anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[14.10.2024] Nie wyświetla się strona Mój asortyment

MAMY ROZWIĄZANIE!
kino51
#9 Pomysłodawca#

Witam

Sytuacja po kliknieciu jak na zdjęciuZrzut ekranu (6).png

oznacz moderatorów
82 ODPOWIEDZI 82
POPO-11
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

proszę o pomoc co należy zrobić żeby dzisiejsze zamówienia zrealizować i wysłać do klientów?

oznacz moderatorów
ekoclaud
#8 Zapaleniec#

Ja posiadam konto prywatne i sales center nie obsluguje kont innych niz firmowe, co mam zrobic?

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@olwinyl@kolekcjoner608@ekoclaud@korben3  zakładka Sales Center jest stworzona dla sprzedających z kontem firmowym, natomiast z kontem zwykłym można obsługiwać zamówienia w Moim Allegro

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Sa_nova Tak też mi się wydaje, ale póki co nic nie widać na koncie prywatnym ,godziny graniczne właśnie się kończą i kto będzie odpowiadał za to że coś nie wyślemy czy nie odpowiemy na jakieś pytanie?

oznacz moderatorów
ekoclaud
#8 Zapaleniec#

dziekuje za wyjasnienia:)

oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Problem w tym ze nie można.

oznacz moderatorów
Client_Rafal
#1 Nowicjusz#

 nie wyświetla środków na koncie pusta strona

oznacz moderatorów
velvet-trading
#2 Obserwator#

Witam
nie wyświetla mi się ani sprzeadaż, ani lista produktów, tylko szare tło. O co chodzi? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
bsylwek
#8 Zapaleniec#

U mnie te same objawy Mój Asortyment pusto, Finanse pusto wszędzie szare tło.

oznacz moderatorów
GoldenEagle
#2 Obserwator#

Na czacie allegro otrzymałem odpowiedź że trwają prace techniczne i żeby próbować za pół godziny i że to jakaś awaria - powiadomień o takich pracach nie zauważyłem

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zwykle tak jest jak coś padnie po ich stronie to nikt do tego przyznać się nie chce a użytkowników biorą na przeczekanie.

oznacz moderatorów
ArtBuds
#8 Zapaleniec#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Jak w temacie
Dlaczego nie moge wejsc w moje zamowienia?znowu jakas awarie macie? 

oznacz moderatorów
www_rabacik_pl
#8 Zapaleniec#

Oferty, finanse, wszystko puste. ??

oznacz moderatorów
ArtBuds
#8 Zapaleniec#

Dokładnie 

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Potwierdzam, wszystkie pozycje są puste. 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@Sa_nova czyli znowu ktoś w allegro kłamie

bo to ma być dopiero od 28 października

 kilka chwil temu napisaliście maila

Dzień dobry RED,
od 28 października swoją sprzedaż na Allegro obsłużysz tylko w nowej przestrzeni – Sales Center. Dowiedz się, co zyskujesz z Sales Center i jak z niego skorzystać.

Co to dla Ciebie oznacza

W Sales Center możesz zarządzać sprzedażą na wielu rynkach jednocześnie, wszystko masz w jednym miejscu – zawsze pod ręką.

  • Skorzystasz z wszystkich narzędzi dla sprzedających, które są w zakładce Moje Allegro. Dzięki wygodnej nawigacji szybko znajdziesz to, czego szukasz. Sprawdzisz na przykład statystyki sprzedaży, informacje o zamówieniach czy analizę kosztów.
  • Wygodna wyszukiwarka zapewni Ci łatwy dostęp do pomocnych artykułów, instrukcji i webinarów.
  • Wyświetlimy Twoją korespondencję z kupującymi w ramach Centrum Wiadomości.
 

 

Jeśli po 28 października spróbujesz skorzystać z dotychczasowych narzędzi w zakładce Sprzedaż, w Moje Allegro poprosimy Cię o ponowne logowanie i przekierujemy do Sales Center.

oznacz moderatorów
Client:122222174
#7 Wielbiciel#

Nic nie działa nic nie moge sprawdzic o co tu chodzi Moja sprzedaż ,nie widze ani wystawione oceny kompletnie nic sie nie włącza co mam zrobic. hallo Allegro pomocy....

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:122222174 

A masz możliwość wejść do Sales Center?

oznacz moderatorów
fenixsecret
#7 Wielbiciel#

O, na Sales Center tak, można wejść, ale reszta nia działa

oznacz moderatorów
ekoclaud
#8 Zapaleniec#

u mnie podobnie, cala zakladka   sprzedaz nie dziala. nic nie widac, zakladka moje zakupy dziala...

oznacz moderatorów