, nie życzę sobie.

oznacz moderatorów