anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana języka na sales center

MAMY ROZWIĄZANIE!
JMRADWANSKI
#8 Zapaleniec#

Nie wiem jak zmienić język z angielskiego na polski w sales center. Ktoś pomoże?

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@HENRY55S język w Sales Center możesz zmienić również korzystając z tego linku.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
fox_paws
#12 Orędownik#

Jak coś się nazywa Sales Center (nawiasem mówiąc powinno "Centre", bo "center" to American English), to nie może być po polsku, bo wtedy musiałoby się nazywać "Centrum sprzedaży"

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@JMRADWANSKI @kostas11 @ruthenus @fox_paws Cieszcie się, że nie jest po węgiersku 🐙

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter węgierski by jeszcze ogarnął gorzej ze ślaczkami .

oznacz moderatorów
Autot425
#7 Wielbiciel#

Nie mówię w j. angielskim ,a poza tym jestesmy w Polsce to używajmy j. polskiego.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Legenda głosi że wszystkie "udoskonalenia" są robione by ułatwić zakupy i sprzedaż klientom ,ale to tylko legenda.

oznacz moderatorów
mirex2005
#12 Orędownik#

@Autot425 na dole rozwiń zakładkę z nazwa swego konta i w zakładce language zmień na polski

oznacz moderatorów
Smart_Greeny
#7 Wielbiciel#

@mirex2005  napisał(a):

@Autot425 na dole rozwiń zakładkę z nazwa swego konta i w zakładce language zmień na polski


Dzięki. Taka opcja powinna być od razu widoczna w menu. Trzeba w zasadzie całe przejrzeć, żeby do niej dotrzeć. Nie rozumiem zupełnie, czemu domyślny język jest ustawiony na angielski. Przecież większość użytkowników to Polacy, a poza tym nie wszyscy znają angielski. Słabe...

oznacz moderatorów
kakabe_2007
#11 Animator#

Do niedawna myślałem ze urzędowym językiem w naszym kraju jest Polski.

Ale chyba jestem w błędzie......

Pomijam fakt że Allegro w swoim oprogramowaniu do sprzedaży - Sales Center - na terenie Polski ustawiło domyślny język Angielski i trzeba samodzielnie zmieniać to ustawienia bo dla informatyków zatrudnionych w Allegro jest to nie lada wyzwanie. Ostatnio coraz częściej docierają do mnie raporty ze sprzedaży również w języku angielskim.

Czy świadczy to o tym że Allegro za jakiś czas będzie tylko po Angielsku ??? 🤔

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Niekoniecznie ,może będzie po Chińsku .

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Wiecie są wakacje, mój dzieciak ma propozycje. Dziś kończy 15 lat, miał 100% na egzaminie z angielskiego. Idzie na informatykę to też coś tam ogarnia. Wakacje są to chętnie sobie dorobi. Gorzej i tak nie da rady zrobić nawet jakby chciał, a chociaż to tłumaczenie podciągnie Wam. I nie weźmie dużo więcej od tych stażystów:)  Co allegro na to:)

 Dziewczyny to poważny temat, ja w odróżnieniu od niego też słabo z angielskim, a tu kolejny przymus się szykuje. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

AnnaGAntyki_0-1723009218284.jpeg

 

oznacz moderatorów
okucia1958
#1 Nowicjusz#

wchodzisz na sales center , na samym  dole w lewym rogu masz wpisany swój login z allegro, klikasz na swój login , rozwija się i wyskakuje ,,change language '' klikasz na polski i po temacie 

oznacz moderatorów