anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
86 ODPOWIEDZI 86

boismortier
#9 Pomysłodawca#

a co na to wielcy SPRZEDAWCY pokroju Tezeusz  i inni sprzedawcy książek? Im to pasuje? Czasami tytuły sprzedawanych podają tak lakonicznie, że nic nie pójdzie teraz sensownego znaleźć. Jeśli oni nie zaprotestują to nic z tego nie będzie. Apel do wielkich na allegro: PROTESTUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, bo spadną wam obroty. ALLEGRO JEST BEZ SERCA!!! Zwłaszcza te MODERATORKI

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@boismortier nie tylko Allegro istnieje 😄 Duzi mają wywalone, bałagan w ofertach, opóźnienia w wysyłkach, kiepską obsługę zobaczymy jak długo Allegro pociągnie jak odpadną małe firmy co mają o wiele lepszą obsługę od molochów 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AutoCzesci-Radek
#7 Wielbiciel#

Podpinam się. Uważam nowy wygląd za bardzo krzywdzący dla tych którzy są podpięci pod produkt "pod spodem". W takim wypadku wolę nie być podpięty pod żaden produkt. W motoryzacji, w częściach używanych, ten nowy wygląd jest totalnie niezrozumiały i utrudnia sprzedaż. 

0 W punkt!
 
 
 
oznacz moderatorów

gmshop__pl
#8 Zapaleniec#

Ta wysukiwarka to jakaś kpina tak jak i prudyktyzacja. próbuje wyszukać konkretne rzeczy a zamiast tego wyskakuje mi całe **piiip**o które mnie nie interesuje. 

oznacz moderatorów

iosveglio
#9 Pomysłodawca#

W aplikacji mobilnej jest (jeszcze) wyszukiwanie po opisie

oznacz moderatorów

p_muflon
#1 Nowicjusz#

Właśnie znalazłem, że opcja zniknęła i niestety nie znalazłem tego czego szukałem.

Póki co znalazłem obejście, można używać googla do wyszukiwania aukcji dodając w google opcję site:allegro.pl czyli "coś czego szukam site:allegro.pl" -> tak właśnie znalazłem to czego szukałem.

Przyznaję, że to była dość przydatna opcja. Np. szukając ubrań z procentowym składem tkanin, artystów na płytach CD, kraju pochodzenia produktów (produkcji, nie wysyłki). Spisu treści z książki, pewnych zagadnień poruszanych w książkach. W sytuacji, kiedy nie do końca wiem czego szukam, a nie jest to rzadkie 😉 Mam nadzieję, że powróci 😉

oznacz moderatorów

p_muflon
#1 Nowicjusz#

Ok, u mnie opcja wróciła 🙂

oznacz moderatorów