anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skąd się bierze Twoja kwota maksymalna w licytacji?

vivvi29
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, zalicytowałam przedmiot. Cena aktualna była 42 zł. Licytowalam przez aplikację mobilną. Wpisałam 45 zł.

Dostałam maila, że mam najwyższą ofertę, że cena aktualna przedmiotu 52 zł, a Twoja maksymalna cena 455 zł (!). Nic takiego nie wpisywałam skąd się wzięło to 455 zł??

Wbiłam na licytację jeszcze raz i wpisałam 52 zł. 

Dostałam drugiego maila, że mam najwyższą ofertę, że aktualna cena przedmiotu 52 zł, a Twoja maksymalna cena 55 zł. 

Skąd Allegro wzięło najpierw 455 zł, a potem 55 zł jako "Twoja maksymalna cena"? 

Moja maksymalna cena to 52 zł. Jak to mogę ustawić? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

mdrogeria
#21 Demiurg#

zbyt mocno głaskasz telefon ... tu trzeba delikatnie i z uczuciem 😂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@vivvi29 czy możesz podać mi numer oferty, o którą chodzi? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@vivvi29 Osobiście nie sprawdzałem ale słyszałem od innych że da się zmniejszyć kwotę jaką się podało tak by było tylko przebicie tej która w danej chwili była najwyższa. 

oznacz moderatorów

vivvi29
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_chciałabym go podać, tylko nigdzie nie widzę numeru oferty w aplikacji mobllnej. Czy możesz mi proszę wskazać gdzie widać ten numer w aplikacji? Niestety nie mam dostępu z desktopa.

Biorę udział w jednej licytacji. Sprzedający outletsiedlce @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A gdzie licytujesz na zwykłym czy Lokalne?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 na zwykłym 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pegasus!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 nie, licytowałeś kiedyś na Allegro i Allegro Lokalnie ? bo jak byś licytował i tu i tu wyłapał byś to z pierwszego postu, gdzie licytuje autorka 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vivvi29 czy na pewno było to na koncie z którego piszesz? 
Numer oferty w aplikacji znajdziesz na samym dole strony z ofertą, czy możesz go podać, ponieważ nie widzę wśród Twoich licytacji zakupu od tego sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vivvi29
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wskazówki gdzie znajdę numer. 14379835379  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  widzę że oferta została przebita. To nieistotne. Chcę wiedzieć skąd Allegro wzięło w mailach do mnie te kwoty.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vivvi29 dziękuję!
Wyjaśniam to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vivvi29 sprawdziliśmy to i maksymalna kwota musiała zostać wprowadzona przez Ciebie. Najprawdopodobniej przez pomyłkę, sami nie wprowadzamy kwot maksymalnych. 
Przystąpiłaś do licytacji 26 września 2023 o g. 13:11 wówczas zalicytowano 455 zł, a następnie o g. 16:27 zmieniłaś swoją cenę maksymalną na 55 zł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vivvi29
#7 Wielbiciel#

Nieprawda. Wyraźnie sprawdzałam co wpisuję tym bardziej, że to pierwsza licytacja, której biorę udział od kiedy pamiętam i kazdy ruch robiłam dokładnie. Najpierw wpisałam 45 zł, a potem 52 zł. 

Dalej nie rozumiem skąd w mailach dostałam kwoty 455 zł i 55 zł. 

Proszę o wyjaśnienie. 

oznacz moderatorów

vivvi29
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vivvi29 przykro mi, ale nie jesteśmy w stanie sprawdzić tego dokładniej. W naszym systemie widać wyraźnie, że dokładnie takie kwoty jakie otrzymałaś w powiadomieniach e-mail, zostały wprowadzone jako maksymalne kwoty w Twoich licytacjach i nie ma technicznej możliwości, aby wprowadzone przez Ciebie liczby zostały zmienione przez system. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

vivvi29
#7 Wielbiciel#

Ok, w takim razie bardzo proszę zgłosić tę sytuację do Waszego działu IT do sprawdzenia. Moim zdaniem to Wy macie jakiś błąd techniczny.

Mowa o aplikacji mobilnej na Android.

oznacz moderatorów

vivvi29
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

vivvi29
#7 Wielbiciel#

Przy okazji zgłoszę Wam jeszcze inny błąd, bo jak klikam odpowiedź przy ostatniej wiadomości to nie otwiera mi się edytor. Muszę wrócić na górę i wybrać odpowiedź przy mojej pierwszej wiadomości. Dzieje się tak za każdym razem a ileś już wiadomości wymieniliśmy i jest to irytujące.

To również polecam zgłosić Waszemu IT  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vivvi29 dziękuję za Twoje zgłoszenia!
Sprawdziliśmy logi tych licytacji i to z nich wynika, że kwoty podane w powiadomieniu zgadzają się z tymi które zostały wylicytowane z Twojego konta. 
Jeśli chodzi o problem z publikowaniem odpowiedzi, to poproszę Cię o wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki, ponieważ nie jestem w stanie powtórzyć tego błędu. Najprawdopodobniej wynika on z Twojej przeglądarki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów