anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy aby sprzedać przedmiot na Allegro Lokalnie muszę potwierdzić zamówienie?

mjasinsk
#7 Wielbiciel#

Dostałem prośbę o przesłanie maila w celu skorzystania z opcji Kup Teraz od użytkownika

Client:103840322

przyszedł taki mail więc na bank to fraud.

Proszę o potwierdzenie próby wyłudzenia danych

 

 

 

INFORMUJEMY, ŻE ZAMÓWIENIE MA BYĆ ZAAKCEPTOWANE W CIĄGU 3 GODZIN PO OTRZYMANIU MAILA Z INFORMACJĄ

 

 

INFORMUJEMY O ZMIANACH REGULAMINU! PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z INFORMACJĄ NIŻEJ, PO PRZECZYTANIU PROSIMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA DODATKOWE WSKAZÓWKI I PRZEJŚĆ DO WERYFIKACJI TOŻSAMOŚCI.

 

KUPUJĄCY DOKONAŁ ZAPŁATY ( SPRAWDŹ NIŻEJ).

 

 

 

 

WARTOŚĆ TOWARU

 

 

 

WARTOŚĆ UBEZPIECZENIA

 

 

 

KOSZTY PRZESYŁKI

 

PO ZAAKCEPTOWANIU ZAMÓWIENIA ŻEBY ODEBRAĆ WPŁATE NALEŻY POSTĘPOWAĆ ZGODNIE Z PONIŻSZĄ INSTRUKCJĄ

 

1.KLIKNĄĆ "ZAAKCEPTOWAĆ ZAMÓWIENIE"

 

2.ZNALEŹĆ I KLIKNĄĆ W PRZYCISK "ODBIERZ ŚRÓDKI"

 

3.WYBRAĆ SWÓJ BANK

 

4.ZWERYFIKOWAĆ SIĘ ZA POMOCĄ KONTA BANKOWEGO

 

NA CZYM POLEGA WERYFIKACJA? - MUSISZ POTWIERDZIĆ SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ W PROCESIE WERYFIKACJI POPRZEZ RACHUNEK OSOBISTY BANKU, Z USŁUG KTÓREGO KORZYSTASZ - TO JEDNORAZOWA WERYFIKACJA, PO KTÓREJ BĘDZIESZ WPISANY DO OFICJALNEJ LISTY OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z USŁUG PORTALU

 

 

ŻEBY ZAAKCEPTOWAĆ ZAMÓWIENIE Fibaro Home Center 3 Lite PROSIMY KLIKNĄĆ PONIŻEJ

 

 

 

 

problem przy zaakceptowaniu? skopiuj link( edytowano ) i wklej go do przeglądarki

 

ZE WZGLĘDU NA UDOSKONALENIE FUNKCJI "KUP TERAZ", ZMUSZENI JESTEŚMY PROSIĆ O DODATKOWĄ WERYFIKACJĘ KLIENTÓW PORTALU W CELU POLEPSZENIA SZYBKOŚCI OTRZYMANIA PRZELEWÓW ZA SPRZEDANE PRZEDMIOTY, JEST Z TYM NAPRAWDĘ CORAZ LEPIEJ, TERAZ NIE MUSISZ DŁUGO CZEKAĆ NA WPŁATĘ OTRZYMASZ JĄ OD RAZU!

oznacz moderatorów
393 ODPOWIEDZI 393

LEW433
#21 Demiurg#

@pawel22222 Obrazka nie widzimy ale jeżeli prośba o maila abo potwierdzenie płatności lub coś podobnego to próba oszustwa.

oznacz moderatorów

pawel22222
#1 Nowicjusz#

Tak myślałem. Dzięki.

oznacz moderatorów

pawciogejmer
#7 Wielbiciel#

czy państwo mogli by zgłosić tego użytkownika za próbe oszustwa wysłał mi pocztą link to fałyszywej storny z dpdallegro 1 oszustwo.pngallllllllllllleegro.png

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pawciogejmer Dziękujemy za zgłoszenie. To konto jest już zablokowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pawciogejmer
#7 Wielbiciel#

dziękuje za szybką reakcje

oznacz moderatorów

Murzynek_Bronx
#1 Nowicjusz#

Sprzedałem przedmiot i otrzymałem email aby potwierdzić płatność od kipującego. Kiedy naciskam w email  "otrzymanie płatności" to wyskakuje błąd nr 403 że ogłoszenie jest nieaktualne i że trzeba utworzyć nowe łącze aby zapłacić. Moje ogłoszenie jest jednak nadal aktualne. Czy kupujący może wygenerować nowe zamówienie abym dostał ponownie email z potwierdzeniem płatności ? 

oznacz moderatorów

TRU-SHOP
#8 Zapaleniec#

Nic nie przyciskaj 
To złodziej 
Po sprzedaży na allegro nie trzeba podtwerdzac otrzymanie płatności !!!!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Murzynek_Bronx nie jest to wiadomość od nas, a sprzedaży na Allegro Lokalnie nie musi potwierdzać zamówienia. Bardzo proszę przeskanuj swoje urządzenia programem antywirusowym, a wiadomość jaką otrzymałeś prześlij do nas proszę za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres phishing@allegro.pl  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mario3014
#7 Wielbiciel#

Czy to wałek? Nie spotkałem się z czymś takim, nikomu nic niebpodawałem

Screenshot_20220823_115004_com.whatsapp.jpg

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Napisz o co chodzi bo obrazka nie widzimy do momentu zatwierdzenia go przez adminów allegro.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Oczywiście że to próba wyłudzenia danych, niczego nie podawaj.  Ale zgłaszac już nie musisz, skoro moderatorka zatwierdziła obrazek to na pewno już zablokowała konto naciągacza.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mario3014 to jest próba wyłudzenia Twojego adresu e-mail, bardzo proszę zignoruj tą wiadomość, kupujący na Allegro Lokalnie nie potrzebuje Twojego adresu e-mail, aby kupić przedmiot w Twojej ofercie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

smilus
#7 Wielbiciel#

Czy to próba wyłudzenia?
smilus_0-1661337703104.jpeg

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak prośba o maila abo potwierdzenie kodem płatności to tak, niczego nie podawaj, kupujący ma wszystko w ofercie ma czat Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@smilus nie jest to wiadomość od nas. Kupujący nie potrzebuje Twojego e-maila, aby sfinalizować zakup, a środki po sprzedaży są dostępne tutaj i niczego nie trezba potwierdzać. 
Czy mogę poprosić Cię o informację z jakiego konta została wysłana prośba o podanie adresu e-mail? Jeśli w link z widoczną na zdjęciu informacją wszedłeś przez e-mail od tej osoby, dla bezpieczeństwa przeskanuj proszę swoje urządzenie programem antywirusowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

smilus
#7 Wielbiciel#

alarm@allstatesautodealz.com z takiego maila przyszła wiadomość, niby "Allegro". Użytkownik nazywa się Uzi1989

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@smilus dziękuję! To konto jest już zablokowane. 
Czy mogę poprosić Cię o przesłanie tego e-maila za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres phishing@allegro.pl ?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

smilus
#7 Wielbiciel#

Czy to jest oryginalny mail allegro?
smilus_0-1661338505543.jpeg

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Nie widzimy obrazka.

oznacz moderatorów