anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Orlen paczka

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ola_Gwozdz
#7 Wielbiciel#

Czy jeśli zamówie towar z dostawą przez Orlen paczkę i będę chciała zwrócić to czy zwrot jest darmowy? Obojętnie jaka metoda zwrotu. Mam smarta. Zawsze zamawiam inpostem, to niestety nie orientuje się w pozostałych metodach

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@Ola_Gwozdz https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac... pocztaj, zobacz w ofercie zakładkę zwroty będzie tam informacja które metody w smart są darmo 🙂

Nie ma obojętnie bo jak zamawiasz Orlen to nie zwrócisz InPost 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przy zakupie ze Smartem zawsze zwrot jest darmowy, tylko niekoniecznie tą samą metodą która był dostarczony, w ofercie w zakładce "zwroty" masz to napisane.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ola_Gwozdz przesyłkę zwrotną zamówioną metodą ORLEN paczka w ramach Smart! będziesz mogła nadać w placówkach Poczty Polskiej (z wyłączeniem Agencji Pocztowych) :).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ola_Gwozdz
#7 Wielbiciel#

Dziękuje 🙂 właśnie nie rozumiałam tej tabelki ze zwrotami bo jest pod formą dostawy informacja że za darmo ze smart a obok koszt zwrotu „na własny koszt”. I się zgubiłam 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ola_Gwozdz nie ma sprawy! 🙂 W razie wątpliwości zawsze pisz do nas, chętnie pomożemy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
xbryf
#1 Nowicjusz#

A czy nieodebrana przesyłka w ramach Orlen Paczka z Allegro Smart automatycznie wróci do nadawcy? Jeśli tak czy wiąże się to z dodatkową opłatą?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@xbryf Zwrot nieodebranej przesyłki kosztuje 9,99 zł. Możesz domagać się pokrycia tego kosztu przez kupującego. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów