anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aby ten dzień nie był wyjątkowy A000VLGEB3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

pomimo nadania grubo przed godziną graniczną UPS nie podjęło przesyłki 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika dzień jak co dzień... isnt it?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Norma ,ale to kupujący sami powinni zrozumieć (o ile zależy im na szybkiej dostawie) ,wybierać tylko tych dostawców którzy to sprawnie dostarczają a nie tylko obiecują.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@mdrogeria @kolekcjoner608 Allegro chyba obiecuje jakieś paciorki tym, którzy wybiorą to nieszczęsne Delivery. Ostatnio jakby więcej osób daje się na to nabierać

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@TomBanknoter Człowieka łatwo omamić obietnicami ,wystarczy dobrze manipulować słowami a wielu głodnych okazji ,poprawy szybko to łapie jak pelikan. Trzeźwość myślenia wraca po czasie ale często jest już za późno .

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@kolekcjoner608 Jeśli chodzi o przesyłki kurierskie w Smarcie, to już wyboru nie mamy. Nie wiem, ilu użytkowników ma narzucanego kuriera, ale z wypowiedzi konsultantów wynikało, że wszyscy użytkownicy Smarta zostaną prędzej czy później ubezwłasnowolnieni.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Skierowałam Twoje zgłoszenie do odpowiedniego zespołu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria A dla mnie to był dzień wyjątkowy 🙂 Chciałem zrobić drobne zakupy na Allegro... Przy każdym produkcie.. data ważności wygasa za 4 dni, za miesiąc, a tu uszkodzone opakowanie, następne dostępne po 1 szt, a potrzebowałem więcej... tak straciłem 1,5 godziny i nic nie kupiłem. Ceneo w sumie też lipa. Zapytanie do wujcia google, pokazał się duży znany sklep... renesans w wyszukiwarce 2 minuty... Towar dostępny i jeszcze promocje bez apek. Zamiast 100 zł wydałem 76 zł... max 4 zeta na paliwo, pół godziny dojazd i zakupy, w sumie 20 dychy do przodu i towar mam od ręki.

Wracam, idę zerknąć na konkurencyjny portal z podobnymi prowizjami.. patrzę znajomy sklep się wystawia... wydałem 80 zł, taniej o 5 zł niż na Allegro. Dostawa gratis bez wykupywania jakiś abonamentów.

Uczucie, że pazerny portal nie zarobił nic - bezcenne.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów