anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz z

MAMY ROZWIĄZANIE!
FrankSong
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry, czy mogę prosić o zdjęcie blokady z konta? Próbowałem zamówić 2 iPhone'y, wjechała blokada, a teraz nawet nie mogę kupić ręcznika papierowego (smartfony zamówiłem gdzie indziej).

oznacz moderatorów
270 ODPOWIEDZI 270
oven888
#2 Obserwator#

To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz.

 

Proszę o odblokowanie dostępu do mojego konta....

 

oznacz moderatorów
Dziunia1979
#2 Obserwator#

Dzień dobry.  Przy próbie zakupu otrzymałam wiadomość: To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz. Jak długo potrwa ta weryfikacja? Zależy mi na pilnym zakupie. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Dziunia1979 Proszę, napisz do nas w tej sprawie przez formularz🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ROBSSSON9515
#7 Wielbiciel#

Podczas proby zamowienia paysafecard za 300zl, dostalem taki komunikat:

"To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz."

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Takie rzeczy się zdarzają podczas zakupu.

oznacz moderatorów
ROBSSSON9515
#7 Wielbiciel#

Dzięki za super wyczerpująca odpowiedź! 😄

 

Czy mogę prosić kogoś z moderacji o pomoc?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ROBSSSON9515
#7 Wielbiciel#

Problem niestety nadal wystepuje.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ROBSSSON9515 Postąp zgodnie z komunikatem — poczekaj albo napisz do nas przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 🙂 

oznacz moderatorów
ROBSSSON9515
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Zauważyłem, że w podobnych tematach była Pani w stanie pomóc "od ręki". Czy ten przypadek jest inny? Dziękuje i dobrego dnia.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ROBSSSON9515 Takie blokady są nakładane ze względów bezpieczeństwa i dlatego musisz do nas napisać przez formularz (zalogowany na swoje konto). 🙂 Nie jest to niestandardowa sytuacja, ale chodzi tutaj o bezpieczeństwo Twoich zakupów. 

oznacz moderatorów
muszka25-a
#7 Wielbiciel#

Podczas dokonywania transakcji pojawił mi się taki komunikat:

To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@muszka25-a proszę! Możesz już kupować bez przeszkód. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
muszka25-a
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
romanov2
#1 Nowicjusz#

"To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz."

Jaką weryfikację, jaki formularz. Chciałbym móc złożyć zamówienie.

Może to przez ilość? Zrobiłem dziś 18 zakupów na wiele sztuk..

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czasem robią te numery, biją się że nie opłacisz.

oznacz moderatorów
romanov2
#1 Nowicjusz#

i odblokowane, nie wiem tylko, czy samo.

oznacz moderatorów
Sylwin23
#7 Wielbiciel#

Nie mogę dokonać zakupu na allegro (obojętnie czego, próbowałam z różnymi przedmiotami) i za każdym razem otrzymuje ten sam komunikat:

"To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz."

Załączam zdjęcie w celu potwierdzenie.problem z zakupem.JPG

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Sylwin23 Proszę, napisz do nas w tej sprawie przez formularz. Tutaj nie jestem w stanie Ci pomóc. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Sylwin23 Allegro czasem tak robi, może podpadłaś ? musisz wyjaśnić sprawę poprzez kontakt, formularz. Obrazka my nie widzimy i moderacja nie odsłoniła, dlaczego?

oznacz moderatorów
darekpac123
#8 Zapaleniec#

Wyświetla się taki komunikat: "To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz."

Czy mogę coś z tym zrobić?

oznacz moderatorów