anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem pieniędzy za zwrócony towar

ya4u
#9 Pomysłodawca#

Ya4u temat został usunięty w niestety złym momencie.

oznacz moderatorów
373 ODPOWIEDZI 373

ya4u
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi  @ko_alka  @la_nika  @nat_not @_HolaOla_  ponawiam prośbę o wznowienie dyskusji.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ya4u Napisz proszę w tej sprawie tutaj

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ya4u
#9 Pomysłodawca#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Czyli trzeba rozpocząć nową dyskusję tak?

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

moim zdnaiem zrób pismo reklamacyjne i wyślij poleconym. Załatwisz to szybciej niż tutaj.

oznacz moderatorów

ya4u
#9 Pomysłodawca#

@Monika__L wolę to załatwić poprzez dyskusję jeśli mam taką możliwość żeby allegro brało udział i znalo wszystkie szczegóły w razie "W"

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@ya4u przykra sprawa, bo jak widać spławia Cię zarówno allegro jak i Uokik 😞

Jeśli sprzedawca nie przyjął zwrotu (który wg mnie przyjąć powinien, ale niestety Uokik olał sprawę) to złóż reklamację, może uda się jednak wznowić dyskusję na allegro i drążyć tam temat sprzedanego bubla ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@vonNogay właśnie to się stara zrobić z naszą pomocą teraz co do uokiku to jeszcze poczekamy na pisemną odpowiedź bo co innego przez telefon na szybko dojechać konsultanta o przepisy nazwijmy to niestandardowe w użytkowaniu bo sytuacja taka nie występuje czesto a co innego dać się im zastanowić i odpisać.

oznacz moderatorów

ya4u
#9 Pomysłodawca#

@az1rael @vonNogay ogolnie próbuje teraz wznowić dyskusję i do wyboru znów mam nie jasne tematy które jakby się pokrywały ale są oddzielnie do wybran

*Problem z produktem

-wada wykryta podczas użytkowania

-niezgodny z opisem

Którą opcję zalecacie 

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

daj screenshoota bo jak ten formularz wygląda jak zwrotowy to zlutowane są zwrot z reklamacją. Ale raczej wada wykryta podczas użytkowania

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

zerknąłem u siebie jak to wygląda jakoś nigdy nie musiałem korzystać to nalezy zaznaczyć problem z produktem i tak jak piszesz wada wykryta... @ya4u 

oznacz moderatorów

ya4u
#9 Pomysłodawca#

@az1rael  😅 kurde nie zauważyłem że można... Tak to bym więcej dowodów tu wyslal

Screenshot_2023-12-28-15-11-19-854_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów

ya4u
#9 Pomysłodawca#

@az1rael @vonNogay Tak działa nową nagrzewnica od tego sprzedaw 

1703754663229_101530.jpg

oznacz moderatorów

ya4u
#9 Pomysłodawca#

@az1rael  a tak działać powinna

1703754663211_101526.jpg

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Największy wróg kupujących  doradza,  Zaznacz "problem z produktem".

oznacz moderatorów

ya4u
#9 Pomysłodawca#

@milka1234567890 nie rozumiem? 😅

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@milka1234567890 tzn że ja niby największy wróg kupujących? 

oznacz moderatorów

ya4u
#9 Pomysłodawca#

Też nie wiem czy chodzi o  @az1rael czy @milka1234567890 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ya4u mnie tak jeden troll forumowy zwykl nazywac bo gonie cwaniakow udzielajac porad kupujacym i sprzedajacym a on jest prokonumencki na maxa i kazda odpowiedz przeciwko konsumentowi powoduje akcje obrona czestochowy z dzial kaliber yamato zwykle konczy sie to wyzywaniem podpuszczaniem do wyzywania szczuciem wycieczkami personalnymi i utrata konta tego goscia ale jak sie odpyskujesz to moderacja ci przybanuje a on tylko na to czeka bys permabana zalapal. Ulubiony tekst goscia odpowiadaja ci tu sami kupujacy... znak rozpoznawczy nowka konto poz 1

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@az1rael Nie zgłosił reklamacji, bo on chce wymierzyć sprawiedliwość i zniszczyć sprzedawcę za wysłanie uszkodzonej nagrzewnicy i nie przyjęcie jej zwrotu.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@drekenzes nie pamietam czy czasem ostatnio nie ty pisałeś że nie da się zgłosić naraz reklamacji i zwrotu więc skoro nie idzie jednego to się składa drugie towar z jakiegoś powodu nie działa a powinien zresztą też jestem zdania że reklamacja jest korzystniejsza ze względu na zastosowanie art 34.4 uk przez sprzedawcę

oznacz moderatorów