anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro utrudnia wystawianie ocen

mdrogeria
#21 Demiurg#

kostas11 LEW433 komis-bell LEf433  brakestop Health___Beauty  kolekcjoner608 serwis-texas Halfrunt AnnaG-Antyki RED _Likos_ Ziolko39 pecela mikeza pinsplash az1rael 

Widzieliście co zrobili z panelem ocen ??  ,miałem parę zaległych zakupów do oceny i se myślę trza ludziom trochę podnieść jakość .... A!!!! tam , powiem Wam dla nie obeznanego wystawienie oceny nie do przejścia  ,ocena jednej transakcji z kilkoma produktami to teraz ze 20 potwierdzeń , klienci nie wystawiali ocen bo im się nie chciało , teraz nie bedzie w ogóle ...... BRAWO WY  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Nie ma konieczności wystawiania opinii o produkcie przy ocenie zakupu. Po wypełnieniu oceny sprzedającego klikasz w przycisk "Dalej". Wtedy faktycznie pojawia się lista produktów do oceny, a przycisk "Dalej" zmienia się w "Wystaw ocenę". Kliknięcie w niego powoduje wystawienie oceny bez opinii o produktach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@nat_not problem w tym że jest to mało intuicyjne mało czytelne i mało praktyczne, a do tego założę się że na aplikacji na telefonie gdzie z racji mniejszego ekranu jest podane mniej informacji jest z tym jeszcze gorzej

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael tu Cię zaskoczę a aplikacji jest sama ocena sprzedawcy i na jednym ekranie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 poczekaj założę się że aplikację dopiero przetestują 😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nat_not owszem , ja załapałem , ale klient ?? mam wątpliwości , czemu slłuży Wasz nowy pomysł  ,po mojemu tylko zniecheceniu wystawiających oceny , nie dość ,że ocen jak na lekarstwo to robicie jeszcze pod górkę , aktualnie co 20-sta transakcja jest oceniana , do czego to zmierza ? 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria @kostas11 @az1rael Bo All twierdzi że nie potrzebne są zmiany w systemie komentarzy, ciągle i nieustająco popsutej produktyzacji, wałkach sprzedawców z Chin itp itd. To są rzeczy o które nikt się nie upomina. Za to tłumy krzyczały "Zmieńcie obserwowane na ulubione" - to zmienili. Teraz pewnie tłumy krzyczą "Utrudnijcie wystawianie ocen" - to utrudniają. Jak widać słuchają tłumów.... ps odpowiednie zespoły wzięły za to dużą kasę, tak jak słynny zepsół "ukryj - nieodkryj"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Qwin_sklep
#11 Animator#

"ukryj-nieodkryj" jest popisową funkcją platformy Allegro 🙂 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

No faktycznie, wynika z tego jakby teraz Allegro faworyzowało oceny produktowe koszem ocen sprzedających. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Normalka > jak coś działa w miarę dobrze, to nudzący się programista stwierdza, że "trzeba wprowadzić pomysł racjonalizatorski" > jak w PRL-u > coś wykombinuję, trochę kaski wpadnie > a efekt? > "jakoś to będzie, w końcu to nie ja wystawiam oceny"

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria 

A mnie w ogóle nie wywołało na AG. Cholera, ja nic nie kupuje na Allegro. Nawet nie mam jak sprawdzić 🙂 . No dobra, trzeba będzie jeszcze bardziej przeczesać ilość komentarzy do transakcji. Odpowiedź czy nowy system jest dobry czy zły sama się pojawi.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

czepiacie się jakiś ekranów,

a nie czepiacie się po co to jest polecam, nie polecam

99% kupujących myśli, że komentarzem jest opis słowny - kompletnie nie rozumie, że gwiazdki wg allegro to też słowa i mogą być obraźliwe

a wymuszanie na kupujących w/w ocen też jest karygodne

 

Czym jest np: komentarz Nie polecam zgodność opisu z towarem zła (1 gwiazdka), obsługa naganna (1 gwiazdka)?

bardzo często czystym pomówieniem - spytajcie sobie losowego Kupującego czy chciał coś takiego napisać jak wystawiał ocenę?

 pomijam już fakt że 100% Kupujących nie wie że może ponosić odpowiedzialność np: cywilną, karną za złą ocenę produktu

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@RED Allegro też ponosi odpowiedzialność i jakoś nie przypominam sobie aby się tym przejmowali. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas tak , masz rację , nie wywołałem , jakoś umknęło .... przepraszam 😁

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Dzięki za wywołanie do tablicy.

My, sporzedający części samochodowe do busów dla piekarni, strazy pożarnej czy firm kurierskich nie dostajemy dobrych ocen. Prawie wcale. 300 ocen na 12 miesiecy to jakiś procent promila transakcji.

 

Negatywy lecą natychmiast.

Ostatni, na jaki piszę odwołanie to ALLEGRO ONE.

Klient kupił 21.02 po godzinie 20:00, nadaliśmy następnego dnia wg deklaracji czyli 22.02 ale paczkę ONE dostarczyło 26.02 i NEGATYW CYK.

 

Dziękujemy Allegro za Wasze poświęcenie.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

czekam, aż jakiś sprzedawca dostanie negatywa, za to że utrudnia na allegro wystawienie komentarza

 

 

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Ja czekam na kolejnego bana na Allegro Gadane za pisanie prawdy.

Być może w przyszłości i blokady konta sprzedażowego za zbyt wielkie angażowanie sie tu na forum ...

oznacz moderatorów