anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 339 ODPOWIEDZI 1 339
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Właśnie że ma zniknąć, Allegro co chwilę to powtarza że od 1.10 będzie amba po starym wyszukiwaniu nawet w trybie prywatnym.

oznacz moderatorów
wojtkow
#8 Zapaleniec#

To jest oficjalne stanowisko Allegro wyrażone po wielokroć. Wyniki wyszukiwań i listy kategorii (zauważ, że nawet zmienili tytuły z "oferty promowane" i "oferty" na "produkty promowane" i "produkty") będą zawsze grupowane. Lista sprzedawcy nie będzie grupowana tylko dlatego, że sprzedawca na ogół ma jeden produkt danego typu, ale pewnie jak będzie miał wiele to też się zgrupuje.

A całe gadanie allegro o testach to zwykła ściema, skoro już podali datę ostatecznego wdrożenia.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@wojtkow  @AkcesoriaIT 

1 października włączą to 100 % użytkownikom listing produktowy. Nie zalogowany i w opisie nadal będzie Tworzyć listing ofertowy. Tłumaczyłem Wam czemu listing ofertowy nie zniknie sensu stricte. Pogadamy za 15 dni.

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Niestety allegro twierdzi inaczej, nie znajdę tego wpisu bo jest tego za dużo ale bodajże właśnie w tym wątki jednak z moderatorek pisze że nawet nie zalogowany będzie miał nowy widok. W każdym razie masz rację, pogadamy za dwa tygodnie.

oznacz moderatorów
aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Fatalna zmiana, jak dla mnie i duże utrudnienie w korzystaniu z serwisu, na szczęście ja tu już tylko kupuję. 
Tak tylko spytam przy okazji, bo coś mi mówi, że problem może byż powiązany z tematem wątku: czy tylko ja odnoszę wrażenie, że od czasu zmiany strony (korzystam z kompa) stały się "ołowiane" i ładują się całe wieki?

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Potwierdzam że Allegro działa teraz zdecydowanie wolniej 

oznacz moderatorów
qubick
#8 Zapaleniec#

Ja również zostałem pozbawiony tej funkcjonalności, kiedy napisałem reklamację do allegro, zostałem poinformowany że zostałem włączony (bez mojej wiedzy, czy zgody) do "testów", a kiedy napisałem kolejną reklamację, informując że nie chce brać udziału w testach i proszę o przywrócenie mi normalnej możliwości wyszukiwania, tj. używania widoku "rozłącz te same oferty". 

W odpowiedzi pańcia konsultantatka, napisała mi takie coś:

"Nasze stanowisko pozostanie niezmienne. 

Oczywiście może Pan zgłosic sprawę do odpowiednich ogranów.

 

Dodam, że Pana nowe wiadomości, niewnoszące nowego wątku do sprawy pozostaną bez odpowiedzi."

 

Więc takie podejście do klienta ma teraz międzynarodowa korporacja funkcjonującą w Polsce pod marką "allegro", która jest de facto monopolistą. Komuna pełną gębą.

oznacz moderatorów
robcio646
#10 Popularyzator#

To mam wrażenie że nie pozostało nic innego jak zgłosić sprawę do UOKiK ale nie jednostkowo a globalnie, nie mam pojęcia czy istnieje jakaś platforma do zbierania podpisów pod jakąkolwiek petycją? 

oznacz moderatorów
Necromancer1981
#8 Zapaleniec#

Co to za testy skoro nie ma znaczenia jaki będzie wynik, od 1 października wszyscy niezależnie zostaniemy ubogaceni nową "metodą" wyszukiwania czy to się komuś podoba czy nie. Być może pracownicy allegro nie są polskojęzyczni i posługują się jakimś translatorem, pewnie "allegrowym" 😉 Bo te oklepane regułki typu kopiuj/wklej są już strasznie wyświechtane. Więc finalnie postanowiłem także dokonać małego testu i przez chwilę poczuć się jak administartor tegoż serwisu:

SZANOWNI UŻYTKOWNICY W TROSCE O WASZE BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT ALLEGRO NIE JEST STRONĄ W TEJ SPRAWIE 😉

Z POWAŻANIEM TESTOWY ADMINISTARTOR 😉

 

oznacz moderatorów
Dawid0622
#7 Wielbiciel#

Czytam to forum i z całą pewnością z tego co widzę to allegro robi wszystko aby jeszcze więcej ludzi kupowało na ali zamiast tutaj

oznacz moderatorów
Lukecz
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Mam pytanie do Moderatorów.

W związku z tym że kupiłem Smart na rok, a następnie wprowadziliście tą zmianę z łączeniem ofert, przez co po prostu trudno używa mi się tego serwisu - czy mogę odstąpić od tej usługi Smart i otrzymać proporcjonalny zwrot środków?

Jeśli nie, to z jakich powodów i w jaki sposób mógłbym zgłosić reklamację?

oznacz moderatorów
Necromancer1981
#8 Zapaleniec#

Tu testowy administrator używający namiętnie opcji kopjuj/wklej 😉

Z Allegro Smart! możesz zrezygnować w dowolnym momencie z zachowaniem 14-dniowego okresu wypowiedzenia.

Możesz zrezygnować z Allegro Smart! na kilka sposobów:

  • zaloguj się na koncie, na którym masz Allegro Smart! i przejdź do panelu Allegro Smart! W części Zarządzaj Smart! kliknij [zrezygnuj ze Smart!]. W oknie, które zobaczysz, podaj powód swojej rezygnacji. Następnie potwierdź swoją decyzję.
  • zgłoś nam rezygnację przez formularz kontaktowy
  • wyślij pisemną rezygnację na nasz adres: Allegro sp. z o.o., ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań. W oświadczeniu podaj imię i nazwisko, login Allegro oraz datę zakupu usługi Allegro Smart! Możesz też dodać powód rezygnacji. Zadzwonimy do Ciebie, aby potwierdzić Twoją rezygnację z usługi. Jeśli nam się to nie uda, wyślemy Ci mejla z potwierdzeniem wyłączenia usługi.
  • Gdy zrezygnujesz z Allegro Smart!, zwrócimy Ci pieniądze na rachunek, z którego została opłacona usługa. Zrobimy to po 14 dniach, licząc od momentu Twojej rezygnacji z usługi. Jeśli 14. dzień przypadnie na dzień nieroboczy, to zwrot pieniędzy trafi na Twoje konto w najbliższym kolejnym dniu roboczym. W tym samym czasie dostaniesz od nas fakturę korygującą. Prześlemy ją na adres mejlowy z ustawień Twojego konta.

    Jeśli po tym czasie pieniędzy nie będzie na Twoim koncie, zgłoś nam to przez ten formularz. Sprawdzimy to i pomożemy odszukać Twój zwrot.

 

oznacz moderatorów
KetsuO
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj wchodze na allegro i nie mam opcji rozłączenia ofert. Zdołałem sie zorientowac, że to nowy pomysł administracji, który jest chyba najgorszym pomysłem odkąd allegro istnieje. Zawsze kupuje listingując wg popularnosci produktów (zakładam, że poprzedni kupujacy zweryfikowali oferte/cene/sprzedawce) a teraz tego nie moge zrobic!!!! Jesli taka opcja ma zostac na stale to dla mnie jako kupujacego ten serwis sie skonczył... Powininen chociaz pozostac ten przycisk zeby rozlaczyc oferty. Jesli ktos chce sobie ogladc taki widok to niech sobie oglada ale ani ja ani zaden moj znajomy nie lubie takiego widoku!!!!

oznacz moderatorów
AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Jeszcze przez dwa tygodnie możesz szukać w trybie prywatnym przeglądarki po staremu, kopiować link do tego co Ci się podoba i wklejać tam gdzie jesteś zalogowany.

oznacz moderatorów
Football-stock
#11 Animator#

Jako spółka olewamy już Allegro. Wydłużamy czas na wysyłkę, obniżamy wszystkie poziomy jakości sprzedaży, zwolniliśmy pracowników do obsługi Allegro. Co się sprzeda to się wyśle, nie dokładamy nowych aukcji (poza zaplanowanymi wcześniej). Pomożemy chwiejącemu się spamerowi (te tandetne reklamy denerwują wszystkich) zaliczyć glebę jak w IV kw. 2023 na prawie -230 mln zł. Nie warto inwestować nawet 1 zł w takiego chimerycznego i zaburzonego partnera B2B jako ten pseudoportal. AMEN

oznacz moderatorów
angieski-pasjami
#2 Obserwator#

Zdjęcie nr 1 - kiedy jestem zalogowany. Po lewej widoczne jest około 25 dostępnych produktów, ale wyświetla się tylko jeden. Zdjęcie drugie - po wylogowaniu - wszystko jest ok

zalogowany.jpgniezalogowany.jpg

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @angieski-pasjami. To kwestia widoku produktowego listy ofert, który wprowadzimy już na stałe z początkiem października. Więcej informacji znajdziesz w Aktualnościach

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Cmyk69
#9 Pomysłodawca#

ok, rozumiem, klamka zapadła -będzie u wszystkich po zalogowaniu widok produktowy - ALE PYTANIE: czy zostanie jakakolwiek furtka do przeglądania ofert po staremu? -niepołączonych w "produkty" (tak jak w tym momencie poprzez niezalogowanie/w trybie incognito).
Np. poprzez jakieś ustawienie wyszukiwarki w tryb "zaawansowany" lub coś w ten deseń? Rozumiem po co powstał katalog, ale często jednak jest potrzeba "przebić" się właśnie przez te wszystkie pojedyncze oferty zamiast poruszać się po katalogu produktów. 
Jeśli allegro nie przewiduje takiej opcji to czy ktoś z Was Użytkowników jest w stanie określić czy będzie się dało stworzyć takie narzędzie do przeglądania pojedynczych ofert z allegro jako osobne rozwiązanie/narzędzie "firmy trzeciej"?

oznacz moderatorów