anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[7.06] problem z wystawianiem aukcji na powiązanym koncie przez wystaw podobną

MAMY ROZWIĄZANIE!
agdcobra
#8 Zapaleniec#

pojawia się taki komunikatZrzut ekranu (204).png

oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49
COCO-MO
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź i będę czekał na efekt Państwa pracy. Moje konta to coco-mo, top-shopping, top-bizuteria, 1973_pawel

pozdrawiam M.

oznacz moderatorów
agdcobra
#8 Zapaleniec#

Też mam ten błąd, i już zgłaszałem.

oznacz moderatorów
sklepmotonet_pl
#8 Zapaleniec#

My też mamy taki sam problem proszę to zweryfikować bo nie można normalnie pracować. Należy za każdym razem przelogować na inne konto a to dodatkowa czynność. Co wy tam co chwilkę grzebiecie? Kiedy problem zostanie naprawiony?

oznacz moderatorów
GryfneGardiny
#7 Wielbiciel#

  Witam    czy macie jakieś informację  co do wystawiania ofert na koncje powiązanym kiedy zacznie działać  

oznacz moderatorów
agdcobra
#8 Zapaleniec#

Problem od pięciu dni i cisza

oznacz moderatorów
COMPARTSWROCLAW
#8 Zapaleniec#

Brak możliwości wystawiania oferty na połączonych kontach.

Jestem zalogowany na jednym z kont, nie mogę wystawiać ofert na połączonych kontach.

Otrzymuję komunikat:

"

Coś poszło nie tak

Nie masz uprawnień do wykonania żądanej akcji."

oznacz moderatorów
LuckyForest
#9 Pomysłodawca#

Podpinam się po posta, bo mam ten sam problem

oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  dlaczego nie naprawiacie błedu by pomóc sprzedawcom?

oznacz moderatorów
TWS-SKLEP
#1 Nowicjusz#

Proszę w takim razie o zwrot za abonament który mam opłacony i nie mogę korzystać z jego usług a poto właśnie wykupywałem !

oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

hihi

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@robertrutkowski pracujemy nad tym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
niezbedne_com
#3 Debiutant#

Podpinam się do tematu.

Szanowne allegro zarówno ja, jak i wielu innych sprzedawców na allegro jest poirytowanych tempem naprawy błędu. Gdyby dotyczył on np. automatycznej spłaty prowizji, idę o zakład, że poradzili byście sobie w kilka godzin. W tym przypadku jednak mija tydzień, a Wy zbywacie nas kolejnymi odpowiedziami z szablonu. 
Proszę o konkretne informacje; jak poważny jest to problem? Ile czasu przewidujecie na usunięcie usterki? W jaki sposób zrekompensujecie nam utrudnianie pracy i ograniczania funkcjonalności platformy, za którą płacimy solidne rachunki.

pozdrawiam

oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

W samo sedno 

oznacz moderatorów
sklepmotonet_pl
#8 Zapaleniec#

problem w połowie rozwiązali wczoraj ale dziś zauważyliśmy kolejny. Jak masz szkic i jest w zakładce oferty odrzucone bo np ma błędny ean lub inne dane to nie można go już edytować bo wyskakuje biała strona bez żadnego błędu. Nie można nic naprawić bo nie można wejść w szkic. Ja nie wiem za co ci programiści kasę biorą. Czy też macie takie problemy. Zaczęło sie wszystko od tego że allegro od niedawna sprawdza dokładniej aukcje i ich edycja jest dużo wolniejsza niż wcześniej.

oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

Jak rozwiązany jak nie działa. Robię wystaw podobna i za każdym razem muszę uzupełniać do czego pasuje . Nic nie rozwiązane!

oznacz moderatorów
sklepmotonet_pl
#8 Zapaleniec#

Napisałem że częściowo działa:) U nas można już przełączyć konto jak robisz wystaw podobną ofertę i zmieniasz użytkownika. Ale jak wystawisz błędnie nową ofertę to nie można edytować już szkicu bo wyskakuje biała strona. Tak samo nie rozumiem dlaczego za każdym razem jak klikamy wystaw podobną i zmieniamy tylko użytkownika to musimy od nowa ustawiać wysyłkę formę płatności itp. To powinno być zaczytane z jednego wspólnego szablonu. No ale co ja tam wiem My swoje allegro swoje.

oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

No tak I za każdym razem muszę wpisywać wszystko od nowa masakra ! Te ich ulepszenia tylko psują wszystko .

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

AKTUALIZACJA 26.06.2024r.
Problem został rozwiązany i nie powinien już występować. 


AKTUALIZACJA 19.06 11:08

Otrzymaliśmy informację, że problem ponownie się pojawił. Dział techniczny wznowił prace. Jeśli występuje. Damy znać, gdy otrzymam informacje w tej sprawie. 


@robertrutkowski @sklepmotonet_pl poprawka dotycząca błędu zgłoszonego w tym wątku została wprowadzona. Jeśli problem wciąż występuje prośba o wyczyszczanie pamięci podręcznej i plików cookies w przeglądarce.
Problemy, które opisaliście przekazałam do Działu technicznego, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

Nie działa dalej 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@robertrutkowski poproszę o dokładniejsze informacje, co konkretnie nie działa?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów