anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymagany GTIN

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Zgodnie z informacją znajdującą się pod adresem: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/16-stycznia-zmienilismy-wymagane-parametry-w-niektorych-kategor...
W załączniku znajdują się zarówno marki jak i kategorie w których wymagane jest podanie numeru GTIN i obecnie nie jestem połączyć oferty z produktem pomimo: 

Kategoria - 254260 (nie znajduje się w załączniku) 
Marka - inna (nie znajduje się w załączniku) 

... ean.png

oznacz moderatorów
56 ODPOWIEDZI 56

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek mam Twojego maila i postaram się coś ustalić, ale niestety muszę poprosić Cię o ciepliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@_HolaOla_ ja czekam na naprawienie tej funkcji od marca ... dobrze, że tego roku. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @sl-aw-ek 🙂 Wiem, że wyjaśnienie tego zgłoszenia trwa już długo i przepraszam Cię za to, ale muszę poprosić Cię o jeszcze jeden zrzut ekranu z formularza wystawiania, gdzie dostajesz taki błąd. Chodzi o pełny zrzut od początku do końca całego formularza, nie częściowo. Wtedy porównamy to i spróbujemy odtworzyć błąd. 

Oczywiście wiem, że zależy Ci na prywatności, dlatego zrzut prześlij na spolecznosc@allegro.pl (i jak zwykle będziemy bardzo wdzięczne za link do tego wątku w treści wiadomości). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@ko_alka nie no chwileczkę, błąd jest z poziomu 
/moje-allegro/sprzedaz/obsluga-ofert/moj-asortyment 
a nie z poziomu formularza wystawiania oferty, tam działa 🤣 

Nie rozumiem w ogóle co więcej mogę przesłać skoro ostatni screen zawiera całość błędu - nie da się nic więcej wysłać (przynajmniej moim zdaniem) - ale jeśli się da to proszę o przesłanie tutaj przykładowego zrzutu który zawiera więcej danych niż ten ostatnio przesłany - zrobię wówczas screen w ten sam sposób. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Dziękuję, zatem to już dla nas najważniejsza informacja, że formularzu wystawiania nie pojawia się problem. Mamy już zadania dla odpowiednich zespołów, które zaimplementują zmiany w formularzu zgłaszania produktów (właśnie przez to wciąż otrzymujesz błąd w w/w formularzu). 

Jeśli masz pilne informacje, które chcesz uzupełnić w jakimś produkcie, to zgłoś nam te propozycje, postaramy się dodać je ręcznie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@la_nika Przesłany został kolejny screen, niech sobie dział techniczny potwierdzi, że wszystkie te drafty ofert zostały uprzednio POPRAWNIE ZAPISANE Z POZIOMU PRZEGLĄRADKI i dalej problem występuje. 

No i ekstra kolejny screen z ofertą w całości stworzoną TYLKO przy pomocy przeglądarki bez zewnętrznych narzędzi i co ... oczywiście błąd ! ten sam który to podobno już nie występuje. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

To znaczy jaki przykład swojej oferty mam podać? Czego ma ona dotyczyć?

Jak weszła "produktyzacja" to pojawiły się oferty z moimi zdjęciami, nad którymi się sporo napracowałem - oczywiście w niższej cenie, a u mnie sprzedaż spadła praktycznie do zera (a byłem liderem w sprzedaży tych przedmiotów, bo miałem właściwe zdjęcia). Zgłaszałem to już przecież - efekt: dodajesz produkt do katalogu - pozbywasz się praw do zdjęcia. 

Zgłaszasz obiekcje, prawa - to już czytałem - zdjęcia i produkt zostają wycofane z katalogu.

Teraz ja już się nawet nie "cykam" - do swoich aukcji używam zdjęć z katalogu Allegro, przecież to jest dozwolone.

Oglądam programy w TV - tam ludzie są zachwyceni, że mogą wystawić towar ściągając (kradnąc) zdjęcia i opisy z katalogu Allegro. 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@maxr01 akurat w tym wątku chodzi o coś innego ^^ ale nie ważne i tak nikt tego nigdy nie naprawi 🤣

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Przypominam się - dalej nie działa ^^

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @msniezek 

Z pewnych względów przydała by mi się funkcja która nie działa już ponad rok ^^ jak wam idzie jej naprawa? 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Pamiętamy o tym wątku. Prace nad wdrożeniem poprawki wciąż trwają. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi ale skończą się w tym dziesięcioleciu? Przypominam problem zgłaszam od ponad ROKU ! 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  kolejny tydzień mija a to nadal nie działa. 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  mamy już maj 😉 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Z naszej strony już nic więcej nie mogę dodać. Czekamy na zaimplementowanie zmian w formularzu. Nie od nas zależy czas wdrożenia. Przypominanie się w tej sprawie również niczego nie zmieni, przykro mi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów