anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka 1 dzień

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

chciałabym zapytać się czemu wysyłka 1 dzień zmieniła się w wysyłkę tego samego dnia mimo że odznaczyłam w statystyce przesyłek aby dostawy nie były szybsze niż moja deklaracja. Wcześniej paczka która wpadała po 13 była już do wysłania na następny dzień, dziś paczka 13:20 czas na wysyłkę: 1marca a kurier przyjeżdża o 13 i nie zmieni sobie trasy bo Allegro stwierdziło że zmieni czas wysyłki. Co mogę zrobić aby wszystko wróciło do stanu poprzedniego i nie utrudniało życia mi, klientom i kurierowi ? 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX Opcja, o której piszesz, dotyczy tylko ofert z deklaracją czasu wysyłki 2 lub 3 dni. 
Wskaż proszę przykłady zamówień, których dotyczy zgłoszenie. Sprawdzę to. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#
95fe3fa0-d705-11ee-b2ac-a9f3396c4e1f zamówienie z wczoraj 
 
aa911cb1-d7c5-11ee-9f5c-13e1ea5fa67a zamówienie z dziś 
 
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX dziękuję za te przykłady. Zgodnie z informacjami z tego artykułu opcja "wyłącz dostawy szybsze niż moja deklaracja" dotyczy deklaracji 2- i 3-dniowych. Aktualnie nie mamy planów, żeby rozszerzyć ją także o deklaracje 1-dniowe.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

To czemu czasem wysyłka wpadająca o 14 jest na następny dzień a inna wpadająca o 14:15 jest na ten sam dzień ? Pytam o to jak mam to zmienić żeby było normalne a nie tak jak się systemowi podoba 🙂

oznacz moderatorów

Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Sprawa wciąż nierozwiązana.

oznacz moderatorów

Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Niestety ale nie otrzymałem odpowiedzi od allegro a sprawa wciąż  jest niezałatwiona.

oznacz moderatorów

AutoFuturo
#7 Wielbiciel#

U mnie podobnie.

85b5fbe0-d7b6-11ee-892d-2f4cf1abc3bb

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@BRYMOREX  Miałem ten sam problem, opisany tu:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/czas-na-wys%C5%82anie-kto-ma-co%C5%9B-z-g%...

Z odpowiedzi moderatorki wynika, że obowiązuje czas zadeklarowany, a nie wyświetlany. Nie wiadomo jednak, dlaczego na liście zamówień (widocznej wszak tylko dla Ciebie) wyświetla się ten czas sugerowany. Albo może wiadomo - jest to kolejny element tresury i wywierania presji 😎

oznacz moderatorów

Client:98631132
#8 Zapaleniec#

Dzięki nareszcie jakiś mądry człowiek. Dzięki ziomuś 😘 .

oznacz moderatorów