anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż Smart na Allegro Lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Proszę Państwa, pojawił się u mnie taki komunikat, cytuję:

"Twoje ogłoszenia nie będą miały oznaczenia Smart, ponieważ nie zostały spełnione warunki regulaminu programu. Masz na swoim koncie co najmniej 6 naruszeń regulaminu serwisu."

W regulaminie (poradniku) "Jak dbać o jakość ogłoszeń na Allegro Lokalnie" jest napisane:

Twoje ogłoszenia nie otrzymają oznaczenia Smart! w ramach promocji Allegro Smart! na Allegro Lokalnie, jeśli:

- Twoje konto zostało zawieszone lub jego działanie zostało ograniczone

- w okresie 30 dni musieliśmy usunąć co najmniej 6 Twoich ogłoszeń ze względu na to, że naruszały regulamin

Proszę o szczegółowe wyjaśnienia, gdyż moje konto nie zostało zawieszone, ani nie zostało "ograniczone" jego działanie, a ponadto w okresie dowolnych 30 dni żadne moje ogłoszenie nie musiało być usunięte z powodu "naruszania regulaminu".

W prawie stosuje się zasadę, że dopóki nie udowodni się komuś winy/wykroczenia, to jest on traktowany jako niewinny (in dubio pro reo - domniemanie niewinności). Czyżby Allegro Lokalnie stawiało siebie ponad prawem?

Krzysztof Szmalenberg

 
 
oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pminor Na Twoje konto została nałożona blokada. Proszę, abyś wyjaśnił to z działem bezpieczeństwa, kontaktując się przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:37658592
#9 Pomysłodawca#

Ostatnio zostały usunięte moje stare ogłoszenia na moją prośbę, została mi zablokowana sprzedaż smart, czy można prosić o pomoc?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37658592 Jasne 🙂 Odblokowałam sprzedaż Smart! na Twoim koncie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:37658592
#9 Pomysłodawca#

Po usunięciu kilku moich ofert została mi zablokowana sprzedaż smart, czy można prosić o odblokowanie?

oznacz moderatorów
marta_tmb
#8 Zapaleniec#

Cześć, mam dokładnie taką samą sytuację. Prosiłam (tu na forum) o usunięcie starych nieaktualnych ofert i "gratisem" dostałam blokadę na sprzedaż Smart. Bardzo proszę jej zdjęcie.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@marta_tmb Zdjęłam blokadę z Twojego konta.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
marta_tmb
#8 Zapaleniec#

Blokada pojawiła się ponownie po usunięciu kolejnych ofert z mojej drugiej prośby (z kolejnego dnia). Czy mogę prosić o jej zdjęcie? Dziękuję.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@marta_tmb Odpowiedziałam Ci już w innym wątku. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:73990864
#7 Wielbiciel#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_   Tydzień temu oferty z mojego konta niesłusznie zostały wyłączone, a pakiet smart zablokowany. Po wielokrotnych próbach i dokładnym zweryfikowaniu ofert cofnęliście Państwo blokadę, bo jak się okazało było to niesłuszne. Do tej pory pakiet Smart jest zablokowany, nie można uzyskać żadnej odpowiedzi. Pakiet Smart został opłacony, a przez pomyłkę sprzedaż jest uniemożliwiona. Proszę o odblokowanie pakietu, już pomijając fakt przywrócenia niesłusznie usuniętych ofert. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:73990864 tak jak poinformował Cię nasz pracownik niestety nie mamy możliwości przywrócenia Twoich ofert, ale możesz wystawić je sama ponownie. Blokadę Smart już usunęłam, więc możesz zrobić to już teraz. Przepraszam jeszcze raz za tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
RYBKA71
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ mogłabym też prosić o usunięcie blokady smart?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RYBKA71 Udzieliłam Ci już odpowiedzi w innym wątku. Dobrze wiesz o baku możliwości zdjęcia blokady sprzedaży z Twojego konta. Mamy dostęp do informacji od doradców i jesteśmy z nimi w kontakcie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
RYBKA71
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi a czym się różnią w/w przypadki od mojego, że zdjęliście tę blokadę smart a mi nie chcecie? Proszę o jakieś konkrety, bo nie wiem co ma Pani na myśli pisząc, że dobrze wiem o braku możliwości zdjęcia blokady w momencie, gdy komentarz wyżej ją zdejmujecie komuś.

oznacz moderatorów