anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W związku z żenującą jakością usług Allegro One..

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ 

proponuję powrót do poprzedniego sposobu liczenia terminowości przesyłek. Czyli żeby za nadaną w terminie uznawać przesyłkę prawidłowo umieszczoną w zielonym automacie - a nie dopiero po wyjęciu jest przez kuriera (co następuje niekiedy po kilku dniach)

Opóźnienia w odbiorze przesyłek nie mają charakteru incydentalnego, są na porządku dziennym. Dla Was taki plus, że ludzie przestaną tworzyć dziesiątki wątków na forum, i nie trzeba będzie zatrudniać nowych specjalistów od korekcji statystyk. 

Proszę i poważne potraktowanie tego postulatu

Tomasz

oznacz moderatorów
57 ODPOWIEDZI 57

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas  napisał(a):

A mnie zastanawia co się dzieje z nowymi moderatorkami. Kompletnie się nie udzielają. Widziałeś może z raz jedną, już nawet nie wiem która to była :). @msniezek 

 


By @msniezek 

Przypominam też, że Gadane jest dla Was - to Wasze dyskusje i opinie są najważniejsze. Moderatorki występują tutaj jedynie w roli pomocniczej.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 @serwis-texas Ja lubię moderatorki ( dotychczasowe - o nowych się nie wypowiadam - bo chyba jeszcze nie działają), ale zadajcie sobie pytanie. Czy Wy chcielibyście wypowiadać się w przegranej ( i to w katastrofalny sposób) sprawie? Być parawanem dla nieudolnego wprowadzenia tego potworka?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@pinsplash 

Ja staram się im dawać znać, na każdym kroku że nie czepiam się personalnie ich, tylko ich mocodawców.

 

Czy Wy chcielibyście wypowiadać się w przegranej

 

No wiesz, jest tylko jedno pytanie. Za ile? 🙂

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

@serwis-texas @pinsplash może dziewczyny są na plaży. Może kompoty nastawiły. Wakacje są.

 

😘 dla dziewczyn

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@brakestop  , @pinsplash 

Nie żebym je sprawdzał. Nie ja im płacę (chociaż pośrednio) , ale przykładowa Basia

(nie chcę wywoływać) RaBarbar_ka, ma na tą chwilę 42 posty 🙂

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 a co mają napisać?

przecież doskonale wiedzą jak działa allegro one

może im być tylko przykro

 

ostatnio obserwujemy postępującą obstrukcję allegro - brak moderatorów kompletnie wszędzie, w dyskusjach tylko gotowe formatki, na pytania i reklamacje czy zgłoszenia nikt nie odpowiada

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Odpowiadając na Wasz postulat, przekażę go do kogo trzeba, natomiast pozytywnego wyniku obiecać Wam nie mogę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ Dziękuję 😊

oznacz moderatorów

Client:118724724
#9 Pomysłodawca#

@TomBanknoter nie dziękuj  bo to z góry skazane na porażkę , kamuflarz i zamiatanie pod dywan ... bywajcie .... mdrogeria

oznacz moderatorów

TakaTabaka
#9 Pomysłodawca#

moja cegiełka do pochwał dla Kurier One 

19 lip 2024, 09:55
Przesyłka została zwrócona do nadawcy.
19 lip 2024, 09:53
Przesyłka może zostać doręczona z opóźnieniem.
19 lip 2024, 06:22
Przesyłka została przyjęta w oddziale doręczenia.
18 lip 2024, 23:07
Przesyłka została przyjęta w sortowni.
18 lip 2024, 18:36
Przesyłka wyjechała w drogę do punktu docelowego.
18 lip 2024, 09:14
Przesyłka została odebrana przez kuriera.
18 lip 2024, 07:47
Przesyłka została przygotowana przez nadawcę.

 

Adres i wszystko inne w porządku. Zwrócona i tyle. Kurier dostawa pod drzwi. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@_HolaOla   " ... przekażę go do kogo trzeba"

Dotychczas wydawało mi się że osoby zainteresowane same  czasem czytają to forum, chociażby po to żeby dowiedzieć się co o ich  poczynaniach sądzą maluczcy.

A teraz dowiaduję się że nawet nie czytają,  co najwyżej  służba im przynosi co ciekawsze i warte  odnotowania wypowiedzi...

Tylko po co są te niby pseudo ankiety?  Dla pozornego potwierdzenia poklasku?

ps.  zapomniałaś napisać że ci przykro...

oznacz moderatorów

byapple
#9 Pomysłodawca#

Czy jest możliwość zakazania kupującym wybierania Allegro BOX? mam już dość tego g....a. Dzisiaj znowu automat nie przyjął mi paczki z wydrukowaną etykietą no to zamówiłem kuriera na poniedziałek.... który w przeciwieństwie do innych zamawianych (nie ONE) zakreślony ma czas podjazdu 8:30 do 16:50!!!!! Co to ma być? Z impostem nie mam takich problemów, ale jak widzę że klient wybrał Allegro BOX lub DPD to wiem, że będą problemy i zazwyczaj mam rację.. jak zakazać DPD i ALLEGRO ONE kupującym?!?!?

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Biorąc pod uwagę dopłaty do wysyłki można ustawić wysyłki za free inpostem. Ale wtedy i tak nikt tego nie wybiera bo brakuje w ofercie oznaczenia SAMRT które według mnie jest rewelacyjnym produktem allegro.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@majster_man darmowe wysyłki to nie smart, gdzie masz darmowe zwroty

allegro smart jest rewelacyjnym produktem dla allegro

oznacz moderatorów

byapple
#9 Pomysłodawca#

Po raz czwarty brak podjazdu kuriera!!! Wysyłka A00106QE22. Dziś kurier miał być do 16:50 i **piiip**! Zakończcie tą żenadę Allegro ONE!!! Co ja mam mówić swoim klientom??? Powariowaliście czy co!!!!!!!!???

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Ja z AllegroONE czy tam Delivery jestem bardzo zadowolony bo rzadko klienci wybierają tą formę dostawy a zamiast niej wybierają paczkomaty albo kuriera InPost. 😉

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@TomBanknoter a podbije....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@pinsplash 

Ale jak ześ walnął to mi się u samej góry pojawiło 🙂

oznacz moderatorów