anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[7.06] problem z wystawianiem aukcji na powiązanym koncie przez wystaw podobną

MAMY ROZWIĄZANIE!
agdcobra
#8 Zapaleniec#

pojawia się taki komunikatZrzut ekranu (204).png

oznacz moderatorów
49 ODPOWIEDZI 49
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

Napisze enty raz. Jak chce zrobić wystawa podobna aukcje. Muszę wpisywać os nowa do czego pasuje. Np. Wystawiam błotnik prawy do vectry wpisuje do czego pasuje robię potem wystaw podobna i znowu muszę wpisać do czego pasuje. A było tak iż  nie musiałem tego robić.  I szło to sprawnie 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@robertrutkowski dziękuję! Czyli jest to inny problem niż zgłoszony w tym wątku i dlatego dobrze, że dopytałam.
Problem z sekcją "pasuje do" nie został jeszcze rozwiązany, gdy otrzymamy informację na ten temat, damy znać w tym wątku

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
twogu1
#9 Pomysłodawca#

 problem z wystawianiem aukcji na powiązanym koncie przez wystaw podobną znowu powrócił. 
wyczyszczenie przeglądarki nie pomaga.  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

u mnie cały czas nie działa od 2 tygodni proszę o pomoc i nic !

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@twogu1 dziękuję za zgłoszenie! Rzeczywiście otrzymujemy informacje, że problem powrócił, a dział techniczny ponownie pracuje nad rozwiązaniem. Czy możesz podać login powiązanego konta, na którym nie możesz wystawić oferty?

@robertrutkowski czy Twój problem ponownie dotyczy braku możliwości wystawienie oferty przez "wystaw podobną" na powiązanym koncie? Czy tego, że lista pojazdów "pasuje do" przy próbie edycji oferty jest usuwana z aukcji/oferty?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

a co z moją awaria kiedy będzie naprawiona?

oznacz moderatorów
twogu1
#9 Pomysłodawca#

@la_nikana wszystkie pozostałe 5 kont, które są powiązane, np. twogu2, uchwytymeblowe1

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@twogu1 dziękuję! Dodaję to info do zgłoszenia. Dam znać, gdy otrzymam informacje w tej sprawie. 

@robertrutkowski tak jak pisałam w wątku dotyczącym problemu z sekcją "pasuje do"jeszcze nie mamy informacji w tej sprawie. Dział techniczny wciąż pracuje nad rozwiązaniem, dam znać, gdy otrzymam od nich odpowiedź.
Proszę, abyś pisał wiadomości w odpowiednim wątku, czyli tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów