anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy allegro ma jakąś awarię?

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

Witam,

Od kilku dni zauważyłem znaczący spadek sprzedaży. Zdaję sobie sprawę, że czasem trafiają się lepsze i gorsze dni, jednak obecnie ten spadek jest szczególnie widoczny. Dodatkowo zastanawia mnie fakt, że od kilku dni liczba wizyt na aukcjach pozostaje bez zmian. Czy to normalne, że nie ma żadnych kliknięć? Zastanawiam się, czy Sales Center może działać nieprawidłowo i nie pokazuje właściwych danych.

U konkurencji nie zauważyłem zmniejszonej sprzedaży, czy dostałem od allegro jakąś karę o której nie jestem świadomy?

Dodatkowo, po uruchomieniu reklamy graficznej, byłem zaskoczony wysokością minimalnego dziennego budżetu – dla 4 przedmiotów wynosi on ponad 150 zł. Pamiętam, że kiedyś można było ustawić ten budżet już od 30 zł. Czy taka zmiana jest możliwa?

Będę wdzięczny za wyjaśnienia i pomoc w rozwiązaniu tych kwestii. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

zrezygnowałem bo nie było sprzedaży

oznacz moderatorów

banitos_2006
#11 Animator#

Wystaw tam, daj nieco niższe ceny i czekaj... bo w sumie i tak nie masz wyjścia. Sam poszukam i może też coś kupię...

Myślę, że w podobnej sytuacji do Twojej są teraz tysiące innych sprzedawców.

Wystarczy żeby wszyscy zrobili ten krok., a kupujący Was znajdą, naprawdę nie wiele trzeba...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Hadwao_net  napisał(a):

jak widać np po **piiip** to jak na razie kupujący tam nie idą 😞


a o jakim portalu piszesz ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

banitos_2006
#11 Animator#

Zapewne ten na Er...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@banitos_2006 wystawiam tam, nawet fajnie śmiga, brakuje im do obrotów z allegro ale kto wie co będzie za rok 🙂 zakupy też się fajnie robi, nic nie łączą, mogę w darmowej dostawie wybrać kuriera InPost którego mi tu brakowało 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

E.R.L.I

oznacz moderatorów

vinyloveplyty
#9 Pomysłodawca#

U mnie od wczoraj 0 zamówień gdzie zawsze to było kilkanaście dziennie.

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

U mnie wczoraj raptem 2 zamówienia... Dzisiaj to samo... Ostatnio co raz częściej są takie dni na allegro.... Czasem przez 24h potrafi nic nie przyjść a na drugi dzień najlepszy dzień w miesiacu, sterowane to jest jak nic...

oznacz moderatorów

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

czy przypadkiem w świetle przepisów dotyczących ochrony konkurencji, platformy sprzedażowe nie mogą dyskryminować sprzedawców w sposób nieuzasadniony ani stosować praktyk, które faworyzują jednych sprzedawców kosztem innych?

 

Czy można prosić moderatorów o odpowiedź co się dzieje z naszą sprzedażą. Dlaczego promujecie jednych kosztem innych? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

banitos_2006
#11 Animator#

Tak naprawdę nie macie już wyboru, brutalnie stwierdzę, że już jest po Was. Za chwile będziecie zwijać biznesy i szukać pracy, to już się dzieje. Ale już nic się z tym nie da zrobić. Allegro podjęło decyzję biznesową - mali sprzedawcy - OUT!

Zacznijcie sprzedawać np. na Er..l.. dając niższe ceny, a my już Was znajdziemy 🙂

Ja osobiście kupuje teraz więcej tam niż tu.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@banitos_2006 

Platforma (dane MediaPanel Gemius, sierpień 2024), zajmując 6. miejsce i wyprzedzając takich graczy jak **piiip** czy Shein.

Nasze plany na IV kwartał przewidują inwestycje promocyjne w wysokości co najmniej 40 mln złotych

________
Κώστας
oznacz moderatorów

banitos_2006
#11 Animator#

Er..i ma na prawdę duży potenciał, ciekawe czy i jak to wykorzystają... ich reklamy zaczeły się pojawiać na yout.be, ale też allegro baaardzo mocno ładuje reklamami w yout.ba, wygląda dosłownie jak jakaś walka reklamami.... tylko ciekawe po co się reklamują, skoro są tacy jedyni i "bezkonkurencyjni" ??

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@banitos_2006 mają szanse te i inne portale przejąć niezadowolonych kupujących i sprzedających 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

banitos_2006
#11 Animator#

Patrząc jak dużo osób narzeka teraz, to sporo Nas wszystkich jest 🙂 - ogromny potencjał!

oznacz moderatorów

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

otrzymaliśmy 1000 zł bonusu na reklamę graficzną. Uruchomiłem reklamę graficzną na 4  takie same produkty tylko  w innych konfiguracjach. Sugestia co do budżetu dziennego to 150 zł. Reklama się uruchomiła i po dwóch godzinach się zakończyła.                                                                       Wyniki to 8635 wyświetleń, wydana kwota 164,72 zakupów 0. Patrząc od strony sales center na promowanych ofertach zero wizyt

oznacz moderatorów

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

Proszę o informację, ile mam czasu na udzielenie odpowiedzi na wiadomość.? Chciałbym zaznaczyć, że jest to kolejna część rozmowy. Przed chwilą otrzymałem kolejną wiadomość od klienta, co nie byłoby niczym niezwykłym, jednak godzina, która się wyświetla, to 9:40 rano

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net jeżeli problem z wyświetlaną godziną wciąż występuje to prześlij proszę zrzut ekranu z zakrytymi danymi klienta oraz widoczną otwartą konsolą na przeglądarce (ctrl + shift + J) - sprawdzę, co się stało z działem technicznym. 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@Hadwao_net W sales center liczba wizyt aktualizuje się najszybciej na drugi dzień - tak, nie są to dane podawane na bieżąco.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#10 Popularyzator#

dziękuję za informację

oznacz moderatorów