anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Powiedzcie mi jak to jest,niektórzy sprzedawcy oszukują,sprzedają wadliwy towar,zaklada się dyskusje,allegro nic z tym nie robi traci się pieniadze,a jak ktoś kupi na innym koncie,nie zapłaci to ma zawieszone konto swoje jak i drugiego domownika a sprzedawca zamiast poczekać na wpłatę w ten sam dzień wystawia jeszcze raz towary.Czy to jest uczciwe?Mam zawieszone konto ponieważ syn kupił Laptop i nie zapłacił ,ponieważ ten sam laptop za kilka chwil był wystawiony na aukcji,

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Client:79179573
#16 Inspirator#

@Client41379877 

Prowadzisz w tej sprawie korespondencję z Allegro? Co ci napisali?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Kompletnie nic a sprzedawca ma to gdzieś

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Zawiesili mi konto

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Pora zawołać kawalerię - @nat_not . @_HolaOla_ , @cloudcloud  możecie jakoś pomóc?

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
BKTI
#7 Wielbiciel#

Płać kartą i w razie oszustwa zgłaszaj w banku reklamacje (chargeback) a nie allegro dyskusje, allegro klientów ma od dawna gdzieś i ja też kilka razy straciłbym pieniądze gdyby nie bank...

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Zawiesili mi konto dlatego że na innnym koncie,mojego byłego była blokada,chociaż nie mieszka już ze mną to on musi wyjaśnić sprawe,bo inaczej nie odwieszą mi konta

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client41379877 Niezupełnie tak jest. Jak już kilkukrotnie informowali Cię nasi pracownicy, Twoje konto zostało zablokowane, ponieważ według naszej weryfikacji, dostęp do niego miała osoba, której inne konto jest objęte sankcjami w naszym serwisie. Stanowi to naruszenie regulaminu, więc konieczne są tutaj wyjaśnienia właściciela tego konta. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Dopóki nie będe miała odwieszonego konta nie będe płacić rachunków.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Konto z sankcjami ,już zwrócona jest wpłata 151  zł,przesłał potwierdzenie wpłaty,którą miał zwrócić krzysztof [edycja] na koncie [edycja],a dalej moje konto jest zablokowane.Nie można pisać z konta [edycja] ponieważ jest blokada,a mail jest usunięty dlatego aktywne jest konto [edycja] z mailem [edycja],ale jak pisze to muszę pisać z konta [edycja],nie mogę pisać to niemożliwe.Proszę o załatwienie mojej sprawy i odblokowanie konta Client41379877,ktore niesłusznie jest zawieszone.

oznacz moderatorów