anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z Allegro Pay [10.12.2021 r.]

MAMY ROZWIĄZANIE!
crysteck
#7 Wielbiciel#

Witam. Kika razy kupowałem przez Allegro Pay, wszystkie spłaty spłacone, środki na zakupy 4200. Ikona Allegro Pay na stronie głównej jest, lecz podczas zamówienia nie mam możliwości wyboru Allegro Pay.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
178 ODPOWIEDZI 178
Anielica811
#8 Zapaleniec#

Witam ja rowniez mam ten sam problem ponad 4 godziny od zgloszenia zero odzewu. Zglaszalam przez formularz przez messenger.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Prosimy o cierpliwość 🙂 

oznacz moderatorów
koniczynka98
#1 Nowicjusz#

Nie mogę zapłacić przez allegro Pay, a limit mam dostępny, przy aukcji widnieje opcja allegro Pay. 

oznacz moderatorów
Client:70976829
#7 Wielbiciel#

Witam, w dniu dzisiejszym dokonałam wpłaty za zakupy z Allegro Pay poprzez Blik. Pieniądze zostały pobrane z mojego konta bankowego natomiast na koncie Allegra oraz w aplikacji nie odnotowano mojej wpłaty

oznacz moderatorów
Client:36195330
#1 Nowicjusz#

Nie mogę spłacić allegro Pay które przypada na dzisiaj. Mam informacje o błędzie

oznacz moderatorów
rafalbialek1
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Wyswietla mi sie na panelu moj limit w Allegro pay a nie mogę zapłacic za zakupy nie mam takiej opcji w ppdsumowaniu. Jak chce wyświetlić panel Allegro pay to wyskakuje mi okno ze sa jakies problemy i kaze mi spróbować ponownie i trwa to juz od samego początku jak tylko mam ta usługę. Prosze o wjasnienie przyczyny problemu

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rafalbialek1  Dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Proszę o chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sylvus88
#7 Wielbiciel#
  • Witam, dziś spłaciłam allegro Pay jednak produkty nadal widnieją jako nieopłacone, pieniądze z konta pobrane. Czy to jakiś błąd?
oznacz moderatorów
Client:43304616
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

witam, wchodząc w Allegro pay przez aplikacje bądź przez przeglądarkę nic się nie wyświetla. Nie mogę zobaczyc ani spłacić zakupów. Jest jakaś awaria? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43304616 Tak, zespół techniczny już pracuje nad rozwiązaniem tego problemu

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:50025993
#1 Nowicjusz#

ALLEGRO PAY NIE DZIAŁA JAK SPŁACIĆ

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dzisiaj dużo wpisów o kłopotach przy Allegro Pay. Należy jak się da bezpośrednio, mogą naliczyć odsetki.

oznacz moderatorów
czopo1_cz
#7 Wielbiciel#

Allegro Pay się zawiesiło po zapłaceniu i kupieniu po 10min nowych towarów ani nie ma zaksięgowania wpłaty przez blik ani że zakupy zostały zapłacone a robiłem je jakąś godzinę temu. Proszę o szybkie rozwiązanie sprawy bo pieniądze z banku się zaksiegowały

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie dotrą do Allegro Pay to wrócą na twoje konto.Dzisiaj dużo wpisów o kłopotach przy Allegro Pay.

oznacz moderatorów
sitko7
#8 Zapaleniec#

 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Kupiłam pŕzedmioty poprzez Allegro Pay, płatność ciągle w toku od godziny, więc anulowałam zakup. Czy mimo to ściganie mi środki z Allegro Pay ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sitko7 Anulowałam Twoją płatność. W tym momencie mamy problemy z płatnością za pomocą Allegro Pay. Spróbuj opłacić swoje zamówienie później. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sitko7
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo 🙂

oznacz moderatorów
Gustaff_
#8 Zapaleniec#

@ko_alka

Poproszę o to samo, kupię gdzie indziej.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gustaff_ Oczywiście. Anuluj jeszcze swoje zamówienie w tej zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Gustaff_
#8 Zapaleniec#

@ko_alka

Jak napisałem w jednym z wątków - nie mam takiej możliwości.

Gustaff__2-1639146773995.png

 

Gustaff__0-1639146710659.png

Gustaff__1-1639146733886.png

 

 

Anulowania nie ma.

 

oznacz moderatorów