anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W związku z żenującą jakością usług Allegro One..

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ 

proponuję powrót do poprzedniego sposobu liczenia terminowości przesyłek. Czyli żeby za nadaną w terminie uznawać przesyłkę prawidłowo umieszczoną w zielonym automacie - a nie dopiero po wyjęciu jest przez kuriera (co następuje niekiedy po kilku dniach)

Opóźnienia w odbiorze przesyłek nie mają charakteru incydentalnego, są na porządku dziennym. Dla Was taki plus, że ludzie przestaną tworzyć dziesiątki wątków na forum, i nie trzeba będzie zatrudniać nowych specjalistów od korekcji statystyk. 

Proszę i poważne potraktowanie tego postulatu

Tomasz

oznacz moderatorów
57 ODPOWIEDZI 57

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

podbijam , postulat dla jasności dotyczy tylko transakcji ,, namaszczonych ,, przez allegro Delivery , z pozostałymi przewoźnikami problem praktycznie nie występuje .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@mdrogeria Nie wywołuj wilka z lasu 🐺 Wczoraj z InPost też nie nie odebrali (włożone 14.39, graniczna 15.00), ale to się zdarzyło pierwszy raz od wielu miesięcy. No i kurier wcześniejsze odbierał o 14.20, więc po dwie pewnie mu się nie chciało wracać.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter Zamawiam kuriera Inpost , może ze 3 razy przez te lata się zdarzyło żeby nie podjechał

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Ładnie i grzecznie napisane.

Jestem ZA !

Wykluczyć wszystkie ONY ze statystyk.

Kiedy strzelec strzela ślepakami, punktów nie dostaje.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#10 Popularyzator#

@TomBanknoter  @brakestop  @mdrogeria  Jak najbardziej słuszny postulat !

Ale Allegro nie zrobi tego bo przyznało by się że wykreowali kolejnego "potworka", który nie tylko nie poprawia jakości sprzedaży a wręcz niszczy dobry wizerunek sprzedawców. ...... A tyle było obietnic że sprzedawca o nic nie musi się martwić ..... że Allegro wszystkim się zajmie ........

oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

@kakabe_2007  od piątku dopraszam się żeby allegro wzięło udział w dyskusji bo klient zgłosił,że nie da się odebrać paczki allegro one z automatu. Do tej pory cisza. Pisałam na mail,w dyskusji i tutaj. Nikt się nie udzielił. Jedynie dostałam odpowiedź od bota żeby podać nr przesyłki.. w ogóle nie na temat i wszystko jest w dyskusji. ZAPEWNIENIA ZE WSZYSTKIM SIĘ ZAJMĄ.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@kakabe_2007  @petinek_pl Allegro się przecież zajmuje. Najlepiej jak potrafi 👾

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

podbijamy bo watek ginie 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@mdrogeria Wątki o Allegro One zyskały poważną konkurencję w postaci wątków o DAC-7. Może Allegro celowo wyszło z tym już teraz, żeby odwrócić uwagę od żenady One 😎

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#10 Popularyzator#

@mdrogeria  Widać że nie jest tak źle bo 99,9% sprzedawców jest zadowolona skoro nie wypowiadają się ...............

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kakabe_2007 trzeba podbijać , po południu więcej sprzedawców zagląda.

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#10 Popularyzator#

@mdrogeria  Jest popołudniu i nie widać rekcji ...... tak jak sądziłem ....... zastanawiam się czy nie zrezygnować ze smarta bo jest problem z kurierami oraz wzrastający problem ze zwrotami zakupionych produktów aby mieć darmową przesyłkę. Nie mogę tylko znaleźć opcji gdzie mam statystykę zamówień smart aby sprawdzić ile tak naprawę tych przesyłek jest.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kakabe_2007 sortujesz w zamówieniach , zakres dat i ,, cechy zamówienia ,, u mnie smarki ok 70% , a bywają miesiącez ponad 80% wynikiem 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@mdrogeria Pozostaje otwarta kwestia, jak wiele z tych 70-80% zrezygnuje z zakupu, jeśli nie będzie smarka. To w dużej części zależy od tego, czy i ile osób ma podobny towar osmarkany. Ale rezygnując z "darmowych" przesyłek możesz obniżyć ceny, lub ustanowić własny pułap gratis dostawy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter nie przejdzie , mam ,, zasmarkaną ,, konkurencję  ,widzę ,że niektórzy próbują , ale szybko smarki wracają .

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#10 Popularyzator#

@mdrogeria  Dziękuję👍 od początku roku mam niecałe 400 zamówień smart - 50 parę miesięcznie - muszę przekalkulować 🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kakabe_2007  napisał(a):

@mdrogeria  Widać że nie jest tak źle bo 99,9% sprzedawców jest zadowolona skoro nie wypowiadają się ...............


Tak ja też nie narzekam bo w Szczecinie nie ma One Kuriera i mam spokój od początku uruchomienia nie miałem żadnego zgłoszenia od klienta ( u mnie działa One Box - DPD - UPS )

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#10 Popularyzator#

@kostas11  U mnie całe szczęście też nie ma One Kuriera i jak na razie jakoś to funkcjonuje choć często zdarza się że szczególnie w piątki przesyłki z zielonego paczkomatu nie są odbierane przez kurierów tak UPS jak i DPD. Na przestrzeni dwóch lat miałem dwa przypadki nieodebrania przesyłki InPost z powodu awarii paczkomatu ..... kilkanaście nieodebranych przesyłek DHL łącznie z zagubieniem paczki ..... One Box to dopiero bajka - w zasadzie w każdym miesiącu pojawia się jakiś problem. Wszystkie przesyłki One Box muszę nadawać wcześnie rano bo kurierzy podjeżdżają jak im wygodnie - raz o 07: 30 , raz 08:55, raz o 15 z minutami. W mojej miejscowości jest "aż"10 paczkomatów One Box. Najbliższy mam 1 km od firmy. Paczkomatów InPost w promieniu 400 m od firmy mam 4 lub 5 .....

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kakabe_2007 ja nadaje je w epace z samego rana więc zawsze mam je odebrane 😄 najbliższy automat mam około 3 km 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów