anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji rozłącz te same oferty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą po wpisaniu jakiekolwiek frazy zauważyłem, że wyszukiwanie działa jedynie dla produktów a nie ofert. Nie mam opcji rozłączenia produktu. 

Czy to jakiaś zmiana czy błąd ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 296 ODPOWIEDZI 1 296
toMCioPP
#12 Orędownik#

A niech tracą klientów skoro tak chcą, ja to samo na alienekspresie kupuję za 50%, tylko że czas oczekiwania nie rozpieszcza. Ale i z tym już jest lepiej niż w 2019.

RIP allegro ❤️ 

oznacz moderatorów
Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Na Ali jest coraz więcej sklepów z wysyłką z Polski. Wciąż mało, ale Allegro się przyczyni do tendencji wzrostowej. 🙂

Poza tym jest T_emu, które ma dość szybkie wysyłki, a właściwie jest to samo co na Ali.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów
tomkin
#2 Obserwator#

Czy można wyłączyć łączenie ofert w wyszukiwarce?

Dawniej był taki przycisk.

To łączenie to po prostu tragedia i aż się odechciewa zakupów na platformie. 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@tomkin 

Nie. Trzeba się wylogować, znaleźć oferty, zapisać np ich numery i do przodu 🙂

oznacz moderatorów
Client:65132902
#8 Zapaleniec#

To ja poproszę o wyłączenie... guano to.

oznacz moderatorów
kuba1796
#7 Wielbiciel#

Masakra jakaś, powinniście zostawić możliwość wyboru rozłączenia ofert. Teraz trzeba przeklikać mnóstwo porównań ofert żeby wybrać tą najkorzystniejszą. Uważam że to celowe wasze zagranie. Stopniowo przyzwyczajanie kupujących, żeby ostatecznie wprowadzić wasze rozwiązania dla was korzystne. Trochę się do was zraziłem. Jestem tylko jednostką, ale macie u mnie dużego MINUSA. 

oznacz moderatorów
kochamksiazkipl
#8 Zapaleniec#

Czy to nadal trwa? Od kilku dni łączą mi się oferty w jedno i nie ma możliwości rozłączenia. Jest to nader denerwujące!

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

Trwa, a od 1 października bedzie standard.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
kochamksiazkipl
#8 Zapaleniec#

Tragedia 😞 W książkach używanych zrobił się straszny bałagan

oznacz moderatorów
89paparazzi
#1 Nowicjusz#

Mamy 27 Sierpnia ..... 

oznacz moderatorów
holayza
#7 Wielbiciel#

@la_nika  napisał(a):

Obecnie testujemy różne wersje listy ofert i produktów, to powoduje, że część z Was nie widzi możliwości rozłączenia tych samych ofert, ten eksperyment potrwa do 30 kwietnia. 
Nie można wypisać się z testu, ale jeśli chcecie zmienić widok, spróbujcie skorzystać z innego urządzenia/przeglądarki. 

 to może testujcie na sobie anie na klientach bo nikt normalny tego nie oczekuje

 


 

oznacz moderatorów
siestrzen
#7 Wielbiciel#

Widze ze problem rozlaczenia tych samych ofert jest tylko na kontach tzw. firmowych (po wylogowaniu nie ma z tym problemu, dalej mozna laczyc i rozlaczyc oferty). W takim wypadku pytanie powiazane -jak ewentualnie mozna zmienic konto firmowe na niefirmowe? Dokladniej chce przemianowac swoje konto na zwykle?

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

To nie rodzaj konta. Po prostu na koncie firmowym zostałeś "uszczęśliwiony" i zakwalifikowałeś się go grona testujących to nowe **piiip**o. Wyłączyć się nie da przełączenie Ci nic nie da. A od października wylogowanie nie przyniesie żadnego efektu bo tym **piiip**em uszczęśliwią wszystkich.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
camela
#7 Wielbiciel#

Jest sierpień, a opcji nie ma. Ta odpowiedź to nie rozwiązanie.

oznacz moderatorów
JanSkl
#9 Pomysłodawca#

On trwa do dzis. Tysiące niezadowolonych Sprzedawców, Kupujących a Wy głowy w piasek bo tak jak Unia, wiecie lepiej co dla nas jest dobre 🙂

oznacz moderatorów
orinoco
#9 Pomysłodawca#

Macie wy może jakiegoś programistę w zespole? Bo z twojej sugestii wynika, że same dzieci, bezradne jak przedszkolaki tam pracują. Nie wiem ilu tzw. programistów liczy wasz korpo-zespół, ale jeden Yahoo na początku całe allegro ogarniał i działało jak marzenie.

oznacz moderatorów
^Got^
#11 Animator#

No na pewno mają, ale troche to im współczuje, przychodzisz do roboty i codziennie dowadujesz się że jest inna decyzja i co innego na 1 miejscu xD

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
rantek
#1 Nowicjusz#

Jak obecnie wyłączyć łączenie ofert? Kiedyś było do góry nad ofertami rozłącz podobne oferty, teraz tego nie widzę a jest to mocno irytujące w wyszukiwaniu. 

oznacz moderatorów
ogryz7
#11 Animator#

To są testy nowej wyszukiwarki, na które allegro zapisało Cię bez Twojej zgody i wiedzy. Potrwają do 30 kwietnia i serwis nie zamierza nikogo z nich wykluczać.

Musisz wypisać się sam prostą sztuczką:
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/czy-to-kolejna-awaria-wyszukiwarki-allegro...

oznacz moderatorów
eland24
#9 Pomysłodawca#

Od około 2 tygodni zaobserwowałem wadliwe działanie wyszukiwarki Allegro. Zgłosiłem to do obsługi Allegro ale jak zawsze odpowiadają że wina nie leży po ich stronie lub w ostatnich odpowiedziach tłumaczą że tak ma działać. No 10 lat tak działała jak teraz i ja tego nie zauważyłem 🙂  Czasami bywa że cała jedna strona odpowiedzi to całkiem inne  przedmioty.

Zalecają żebym wpisywał frazę w cudzysłowie. Ok. Tylko jak ja to mam ogłosić kupującym, żeby szukali nazwy  przedmiotu w cudzysłowie? Może jakieś ogłoszenie na 1 stronie Allegro dam?

Pytanie do innych sprzedawców:

1. Czy wasz asortyment jest wyszukiwany poprawnie? Proszę zadajcie pytanie o wasz przedmiot i wyfiltrujcie od najtańszego. Czy to taki przedmiot jak pytacie?

2. czy Allegro może ograniczyć funkcjonalność konta sprzedawcy, blokując mu możliwość poprawnego wyszukiwania i filtrowania listy? Pytam bo dzisiaj zauważyłem jakieś zmiany w wyszukiwanym przedmiocie. Zniknęło kilka niewłaściwych przedmiotów które pokazywały mi się od 14 dni. Wygląda jakby było mniej niewłaściwych przedmiotów.

 

Bardzo proszę sprzedawców o opinię bo dokładam niepotrzebnej pracy, a Allegro tłumaczy mi że tak ma być . Matrix normalnie...... Tylko że tak nie było !!!

 

 

 

 

oznacz moderatorów